CCIE R&S v4.0

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#31

#31 Post autor: garfield »

Fakt miejsc już nie ma ale Tym się nie przejmuję -
Nowy egzam mogę zdawać martwiłbym się gdybym podostawał teraz z sekcji po 0% ale udało mi się mieć nie mało :)
Co się nauczyłem to moje i to najważniejsze (wiem jakie błędy zrobiłem)
Teraz tylko muszę powtarzać (tak myślę raz w tygodniu kilka godzin) żeby nie pozapominać
Jeśli chodzi o troubleshooting to dla mnie OK (4 lata pracy z czego 2 lata tylko przy prawie 500 urządzeniach cisco swoje musi zrobić)
MPLS'a tylko trzeba się poduczyć i poćwiczyć ale z tym to i tak czekam aż INE wyda vol1 z MPLS'a do RS'a
drake - dokładnie tak zamierzam podejść, na labie stresu nie miałem ale na OEQ wyszedł brak koncentracji wynikający z faktu "wow gdzie ja jestem " i "k.... co ja tu w ogóle robię" :)
Dzięki wszystkim za miłe słowa, ja się łatwo nie poddaję

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, 10:46 przez garfield, łącznie zmieniany 1 raz.
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#32

#32 Post autor: bigboss »

garfield pisze: (to chyba nie łamanie NDA)
Podobno jest, tak chyba pisze na raporcie :) Lepiej skasuj.
Powodzenia następnym razem i, jak już pisałem, do zobaczenia.
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#33

#33 Post autor: garfield »

bigboss pisze:
garfield pisze: (to chyba nie łamanie NDA)
Podobno jest, tak chyba pisze na raporcie :) Lepiej skasuj.
Powodzenia następnym razem i, jak już pisałem, do zobaczenia.
Już po udate'cie :)
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#34

#34 Post autor: mx_krzak »

Garfield, nie łam się. Z upadku trzeba się podnieść ;) Poza tym, tak jak napisałeś; co się nauczyłeś to twoje. Tak jak rozmawialiśmy. Siadamy do MPLS jak tylko pojawi się w VOL1 INE.
Z każdym upadkiem nabieramy większego doświadczenia.......to nie upadek czyni nas przegranymi, lecz brak chęci do powstania....

Awatar użytkownika
Deidara
wannabe
wannabe
Posty: 593
Rejestracja: 28 lut 2007, 10:32

#35

#35 Post autor: Deidara »

mx_krzak pisze:Tak jak rozmawialiśmy. Siadamy do MPLS jak tylko pojawi się w VOL1 INE.
To weźcie mnie ze sobą, bo mi się strasznie nie chce :) .
Trwałość ortogonalna to taka trwałość która jest ortogonalna do konstruktorów typu.
Know Your Options !!
Keep It Simple ?? :shock:

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Beta Available for CCIE Routing and Switching v4.0 Written

#36

#36 Post autor: xal »

Beta Available for CCIE Routing and Switching v4.0 Written Exam

The beta version of CCIE Routing and Switching Written Exam v4.0 (351-001) will be available for scheduling at all worldwide, Cisco-authorized Pearson VUE testing centers beginning August 11, 2009 and continuing through September 9, 2009. Candidates may schedule and take the exam on the same day. The beta exam will be offered at a discounted price of US$50, with full recertification or lab qualification credit granted to all passing candidates. Candidates preparing for this exam should refer to CCIE Routing and Switching 4.0 written exam topics for a detailed outline of topics covered. Registration on the Cisco Learning Network is required.

Click here for more information about CCIE written exam betas.

Reminders: Candidates will receive their results six to eight weeks after the close of the beta period. Therefore, CCIEs in suspended status with an expiration date before November 30, 2009 should recertify using another exam. Candidates may only attempt a beta exam once during the beta period.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#37

#37 Post autor: Seba »

50USD brzmi ciekawie... trzeba bedzie chyba sie sprobowac, zawsze to dodatkowe dwa latka recertyfikacji (oczywiscie jesli sie zda) ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#38

#38 Post autor: xal »

Seba pisze:50USD brzmi ciekawie... trzeba bedzie chyba sie sprobowac, zawsze to dodatkowe dwa latka recertyfikacji (oczywiscie jesli sie zda) ;)
Tylko na wynik sie troche czeka, wiec lepiej nie zdawac pod koniec terminu :-)

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#39

#39 Post autor: Seba »

Swojego pierwszego written do Security zdawalem w ostatnim dniu bety i czekalem bite 8 tygodni na wynik. Jeszcze troche czasu do recertyfikacji mam, wiec 8 tygodni czekania mnie nie przeraza, a skoro moge to miec za cirka 40Euro zamiast 260E to warto sprobowac ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#40

#40 Post autor: lbromirs »

To tak się nieco podepnę pod wątek i powiem (zdradzę?) że na tegorocznym Expo poprowadzę wspólnie z Mackiem Flakiem dwugodzinny techtorial o przygotowaniach do zdawania CCIE. Będzie dużo o nowym blueprincie, będzie dużo rad i uwag z życia wziętych. (gdzie jest tag do kryptoreklamy? ;P )

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#41

#41 Post autor: peper »

lbromirs pisze:To tak się nieco podepnę pod wątek i powiem (zdradzę?) że na tegorocznym Expo poprowadzę wspólnie z Mackiem Flakiem dwugodzinny techtorial o przygotowaniach do zdawania CCIE. Będzie dużo o nowym blueprincie, będzie dużo rad i uwag z życia wziętych. (gdzie jest tag do kryptoreklamy? ;P )
To już zabrakło tematów technicznych i merketingowych na Expo? :P
Szkoła DevNet: https://szkoladevnet.pl


Facebook: https://www.facebook.com/Piotr.Wojciechowski.CCIE
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peper
Twitter: https://www.twitter.com/PiotrW_CCIE

"Zapomniałem że od kilku lat wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
w stu tysiącach jednakowych miast giną jak psy"

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#42

#42 Post autor: lbromirs »

peper pisze:
lbromirs pisze:To tak się nieco podepnę pod wątek i powiem (zdradzę?) że na tegorocznym Expo poprowadzę wspólnie z Mackiem Flakiem dwugodzinny techtorial o przygotowaniach do zdawania CCIE. Będzie dużo o nowym blueprincie, będzie dużo rad i uwag z życia wziętych. (gdzie jest tag do kryptoreklamy? ;P )
To już zabrakło tematów technicznych i merketingowych na Expo? :P
Expo jest przecież imprezą stricte handlowo-biznesową. Jak będzie agenda, sami zobaczycie. :P

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#43

#43 Post autor: bigboss »

lbromirs pisze:To tak się nieco podepnę pod wątek i powiem (zdradzę?) że na tegorocznym Expo poprowadzę wspólnie z Mackiem Flakiem dwugodzinny techtorial o przygotowaniach do zdawania CCIE. Będzie dużo o nowym blueprincie, będzie dużo rad i uwag z życia wziętych. (gdzie jest tag do kryptoreklamy? ;P )
Tutaj można znaleźć prezentację na zblizony temat ("Jak zostać CCIEciem") autorstwa Roberta Łukomskiego z ostatniej Krajowej Konferencji Instruktorów Cisco

BTW, Łukasz, to prawda, co ćwierkają wróble, że już niedlugo CCIE lab będzie zdawany na symulatorze w wybranych centrach testowych (czyli kierunek Berlin i Londyn zamiast Brukseli)?
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#44

#44 Post autor: lbromirs »

bigboss pisze:BTW, Łukasz, to prawda, co ćwierkają wróble, że już niedlugo CCIE lab będzie zdawany na symulatorze w wybranych centrach testowych (czyli kierunek Berlin i Londyn zamiast Brukseli)?
Na razie nie ma jeszcze nawet v4, spokojnie. Docelowo prawdopodobnie tak, choć ta 'technologia' dopiero się testuje przy CCDE i Architekcie i nie wiadomo jak szybko się wdroży 'produkcyjnie' do CCIE.

Inna sprawa, że zanim to się stanie prawdopodobnie czeka nas jeszcze otwarcie nowego centrum certyfikacyjnego gdzieś po drodze między Brukselą a Moskwą.

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#45

#45 Post autor: bigboss »

lbromirs pisze:Inna sprawa, że zanim to się stanie prawdopodobnie czeka nas jeszcze otwarcie nowego centrum certyfikacyjnego gdzieś po drodze między Brukselą a Moskwą.
Wrocław, wybierzcie Wrocław! Tutaj przynajmniej jest (prawie) autostrada do Berlina, (pół) autostrady do Pragi, cała autostrada do Krakowa, a niedługo na Ukrainę dociągną! Przekonaj bossów, to jakieś fajne pomieszczenia znajdziemy blisko Rynku.
BTW, kiedy nabór na proktorów? Miałem ostatnio taki sen... :mrgreen:
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

ODPOWIEDZ