Bootcamp CCIE Security by Narbik Kocharians

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
nowy
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:26
Lokalizacja: Warszawa

Bootcamp CCIE Security by Narbik Kocharians

#1

#1 Post autor: nowy »

Panie/Panowie,

Chciałbym poznać wasze opinie o zbliżającym się bootcampie CCIE Security firmowanym imieniem Narbik Kocharians. Z tego co wiem to Narbik nigdzie nie prowadzi bootcampu z security i do tego szkolenia zaangażował naszego rodaka :)
Byłem na bootcampie Narbika z RS i wrażenia mam bardzo pozytywne, głównie jeżeli chodzi o sposób przekazywania wiedzy, tu pojawiają się moje wątpliwości wiedząc że szkolenie nie będzie prowadzić Narbik tylko inna osoba której nie znam i jej zdolności instruktorskie są dla mnie pewną niewiadomą.

Czy posiadacie jakieś szczegóły odnośnie tego bootcampu, opinie o prowadzącym? Może jest nasz trener na forum który będzie współpracował z Narbikiem w tym temacie, proszę o autoreklamę :)

Kto się wybiera na ten bootcamp? Deklarował się xal i garfield, panowie to aktualne?

Proszę o opinię.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 21:45 przez nowy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#2

#2 Post autor: xal »

Ja na razie odpadam, rodzina sie powiekszyla :-) , a w robocie parcie jest na inna dzialke, wiec Sec odpadlo na dalszy plan, moze nastepnym razem, zobaczymy...

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#3

#3 Post autor: garfield »

A ja potwierdzam że będę


PS Gratulacje Krzysiek :D
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#4

#4 Post autor: bigboss »

Oj chłopaki, chłopaki - skąd te wątpliwości?
Macie okazję wziąć udział w światowej premierze nowej ścieżki bootcampów Narbika. Jeszcze Wasze dzieci będą to wspominały z dumą - tatuś był u Piotra na pierwszym bootcampie CCIE security. :D

Oczywiście, Piotr to nie Narbik, każdy uczy inaczej. Ale nie wątpię, że Narbik mógł i musiał wybrać najlepszych - oprócz Piotra, który będzie prowadził ścieżkę Sec na całym świecie, przyjął też ostatnio ludzi do prowadzenia SP i Voice - żeby nie narazić na szwank swojej reputacji.

Na razie wiem tylko tyle, że, w odróżnieniu od bootcampu RS, na Sec. będą wyklęte przez Narbika pliki z rozszerzeniem .ppt - nie da się pokazać GUI urządzeń pisząc po tablicy, jak robi to Narbik z IOS. Słyszałem coś o tysiącu z hakiem stronach podręcznika/labów.

Sprawdźcie, jakby co, napiszecie do Narbika, że się nie podobało, to następnym razem przyjedzie ktoś inny - a zawsze przecież macie prawo do darmowych powtórek, o ile pamiętam.
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#5

#5 Post autor: garfield »

Dobry numer to taki że prowadzącym będzie pracownik Cisco :)
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#6

#6 Post autor: drake »

Hejka,

a ja znowu z uporem maniaka dopytuje sie o SP, czy Narbik cos w tym kierunku "konkretnego" robi (workbook, bootcampy) czy dalej tylko opowiada i obiecuje? Na jego stronie nic nie ma odnosnie SP. Thnx za feedback!

Pozdruffka!
Never stop exploring :)

https://iverion.de

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#7

#7 Post autor: garfield »

Jak to nie ma? SP przecież już są tylko nie w PL
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#8

#8 Post autor: drake »

garfield pisze:Jak to nie ma? SP przecież już są tylko nie w PL
to gdzie dokladniej?? ;) na stronie micronicsa widze tylko class do RS...

Pozdruffka!
Never stop exploring :)

https://iverion.de

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#9

#9 Post autor: garfield »

Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#10

#10 Post autor: drake »

OK, faktycznie, nie uzylem search tylko przegladalem classes ;)
No ale lipa, bo jedynie za oceanem, w EMEA nie ma nic. Szkoda.
Workbooka nie ma - uzylem search ;)

Pozdruffka!
Never stop exploring :)

https://iverion.de

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#11

#11 Post autor: garfield »

Moim zdaniem kwestia czasu jak się pojawi również w PL
Najpóźniej w przyszłym roku - ale to tylko moja opinia
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
pitt2k
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 61
Rejestracja: 14 sie 2007, 12:31

#12

#12 Post autor: pitt2k »

Witam,

Przyznaje bez bicia, ze to ja bede prowadzil ten bootcamp. Niestety z braku czasu nie udzielam sie na ccie.pl wiec dopiero teraz otrzymalem informacje (dzieki Mariusz) ze pojawilo sie zapytanie w tej sprawie.

Jak widze, Mariusz juz przedstawil mow profil, wiec chyba nie ma co pisac. Jak macie jakies konkretne pytania dotyczace bootcampa to z przyjemnoscia odpowiem.
Jedno musi byc jasne - nie jestem szkoleniowcem, staram sie byc praktykiem, wiec bootcamp mam nadzieje bedzie interesujacy.

Co do SP, to tylko i wylacznie kwestia zapotrzebowania. Jak bedzie w PL ok 10 zainteresowanych osob to Paul z checia przyjedzie (Narbik NIE prowadzi SP, tylko Paul Negron).

Awatar użytkownika
gaph
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 419
Rejestracja: 23 lip 2004, 21:16
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Kontakt:

#13

#13 Post autor: gaph »

I jest to ten sam Paul Negron, dzięki któremu znamy kolejność atrybutów w BGP.

Weight, Local Pref, Network(best origination), AS, Origin code, MED, External>Internal, RID which is shortened as:

We Love Negron’s Ass on Mondays Except If Rashed.
| Few people know what actually goes on in the CCIE Lab, it's shrouded in mystery |
| and of course there's the NDA. | Sometimes our friends go to the lab |
| and return CCIEs. | Sometimes they don't return at all. |

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#14

#14 Post autor: asp »

gaph pisze:We Love Negron’s Ass on Mondays Except If Rashed.
:shock: To sie nazywa mieć poczucie humoru... :)

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#15

#15 Post autor: dorvin »

Na bootcamp zapisuje się na stronie Narbika, czy Hectora? Gdzie można uzyskać więcej informacji (np. miejsce, ilość godzin dziennie itp.)? No i najważniejsze: można się jeszcze zapisać?

ODPOWIEDZ