dostępność SecureCRT na labie CCIE RS w Bruxlece ?

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
hedgehog
rookie
rookie
Posty: 10
Rejestracja: 12 maja 2008, 21:32

dostępność SecureCRT na labie CCIE RS w Bruxlece ?

#1

#1 Post autor: hedgehog »

Czołem!

Ponieważ mam sprzeczne doniesienia, pytanko odnośnie SecureCRT,

- czy w Bruxelce na labie SecureCRT jest dostępny ?
- a jeśli SecureCRT jest dostępny, to czy te funkcje działają, tj.
a) czy działa multi-window ?
b) czy działa multi-window-chatting ?


thanx

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#2

#2 Post autor: xal »

Takie rzeczy to chyba powinny być Twoim ostatnim zmartwieniem :-) Jak pójdziesz do klienta i nie będziesz miał SecureCRT to mu nie skonfigurujesz sieci?

Awatar użytkownika
wookasch
wannabe
wannabe
Posty: 164
Rejestracja: 03 cze 2009, 16:23
Lokalizacja: Berlin

#3

#3 Post autor: wookasch »

Tutaj masz odpowiedz na chyba kazde mozliwe pytanie odnosnie laba, od koloru olowkow po opcje notatnika :P

http://ieoc.com/forums/t/17446.aspx
xal pisze:Takie rzeczy to chyba powinny być Twoim ostatnim zmartwieniem :-) Jak pójdziesz do klienta i nie będziesz miał SecureCRT to mu nie skonfigurujesz sieci?
Nie ukrywajmy, ze wiekszosc wannabies optymalizuje przygotowania pod katem szybkosci pracy na labie, gdzie wiedza wiedza ale czas jest czynnikiem krytycznym. Wiekszosc radzi: notepad Twoim najwiekszym przyjacielem. Jak ktos cwiczy na 2x 27" z SecureCRT to na egzaminie moze sie chyba pogubic? Nie podchodzilem (jeszcze :wink: ) wiec nie wiem, ale wydaje sie to logiczne.

Awatar użytkownika
eprom
wannabe
wannabe
Posty: 414
Rejestracja: 17 lis 2003, 11:18
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

#4

#4 Post autor: eprom »

wookasch pisze:. Jak ktos cwiczy na 2x 27" z SecureCRT to na egzaminie moze sie chyba pogubic?...
yyy, no raczej nie powinien sie pogubic...co najwyzej moze sie poczuc mniej komfortowo :-)
--

horac

#5

#5 Post autor: horac »

Panowie na labie to najwygodniej klikac na ikonki urzadzen, gdzie otwiera sie Putty. Mozna je sobie zminimalizowac, albo zamykac, w zaleznosci kto co lubi.

ODPOWIEDZ