CCE written a laby

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
admo
wannabe
wannabe
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2006, 17:51

CCE written a laby

#1

#1 Post autor: admo »

witam,
Czy na writtenie z CCIE miesliscie jakies laby tak jak na poprzednich sciezkach ? Chodzi mi o wyklikanie topologii itp.

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#2

#2 Post autor: garfield »

hej

nie, na writtenie sa tylko pytania testowe, labów nie ma
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

admo
wannabe
wannabe
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2006, 17:51

#3

#3 Post autor: admo »

no to ok, bo przy 90 - 110 pytaniach testowych tak jeszcze z 1 lub 2 symulacje to jednak bylo by troche duzo :)

dzieks :)

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#4

#4 Post autor: dorvin »

Wiesz... Oprócz pytań testowych masz jeszcze ośmiogodzinną "symulację". Zastanów się nad tym, bo jak symulacja na writtenie to "trochę za dużo", to ten certyfikat może nie być dla Ciebie :)

admo
wannabe
wannabe
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2006, 17:51

#5

#5 Post autor: admo »

dorvin pisze:Wiesz... Oprócz pytań testowych masz jeszcze ośmiogodzinną "symulację". Zastanów się nad tym, bo jak symulacja na writtenie to "trochę za dużo", to ten certyfikat może nie być dla Ciebie :)

osiogodzinna "symulacja" jest na LABie a pytanie bylo o WRITTEN.

horac

#6

#6 Post autor: horac »

admo pisze:
dorvin pisze:Wiesz... Oprócz pytań testowych masz jeszcze ośmiogodzinną "symulację". Zastanów się nad tym, bo jak symulacja na writtenie to "trochę za dużo", to ten certyfikat może nie być dla Ciebie :)

osiogodzinna "symulacja" jest na LABie a pytanie bylo o WRITTEN.
Nie wiem jak teraz written wyglada ale jak pisalem w 2011 to byly simlety

tysonlee
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2012, 08:39

#7

#7 Post autor: tysonlee »

Nie wiem czy jeszcze jest ale jakiś rok temu na pewno można było na IPX bo sam używałem.

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#8

#8 Post autor: Slomek. »

Aktualnie written przynajmniej do Security wygląda tak, jak jest to opisane na stronie Cisco jest 100 pytań i 2,5 h na całość i nic więcej z tego co jest na poziomie A/P (udziwnienia graficzne). Co ciekawe to jest coraz więcej pytań bez określonej ilości odpowiedzi, co sprawia dodatkowe utrudnienie.
Trecom.pl

horac

#9

#9 Post autor: horac »

Slomek. pisze:Aktualnie written przynajmniej do Security wygląda tak, jak jest to opisane na stronie Cisco jest 100 pytań i 2,5 h na całość i nic więcej z tego co jest na poziomie A/P (udziwnienia graficzne). Co ciekawe to jest coraz więcej pytań bez określonej ilości odpowiedzi, co sprawia dodatkowe utrudnienie.
Pod nowa wersje zdawales ?

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#10

#10 Post autor: Slomek. »

Chyba to jeszcze była stara wersja bo zdawałem w piątek 16go. Ogólnie pełna improwizacja bo musiałem szybko coś zdać bo miałem zawieszony CCIE R&S, ale na szczęście do przodu i zrecertyfikowałem się. :D
Trecom.pl

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#11

#11 Post autor: frontier »

Slomek. pisze:Chyba to jeszcze była stara wersja bo zdawałem w piątek 16go. Ogólnie pełna improwizacja bo musiałem szybko coś zdać bo miałem zawieszony CCIE R&S, ale na szczęście do przodu i zrecertyfikowałem się. :D
Dobre, nie wiedziales co zdawales :D

No raczej zdawales stara.
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#12

#12 Post autor: dorvin »

Ja zdawałem w czerwcu i nie przypominam sobie, żebym miał problem z ilością możliwych odpowiedzi. Może w treści zadania nie ma, ale da się określić, ile ma ich być.

ODPOWIEDZ