CCIE SP - lab w Brukseli

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

CCIE SP - lab w Brukseli

#1

#1 Post autor: drake »

Hejka,

wie ktos czy egzamin w Brukseli zdaje sie na jednym monitorze czy na dwoch (rozszerzony desktop)??

Dzieki za infosa.

Pozdruffka! :)
Never stop exploring :)

https://iverion.de

martino76
CCIE
CCIE
Posty: 883
Rejestracja: 17 gru 2010, 15:23
Lokalizacja: Barczewo

#2

#2 Post autor: martino76 »

Witam,

Ostatnio jak zdawalem RS wszyscy mieli po jednym monitorze. Mysle ze nie ma wyjatku i kazdy ma tak samo :)

Pozdr,

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#3

#3 Post autor: Seba »

U mnie był jeden monitor, ale to już kilka lat temu było. Natomiast z ostatniej wizyty w Brukseli nie kojarzę, aby na stanowisku SP były dwa monitory.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#4

#4 Post autor: drake »

OK, dzieki za info. Nie licze na jakiekolwiek lepsze traktowanie, chodzi mi o taktyczne przygotowanie sie do egzaminu. Time management i speed to wazne elementy, jesli nie kluczowe, a szukanie odpowiednich okienek moze w przeciagu kilku godzin kosztowac cenne 10-20 min. No nic, pozyjemy, zobaczymy :)

Pozdruffka! :)
Never stop exploring :)

https://iverion.de

Awatar użytkownika
Cinek
wannabe
wannabe
Posty: 83
Rejestracja: 18 mar 2010, 20:55

#5

#5 Post autor: Cinek »

hej,

szczerze to nie pamietam dokladnie jak wygladalo stanowisko do SP (pamietam w ktorym miejscu bylo :P), ale chyba wszystkie stanowiska mialy 1 monitor (RS, Wireless, i Voice na pewno mialy po jednym).

Powodzenia :)

Awatar użytkownika
mstan
wannabe
wannabe
Posty: 94
Rejestracja: 18 lip 2013, 18:21

#6

#6 Post autor: mstan »

Slyszalem pogloski ze w niedalekiej przyszlosci ma sie pojawic dodatkowy monitor "w standardzie" na labie, ale nie udalo mi sie tego potwierdzic u proktora.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#7

#7 Post autor: lbromirs »

mstan pisze:Slyszalem pogloski ze w niedalekiej przyszlosci ma sie pojawic dodatkowy monitor "w standardzie" na labie, ale nie udalo mi sie tego potwierdzic u proktora.
Nic takiego nie słyszałem. Z drugiej strony, na pewno byłoby wygodniej.

Awatar użytkownika
mstan
wannabe
wannabe
Posty: 94
Rejestracja: 18 lip 2013, 18:21

#8

#8 Post autor: mstan »

Widocznie to tylko pogloski :)
Po rezygnacji z papierowej wersji pytan kandydaci zaczeli sie zastanawiac co stoi na przeszkodzie zeby zapewnic drugi monitor, i doszukuja sie nadmiernych oszczednosci, "a przeciez za te $1500 wypadaloby dac ze dwa monitory" ...

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#9

#9 Post autor: lbromirs »

mstan pisze:Widocznie to tylko pogloski :)
Po rezygnacji z papierowej wersji pytan kandydaci zaczeli sie zastanawiac co stoi na przeszkodzie zeby zapewnic drugi monitor, i doszukuja sie nadmiernych oszczednosci, "a przeciez za te $1500 wypadaloby dac ze dwa monitory" ...
Oraz dwie książki, Macbook Aira oraz dwa routery 880. Tak, właśnie tak. O modelu finansowania programu już kiedyś pisałem, wystarczy poszukać w archiwach.

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#10

#10 Post autor: drake »

RS zdawalem jeszcze po staremu z zadaniami na papierze. Wie ktos aktualnie jak wyglada wersja elektroniczna? Zadania w formie PDFa czy jakas java do klikania? Sadze ze podobnie bedzie na SP...

Co do monitora... sadze, ze bylby to uklon Cisco w strone kandydatow i rowniez bardziej oddawalby realna sytuacje implementacji / troubleshootingu. Chyba nikt dzis juz nie pracuje na jednym 17" monitorze.

P.S. Czy ktos z kolezanek/kolegow na forum w ciagu najblizszych dwoch miesiecy podchodzi do laba?

Dzieki z gory za info! ;)
Never stop exploring :)

https://iverion.de

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#11

#11 Post autor: garfield »

drake pisze:...na jednym 17" monitorze.
jest jeden ale 24 cale
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

horac

#12

#12 Post autor: horac »

przeciez do notatnika nie trzeba duzego monitora :D:D

michal_basta
CCIE
CCIE
Posty: 213
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

#13

#13 Post autor: michal_basta »

drake, 02.09 bruksela.

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#14

#14 Post autor: drake »

michal_basta pisze:drake, 02.09 bruksela.
Cool, ja nieco wczesniej, dam znac jak wroce ;)
Jakich materialow uzywasz do przygotowan? INE czy cos jeszcze, oprocz dokumentacji oczywiscie?

Pozdruffka!
Never stop exploring :)

https://iverion.de

michal_basta
CCIE
CCIE
Posty: 213
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

#15

#15 Post autor: michal_basta »

Tyle, ze ja zdaje R&S - pytanie zabrzmialo ogolnie, a dopiero teraz sie zreflektowalem, ze watek traktuje w sumie o SP.

ODPOWIEDZ