CCIE bootcamp w Cisco

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#31

#31 Post autor: garfield »

a może kilka zadań tego typu:

http://ccie.pl/viewtopic.php?p=58738#58738

:)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#32

#32 Post autor: mx_krzak »

Właśnie zarejestrowałem się na 20 marca. Fajnie by było jakby wyszedł ten bootcamp.

--
Time is ticking...

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#33

#33 Post autor: garfield »

Też bym chciał coś wiedziec czy i kiedy będzie i czy mam szanse się załapac

Pozdrawiam
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#34

#34 Post autor: drake »

stay patient, practice your labs, sharpen your speed, pay attention to details, read doc-cd... and all will be good, heheee :)

p.s. zamowilem u Narbika Adv. Mock Labs a przyslali mi Techn.Focused Workbook.... ameryka... nic dodac, nic ujac :D
Never stop exploring :)

https://iverion.de

nowy
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:26
Lokalizacja: Warszawa

#35

#35 Post autor: nowy »

Panie Łukaszu prosimy o update! Czy bootcamp ma szanse się odbyć?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#36

#36 Post autor: lbromirs »

nowy pisze:Panie Łukaszu prosimy o update! Czy bootcamp ma szanse się odbyć?
Tak! Tak! :)

Pierwszy tydzień marca. Ostatni tydzień lutego odpada niestety.

Planuje zrobić dwie parogodzinne sesje via webex dla 'wszystkich' zainteresowanych, a następnie grupę 10-12 osób zaprosić w pierwszym tygodniu marca (od środy) na całodniowe laby. Trochę zmieni się formuła, ale generalnie będzie to samo.

Poproszę zatem wszystkich chętnych o UNICASTEM zgłoszenie się do mnie na adres:

lbromirski@cisco.com

Z informacjami:

Imię, Nazwisko, Nazwa firmy
Zdałem egzamin written z wynikiem X (takie osoby mają - niestety - priorytet)

borys
wannabe
wannabe
Posty: 73
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Lokalizacja: Ruda Śląska

#37

#37 Post autor: borys »

a do kiedy jest deadline zglaszania swojej checi?

pozdrawiam!

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#38

#38 Post autor: lbromirs »

borys pisze:a do kiedy jest deadline zglaszania swojej checi?
Dostałem 28 zgłoszeń. To już dzisiaj trochę za dużo. Szansę mają oczywiście w pierwszej kolejności Ci z Was, którzy pracują u naszych Partnerów lub klientów. Nie mogę niestety zrobić warsztatów 'dla wszystkich', choć w webexie poprzedzającym warsztaty może oczywiście uczestniczyć praktycznie każdy.

Realnie nie może być więcej niż 12 osób i oczywiście pojawia się kryterium 'selekcji'. Na pewno w pierwszej kolejności odpadają osoby które nie zdały CCIE Written - tak, wiem, czasami 'brakło czasu', ale to pierwszy krok na drodze do laba, a po drugie - warsztaty powinno zrobić się jakieś 2-3 tygodnie przed egzaminem żeby 'wejść w rytm'. Zanim zatem zdacie CCIE Written może jeszcze trochę minąć.

Do marca jeszcze chwila, pomyślę nad sensownym rozwiązaniem problemu nadmiaru chętnych. O, właśnie kolejny mail... Może jednak dwa? ;P

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#39

#39 Post autor: Slomek. »

Łukasz powiem szczerze fajna inicjatywa :) ale mam pytanie, mianowice na początku tego wątku podałeś, że wchodziło by zorganizowanie podobnego campa dla ścieżki SP, dlatego też rodzi się pytanie czy można liczyć, że coś takiego się odbędzie właśnie dla tego tracku? Jak sam wiesz "świat" wokół SP jest znacznie mniejszy niż R&S i uważam że tej niewielkiej grupce zainteresowanych SP w PL ( a kilku ich jest - pozdrawiam) bardzo by pomogło takie kilkudniowe zebranie i omówienie problemów i zagadnień. A w większości jak się domyślam zebrali by się prawie sami CCIEs R&S :D
Pozdrawiam
Tomek
Trecom.pl

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE
Posty: 2025
Rejestracja: 20 paź 2004, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

#40

#40 Post autor: kktm »

a ja bym poprosil to samo co slomek tylko z security,

Sa jakies szanse?
"Trust no one"

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#41

#41 Post autor: lbromirs »

Slomek. pisze:Łukasz powiem szczerze fajna inicjatywa :) ale mam pytanie, mianowice na początku tego wątku podałeś, że wchodziło by zorganizowanie podobnego campa dla ścieżki SP, dlatego też rodzi się pytanie czy można liczyć, że coś takiego się odbędzie właśnie dla tego tracku? Jak sam wiesz "świat" wokół SP jest znacznie mniejszy niż R&S i uważam że tej niewielkiej grupce zainteresowanych SP w PL ( a kilku ich jest - pozdrawiam) bardzo by pomogło takie kilkudniowe zebranie i omówienie problemów i zagadnień. A w większości jak się domyślam zebrali by się prawie sami CCIEs R&S :D
Wspomiałem... i jest duża szansa że to się stanie. Na razie mój własny SP czeka jeszcze w kolece do zdania, a niezależnie od tego do końca roku (finansowego) coraz bliżej i sami rozumiecie że są różne priorytety - w szczególności te służbowe ;P

Mam już trochę materiałów. Jeśli ktoś chciałby wziąść udział to pewnie najbliższy sensowny termin to koniec czerwca. Co Wy na to?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#42

#42 Post autor: lbromirs »

kktm pisze:a ja bym poprosil to samo co slomek tylko z security,

Sa jakies szanse?
Ja tam na security się nie znam. ACLki, IPSy, CSA, NACi, MARSy jakieś... koledzy którzy specjalizują się w bezpieczeństwie niestety zarobieni. Pomyślimy. Ale pewnie raczej z którymś z CLP niż 'samodzielnie'.

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#43

#43 Post autor: Slomek. »

lbromirs pisze:
Mam już trochę materiałów. Jeśli ktoś chciałby wziąść udział to pewnie najbliższy sensowny termin to koniec czerwca. Co Wy na to?
:D Powiem tak - lepszego terminu wyobrazić sobie bym nie mógł. Dla mnie 100% pasuje.
Pozdrawiam
Tomek
Trecom.pl

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE
Posty: 2025
Rejestracja: 20 paź 2004, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

#44

#44 Post autor: kktm »

lbromirs pisze:
kktm pisze:a ja bym poprosil to samo co slomek tylko z security,

Sa jakies szanse?
Ja tam na security się nie znam. ACLki, IPSy, CSA, NACi, MARSy jakieś... koledzy którzy specjalizują się w bezpieczeństwie niestety zarobieni. Pomyślimy. Ale pewnie raczej z którymś z CLP niż 'samodzielnie'.
oki doki,

No ale Łukasz, jako protoplasta tego zapytania, mam nadzieje ze jeśli to kiedyś wypali to wpiszesz mnie honorowo na listę uczestników.
Deal?
"Trust no one"

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#45

#45 Post autor: lbromirs »

kktm pisze:No ale Łukasz, jako protoplasta tego zapytania, mam nadzieje ze jeśli to kiedyś wypali to wpiszesz mnie honorowo na listę uczestników.
Deal?
Haha :) Zobaczymy, zobaczymy...

ODPOWIEDZ