Wizyta na LABIE !!!! bylo: LAB VISIT

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#16

#16 Post autor: marcins »

hmm jak wojtek zostanie moderatorem i jedynym userem...why not

gubit
CCIE
CCIE
Posty: 589
Rejestracja: 27 paź 2003, 11:59

Gratulacje.

#17

#17 Post autor: gubit »

Przylaczam sie - wielkie gratulacje Wojtek.
I rowniez prosze o jakies informacje na temat przygotowan, materialow.
I - jak mozna wiedziec - czy to Twoj nastepny CCIE, czy zaczynales od razu od CCIE Voice?

Awatar użytkownika
manius
CCIE
CCIE
Posty: 823
Rejestracja: 08 wrz 2003, 09:02
Lokalizacja: Leighton Buzzard/UK
Kontakt:

#18

#18 Post autor: manius »

Ponizej kilku postow nie wnoszacych nic sensownego
do dyskusji ponawiam pytania:
jest cola/pepsi w tej lodowce ?
zakladam ze lodowka stoi w tym samym pomieszczeniu co racki ?

PJ
ja ostatnio wzialem red bulle bo raczej go tam nie uswiadczysz, jest za to mnostwo jakiegos badziewia typu cola/sprite/lemon i jakis energy niewiadomego pochodzenia. W miare szybko startuj na przerwe bo potem z cieplych rzeczy jest tylko ciepla woda w kranie :)
brac mozesz co sie podoba/kiedy ci sie podoba - osobiscie polecam kibel - ma dobry zasieg na komorce i jest w miare izolowany akustycznie - o ile masz z kim gadac ;)

Awatar użytkownika
blaki
inner circle
inner circle
Posty: 197
Rejestracja: 22 sty 2004, 00:24
Lokalizacja: Wroclaw

#19

#19 Post autor: blaki »

manius ale zes wywiad zrobil :D nie wnikam z kad wiesz takie rzeczy :twisted: :wink:
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

Awatar użytkownika
awo
CCIE
CCIE
Posty: 355
Rejestracja: 05 wrz 2004, 16:25
Lokalizacja: waw@pl
Kontakt:

Bruksela

#20

#20 Post autor: awo »

Kilka lat temu w Brukseli (Pegasus Park) warto bylo wybrac sie i zobaczyc socjal - racki bylo widac przez szybki- z tym nie bylo problemow.
Dzieki temu na nastepny dzien rano nie trzeba szukac "adresu" labu itp.

Zreszta bylo tak ze jako niecierpliwy zdajacy przyszedlem rano duzo wczesniej... i nie bylem jedyny... naszczescie byl ktos z cisco z .nl .. a ich identyfikatory dzialaja rowniez tam 8-) to nie zmarzlem za bardzo...

Potem sie okazalo ze na lab pojechalem o miesiac za wczesnie 8-))
Sie w systemie popierdzielilo. Wtedy chyba uruchamiali ccie online...
pamietam jeszcze jak miejsce rezerwowalem skryptem perlowym... bo tak malo miejsc bylo 8-))

wojtek
CCIE
CCIE
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2005, 20:04

#21

#21 Post autor: wojtek »

Hej,
CCIE Voice to moj pierwszy CCIE i jak na razie nie mam ambicji robienia kolejnych, nawet jeśli bym je znalazl to chyba rodzina by nie pozwolila :-). 1 marca 2004 zdalem 350-030 i jakos w lipcu zapisalem sie na 14.10.2004 do Brukseli na lab. Chcialem bardzo jechac do IPExperts na Voice bootcamp, ale jakos nie wyszlo (IPExperts cos pokrecilo) i w ostatniej chwili zapisalem sie do Hello Computers na CCIE Voice bootcamp do San Jose, ktory konczyl sie 4 dni przed moim egzamienm - w moim przypadku bardzo dobrze sie sprawdzila taka konfiguracja. Moje przygotowania do labu ropoczely sie jakos na przelomie czerwca/lipca, no i co tu duzo mowic, na wakacje z rodzinka zabralem notebooka i w czasie wolnym studiowalem gruntownie dokumentacje do CM Expressa lub QoS SRND. W firmie mialem zestawionego laba (3 CM, CME, Unity, IPCC, kupa routerow, switchy, telefonow, ATA, faxy itp.) i w sumie brakowalo mi tylko w rzeczy jakie sa na egzaminie tylko 6500 z 8xE1/T1, ale pojechalem do Cisco Polska posiedzialem dwa dni (dzieki dla Mariusza Ostrowskiego i Michala Sosinskiego za udostepnienie sprzetu) i wiedzialem juz o co biega. Z zyciorysu wyjete 3,5 miesiaca, codziennie od 8 do 21-24, ale sie oplacilo. Z bardzo duza iloscia tematow spotkalem sie juz wczesniej w pracy przy roznych projektach i to w sumie najbardziej mi pomoglo. Na bootcampie w SJ codziennie siedzielismy z chlopakami (ja i 3 gosci ze stanow) do 24 i robilismy jakies cwiczenia. Nie chce byc nieskromny, ale mialem z nich najwieksze doswiadczenie ze spraw CM, CME, GTW, GK itp, i jak instruktor poszedl do domu to ja staralem sie pomagac w jakichs zagwostkach. Od jednego z kumpli natomiast sie nauczylem kilku trikow na unity (wydawalo mi sie ze potrafie zrobic pare rzeczy z unity, ale sie okazalo, ze niektorych rzeczy to jeszcze wogole nie widzialem :-). Bootcamp byl na sam koniec moich przygotowan i byl dobrym sprawdzianem na kilka dni przed egzaminem. Bootcamp prowadzil Keyur Shah - 4xCCIE :-). On tez mnie podbudowal, ze bedzie OK. Jakos we wrzesniu bylem jeszcze na szkoleniu z Unity gdzie prowadzil kumpel od nas z firmy z niemiec i mialem dostep do sali 24h na dobe (sala w tym samym hotelu w ktorym spalem) wiec staralem sie to wykorzystac na maxa.
Wazne jest zeby zachowac spokoj, nie jest to latwe, ale mnie sie jakos udalo. Az sie sobie dziwilem ze moge spokojnie spac przed egzaminem. Na egzaminie wszyscy juz ostro klepali, kiedy ja jeszcze czytalem zadania i rysowalem "po swojemu" schemat polaczen :-). Coz, jak widac wszystko jest dla ludzi i systematyczna praca mozna cos osiagnac.
pozdrowienia
Wojtek

Awatar użytkownika
gaph
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 419
Rejestracja: 23 lip 2004, 21:16
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Kontakt:

#22

#22 Post autor: gaph »

Hej Wojtek,

Czy przypadkiem nie robiłeś warsztatów z konfiguracji Voice na prezentacji Nextiry ostatnio w Marriottcie? :-)

pozdrawiam
Gaweł
| Few people know what actually goes on in the CCIE Lab, it's shrouded in mystery |
| and of course there's the NDA. | Sometimes our friends go to the lab |
| and return CCIEs. | Sometimes they don't return at all. |

wojtek
CCIE
CCIE
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2005, 20:04

#23

#23 Post autor: wojtek »

Czesc,
Nie, ja robilem prezentacje w Sheratonie w Krakowie.
Wojtek

Awatar użytkownika
gaph
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 419
Rejestracja: 23 lip 2004, 21:16
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Kontakt:

#24

#24 Post autor: gaph »

wojtek pisze:Czesc,
Nie, ja robilem prezentacje w Sheratonie w Krakowie.
Wojtek
:-)

Bo z prezentacji w Marriottcie mam pdf-a z warsztatem przygotowanym przez Wojtka CCIE#13928

pozdrawiam
| Few people know what actually goes on in the CCIE Lab, it's shrouded in mystery |
| and of course there's the NDA. | Sometimes our friends go to the lab |
| and return CCIEs. | Sometimes they don't return at all. |

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#25

#25 Post autor: marcins »

wojtek pisze:Bootcamp prowadzil Keyur Shah - 4xCCIE :-)
Wojtek
on jest inactive:
CCIE Certification Details

Name CCIE Number Track Certification Status Certification Date
KEYUR SHAH 4799 Voice Inactive 17-Dec-2003
KEYUR SHAH 4799 Service Provider Inactive 15-Aug-2003
KEYUR SHAH 4799 Security Inactive 17-Oct-2001
KEYUR SHAH 4799 Routing and Switching Inactive 15-Jun-1999

wojtek
CCIE
CCIE
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2005, 20:04

#26

#26 Post autor: wojtek »

Co do prezentacji, to faktycznie ja przygotowywalem...

Troche mnie to dziwi co napisales, ze Keyur jest inactive bo Voice'a i SP zdal pod koniec 2003, roku wiec jeszcze wciaz powinien byc active...
WK

Awatar użytkownika
puczek
CCIE
CCIE
Posty: 164
Rejestracja: 15 kwie 2004, 05:15
Lokalizacja: Chicago, IL
Kontakt:

#27

#27 Post autor: puczek »

Ostatnio Cisco zabralo mu CCIE z powodu NDA violations.

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#28

#28 Post autor: marcins »

za bardzo podpowiadal na bootcampie :)

ps i wszystko jasne ;) nie ma to jak forum

Awatar użytkownika
puczek
CCIE
CCIE
Posty: 164
Rejestracja: 15 kwie 2004, 05:15
Lokalizacja: Chicago, IL
Kontakt:

#29

#29 Post autor: puczek »

A bylem zapisany u niego na Voice bootcamp we wrzesniu :(
To nic - jade do IP Expert w Teksasie.

Puczek

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#30

#30 Post autor: marcins »

Date: Sat, 23 Apr 2005 17:09:37 -0400
From: Atif <atif@powersoftech.com>
To: John Kaberna <john@netcginc.com>, JP <jenseike@start.no>, "Security@Groupstudy.Com" <security@groupstudy.com>,
WorkerBee <ciscobee@gmail.com>
Subject: Re: What happen to HELLO Computers?? GOODBYE??

Yes, indeed it is true. One student (a Cisco employee) of their VoIP class reported to Cisco that the material is "very similar"
to actual exam after he failed twice. Ofcource he knew the material was breaking NDA.
That caused Cisco to take his CCIE "inactive" but Cisco has asked them to re-write the material after which he may get back his
CCIE back...

ODPOWIEDZ