CCIE Security ?

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
gubit
CCIE
CCIE
Posty: 589
Rejestracja: 27 paź 2003, 11:59

Re: CCIE Security ?

#16

#16 Post autor: gubit »

gonte pisze:Przygotowuje się ktoś może do sec na przyszły rok ??
No ja też się przygotowuję.
Seba pisze:
gonte pisze:...polskiego oddziału INE z Sebą jako instruktorem ;)
hmmm, kuszaca opcja ;) Ale narazie z IE sie nie ruszam...
Nie no Seba, bez takich. Czyli my mamy jechać tam do Ciebie? :)

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#17

#17 Post autor: dorvin »

Ma ktoś może na zbyciu nowe ine vol1 lub zamierza kupić w najbliższym czasie?

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#18

#18 Post autor: xal »

dorvin pisze:Ma ktoś może na zbyciu nowe ine vol1 lub zamierza kupić w najbliższym czasie?
A nie lepiej po prostu kupic od INE? Cena nie jest wygorowana, a zaleta jest darmowy update lifetime. Pamietaj, ze zakup jest indywidualny, oznacza to, ze email kupujacego jest dodawany jako watermark.

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#19

#19 Post autor: dorvin »

Szkoda mi 199$ na kilka ćwiczeń z nowego blueprinta, a niestety większość zadań jest stara. Dlatego chętnie bym się z kimś złożył. Jeśli już miałbym kupować workbooki samodzielnie, to ccbootcampa, bo całego starego ine vol1 i vol2 już robiłem.

Awatar użytkownika
Isam
wannabe
wannabe
Posty: 544
Rejestracja: 30 mar 2007, 09:58
Lokalizacja: PL

#20

#20 Post autor: Isam »

dorvin pisze:Szkoda mi 199$ na kilka ćwiczeń z nowego blueprinta, a niestety większość zadań jest stara. Dlatego chętnie bym się z kimś złożył. Jeśli już miałbym kupować workbooki samodzielnie, to ccbootcampa, bo całego starego ine vol1 i vol2 już robiłem.
I INE i IPexpert maja juz nowe materialy ....

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#21

#21 Post autor: dorvin »

Isam pisze:
dorvin pisze:Szkoda mi 199$ na kilka ćwiczeń z nowego blueprinta, a niestety większość zadań jest stara. Dlatego chętnie bym się z kimś złożył. Jeśli już miałbym kupować workbooki samodzielnie, to ccbootcampa, bo całego starego ine vol1 i vol2 już robiłem.
I INE i IPexpert maja juz nowe materialy ....
Które w przynajmniej 70% pokrywają się ze starymi :) Ccbootcampa wspomniałem dlatego, że nie miałem go w rękach, więc opłaca się dać pełną kwotę.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#22

#22 Post autor: Seba »

Ale jak miales stara wersje INE, to masz prawo do bezplatnej aktualizacji, wiec w czym problem :twisted:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#23

#23 Post autor: dorvin »

Seba pisze:Ale jak miales stara wersje INE, to masz prawo do bezplatnej aktualizacji, wiec w czym problem :twisted:
Ehh... No to się teraz będę tłumaczył... :) Miałem papierowe z poprzedniej firmy.

mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

#24

#24 Post autor: mihu »

dorvin pisze:Szkoda mi 199$ na kilka ćwiczeń z nowego blueprinta
Sec Vol1 w wersji elektronicznej kosztuje $195 , ale zeby nie bylo ze sie czepiam , jak uzyjesz voucher-a IESP30 to bedziesz mial -30% co daje $ 136.50.

Zeby znowu mi sie nie oberwalo za Voucher , jest ogolnie dostepny na INE , trzebe tylko przeklikac strone i dziala na wszystkie produkty :)
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#25

#25 Post autor: Seba »

dorvin pisze:Ehh... No to się teraz będę tłumaczył... :) Miałem papierowe z poprzedniej firmy.
Jasna sprawa, sam tak mialem z IPExpertem do RS, ktory lezal w firmie :)

Zycze powodzenia w znalezieniu kogos do spolki.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

ODPOWIEDZ