Network Design and Architecture Bootcamp (CNDABC) - ostatnia edycja PL

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
gangrena
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 2349
Rejestracja: 08 mar 2004, 12:17
Lokalizacja: Wawa

Network Design and Architecture Bootcamp (CNDABC) - ostatnia edycja PL

#1

#1 Post autor: gangrena »

Są jeszcze miejsca na Network Design and Architecture Bootcamp (CNDABC) 21-25 maja:
http://csh.com.pl/szkolenie/?tid=235

Szczegóły odnośnie tematyki oraz technologii dostępne na stronie CSH. W rozliczeniu przyjmowane są Cisco Learning Credits.

Instruktorzy: LB, PM, PJ. Łącznie 6xCCIE, 3xCCDE, 1xCISSP, 2xCCSI.

Jedyne na rynku szkolenie projektowe, gdzie przeplatają się jednocześnie technologie R/S, SP, DC, Sec. Będzie to ostatnia edycja w języku polskim.

Co otrzymują uczestnicy?
- Klucz USB z materiałami ze szkolenia + dodatkowe scenariusze + materiały z konferencji, design guides, opracowania.
- Zdobycie dodatkowej wiedzy i wymiany doświadczeń zaczerpniętych z prawdziwych wdrożeń.
- Dostęp do informacji, których nie znajdzie się w książkach i oficjalnych dokumentach.
- Porównanie obecnych technologii z najnowszymi trendami.
- Sprawdzenie się w scenariuszach projektowych.
- Dobra inżynierska zabawa.
- Przekazujemy wiedzę praktyczną :!:

Aktualizacja materiału od ostatniego bootcampu uwzględni scenariusz budowy chmury hybrydowej oraz zapewnienia sieci dla IaaS w chmurze AWS.

Dwa fragmenty innych scenariuszy dostępne są tutaj:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... llO9g1tT0y

Zapisy w CSH.
Droga do Architekta - mode ON!
Zapraszamy!

Awatar użytkownika
konradrz
CCIE
CCIE
Posty: 400
Rejestracja: 23 sty 2008, 14:21
Lokalizacja: Singapore, SG
Kontakt:

Re: Network Design and Architecture Bootcamp (CNDABC) - ostatnia edycja PL

#2

#2 Post autor: konradrz »

Czy to znaczy że to zmiana wersji (i brak retake)?
Bo jakby wolne miejsca były, to ja bym się wcisnął - WANami na codzień się nie zajmuję (ba, mam z nimi tyle wspólnego co z dobrymi samochodami), ale po Waszym butkampie normalnie robię się bardziej ogarnięty niż standardowy klepacz i przypadkowo znajduję luki w dizajnach ("chcecie moją sieć do tego bagna dopiąć?!") lub mogę klientowi doradzić "eee, tak to nie róbcie, bo...".

Więc rada dla innych kolegów - przekonajcie szefa o budżet, i nie dajcie mi się wcisnąć :)

Awatar użytkownika
gangrena
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 2349
Rejestracja: 08 mar 2004, 12:17
Lokalizacja: Wawa

Re: Network Design and Architecture Bootcamp (CNDABC) - ostatnia edycja PL

#3

#3 Post autor: gangrena »

konradrz pisze: 21 kwie 2018, 10:45 Czy to znaczy że to zmiana wersji (i brak retake)?
Bo jakby wolne miejsca były, to ja bym się wcisnął - WANami na codzień się nie zajmuję (ba, mam z nimi tyle wspólnego co z dobrymi samochodami), ale po Waszym butkampie normalnie robię się bardziej ogarnięty niż standardowy klepacz i przypadkowo znajduję luki w dizajnach ("chcecie moją sieć do tego bagna dopiąć?!") lub mogę klientowi doradzić "eee, tak to nie róbcie, bo...".

Więc rada dla innych kolegów - przekonajcie szefa o budżet, i nie dajcie mi się wcisnąć :)
Tym razem jeszcze retake obowiązuje, zatem zgłoś się do CSH i do nas przybywaj. :)

BTW.
Jeżeli macie jakiś przypadek projektowy do rozważenia, to przynieście go na bootcamp. Zaopiekujemy się nim dogłębnie. :)

ODPOWIEDZ