CCIE bootcamp event

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
saturnv
wannabe
wannabe
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2009, 14:05
Lokalizacja: Warszawa, Koło
Kontakt:

#61

#61 Post autor: saturnv »

jdr pisze:Gromada jest super, bo tam ostatnio spałem, niestety brak miejsc był jak sprawdzałem.
Te muszkietery mi się za bardzo nie podobają, ale cóż, nie mam ochoty codziennie się przez pół wawy przebijać więc jeżeli nic lepszego nie znajdę to pewnie jeden z nich mi zostanie.
Panie z Hectora zaproponowały mi Courtyard by Marriott, ale pogryzł się z moim budżetem ;-)
Ja na razie zarezerwowałem w Hotelu Akademickim Sokrates.
http://www.hotelsokrates.uw.edu.pl/index.php
135zl/dobe ze sniadaniem. Jest na Smyczkowej 9. Około 2km od Cisco.
Sadze ze pol godzinki piechotka i bede na miejscu.
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,21 ... cc74d056ab

jdr
wannabe
wannabe
Posty: 116
Rejestracja: 04 cze 2007, 19:58

#62

#62 Post autor: jdr »

A ja jednak Gromada Airport. ;-)

Awatar użytkownika
alex_master
CCIE
CCIE
Posty: 65
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:52
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

#63

#63 Post autor: alex_master »

Jesli ktoś ma jeszcze problem z noclegiem, ze swojej strony moge zaproponować nocleg dla jednej osoby (wiecej nie dam rady), za drobna opłata (koszty). Mieszkam w promieniu jednego kilometra. Warunki domowe, do dyspozycji maly pokoik, lazieneczka, lodóweczka. Zawsze to okazja zeby kogoś poznać ;). Info na PM
CCIE R&S, CCNP/CCDP

Awatar użytkownika
miboo
wannabe
wannabe
Posty: 324
Rejestracja: 12 paź 2008, 12:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#64

#64 Post autor: miboo »

Pytanie organizacyjne:
Nikt z rodziny Narbik mi nie odpisuje, może tu znajdę odpowiedź. Czy na bootcamp są materiały w formie papierowej, czy tylko super-bezpieczne-materiały otwierane przez tajną aplikację perWindows/perMac?

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#65

#65 Post autor: garfield »

miboo pisze:Pytanie organizacyjne:
Nikt z rodziny Narbik mi nie odpisuje, może tu znajdę odpowiedź. Czy na bootcamp są materiały w formie papierowej, czy tylko super-bezpieczne-materiały otwierane przez tajną aplikację perWindows/perMac?
to drugie (kiedyś były papierowe ale się skończyło :( )
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
miboo
wannabe
wannabe
Posty: 324
Rejestracja: 12 paź 2008, 12:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#66

#66 Post autor: miboo »

Dzięki garfield. To teraz trudniejsze pytanie... Używał ktoś tej magicznej aplikacji pod Wine, czy bez windowsa się nie obejdzie?

Awatar użytkownika
yarek
member
member
Posty: 19
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:37

Dojazd z H. Gromada

#67

#67 Post autor: yarek »

Czy ktos bedzie moze nocowal w H. Gromada ?
Ja zatrzymalen sie tam ale bede bez samochodu - z wielka checia bym sie do kogos dosiadl (jezeli chodzi o dojazd z i do siedziby cisco w trakcie kursu) jezeli tylko ktos mialby miejsce.
Pozdrawiam

gubit
CCIE
CCIE
Posty: 589
Rejestracja: 27 paź 2003, 11:59

#68

#68 Post autor: gubit »

miboo pisze:Pytanie organizacyjne:
Nikt z rodziny Narbik mi nie odpisuje, może tu znajdę odpowiedź. Czy na bootcamp są materiały w formie papierowej, czy tylko super-bezpieczne-materiały otwierane przez tajną aplikację perWindows/perMac?
Ja byłem na security i materiały były dokładnie takie jak napisałeś (ta druga opcja) - "super-bezpieczne-materiały otwierane przez tajną aplikację".

jdr2
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2010, 22:46

Re: Dojazd z H. Gromada

#69

#69 Post autor: jdr2 »

yarek pisze:Czy ktos bedzie moze nocowal w H. Gromada ?
Ja zatrzymalen sie tam ale bede bez samochodu - z wielka checia bym sie do kogos dosiadl (jezeli chodzi o dojazd z i do siedziby cisco w trakcie kursu) jezeli tylko ktos mialby miejsce.
Pozdrawiam

Ja już jestem na miejscu i mam 3 miejsca w samochodzie, więc bez problemu mogę Cię zabrać.
W razie czego - pokój 303, nr kom. wysłałem na priv.

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#70

#70 Post autor: mx_krzak »

Od jutra labujemy w Hektorze. Sala w biurze Cisco nie spodobała się Narbikowi, który co chwile wpadał na śmietnik i musiał podtrzymywać tablicę jedną ręką więc załatwił przeniesienie. :)
Z każdym upadkiem nabieramy większego doświadczenia.......to nie upadek czyni nas przegranymi, lecz brak chęci do powstania....

Awatar użytkownika
myszasty
wannabe
wannabe
Posty: 175
Rejestracja: 02 lip 2007, 09:16

#71

#71 Post autor: myszasty »

mx_krzak pisze:Od jutra labujemy w Hektorze. Sala w biurze Cisco nie spodobała się Narbikowi, który co chwile wpadał na śmietnik i musiał podtrzymywać tablicę jedną ręką więc załatwił przeniesienie. :)
przynajmniej będzie więcej kawy dla nas z SEC :)

Awatar użytkownika
saturnv
wannabe
wannabe
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2009, 14:05
Lokalizacja: Warszawa, Koło
Kontakt:

#72

#72 Post autor: saturnv »

Szkoda, ze to co dobre tak szybko sie konczy:( Pozdrowienia dla Wszystkich Kolegow z Bootcampa Narbika. Ide spac bo przez te ekscytujace laby spalem znow 2h i ledwo kontaktuje. Mam nadzieje, ze do zobaczenia. Powodzenia!

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#73

#73 Post autor: mx_krzak »

Tak, mi też będzie brakować jego opowieści o małych ludkach z dużymi uszami z cisco :) Co do labów to ja miałem więcej szczęścia. Po prostu jakoś o 2 w nocy cały rack poszedł do piachu więc ze spokojnym sumieniem mogłem pójść spać. ;)
Z każdym upadkiem nabieramy większego doświadczenia.......to nie upadek czyni nas przegranymi, lecz brak chęci do powstania....

Awatar użytkownika
saturnv
wannabe
wannabe
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2009, 14:05
Lokalizacja: Warszawa, Koło
Kontakt:

#74

#74 Post autor: saturnv »

Mialem to samo hehe;) Codziennie byl shutdown o tej porze.

martino76
CCIE
CCIE
Posty: 883
Rejestracja: 17 gru 2010, 15:23
Lokalizacja: Barczewo

#75

#75 Post autor: martino76 »

Witam,


Jestem nowy na tym forum i mam pytanie odnośnie Bootcamp R&S by Narbik. Watek ten wydaje sie najbardziej aktualny, dlatego tez zamieszczam tutaj swoje pytanie.

Na stronie Micronics jest możliwość wykupienia Bootcamp w dniach 7-11 Nov 2011, które docelowo ma się odbyć w Warszawie. Moje pytanie jest następujące, czy te szkolenie jest prowadzone osobiście przez Narbika?

Po przeczytaniu waszych opinii na ten temat bardzo mocno zastanawiam się nad jego kupnem.

Pozdrawiam,

Marcin

ODPOWIEDZ