November Bootcamp in Warsaw,Poland .By Narbik Kocharians

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#16

#16 Post autor: Slomek. »

Chociaż podejście Narbika nie jest takie głupie bo on bazuje na małych kroczkach do celu i w sposób selektywny dotyka technologi w małych kawałkach składających się na całość co jest fajne na początku ale i jak się okazuje w paru przypadkach i przed samym egzaminem bardzo skuteczne. Co ciekawe IEWB zaczyna iść tą drogą w swoim vol 1 Tech ver 5 (na razie beta) . Ale imo DoIt i tak wymiata wymiata :twisted:
Trecom.pl

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#17

#17 Post autor: bigboss »

Pojawiła się pewna szansa że się pojawię, tylko nie mogę kontaktu z organizatorami złapać, żeby wszystko potwierdzić.
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

tomaszpl
CCIE
CCIE
Posty: 132
Rejestracja: 30 sie 2005, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

#18

#18 Post autor: tomaszpl »

mozesz sie juz tak nie spieszyc ;-) chyba termin bedzie z lekkim poslizgiem :mrgreen:

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#19

#19 Post autor: bigboss »

tomaszpl pisze:mozesz sie juz tak nie spieszyc ;-) chyba termin bedzie z lekkim poslizgiem :mrgreen:
Nie spieszę się, ale o co chodzi?
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

tomaszpl
CCIE
CCIE
Posty: 132
Rejestracja: 30 sie 2005, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

#20

#20 Post autor: tomaszpl »

No tak jakos wyszlo, ze Narbik raczej nie przyleci 3 listopada. Lekko sie spozni, tylko jeszcze nie wiadomo jak bardzo lekko :-)

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#21

#21 Post autor: garfield »

Ale bonusik jaki zaoferowali całkiem miły :)

tomaszpl
CCIE
CCIE
Posty: 132
Rejestracja: 30 sie 2005, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

#22

#22 Post autor: tomaszpl »

da rade :) jakis pomysl jak go wykorzystac :-) ??

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#23

#23 Post autor: garfield »


Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#24

#24 Post autor: bigboss »

A jakąś datę przylotu już kolega N. podał? Bo widzę, że pisać na groupstudy to ma czas, a na samolot do nas to akurat się musiał spóźnić, zagubione dziecko we mgle.
Ciekawe co by było, jakbym zapytał na gs, czy często mu się takie obsuwy zdarzają. Bo mam wrażenie, że jakby nas tutaj 15 czekało a nie 5 to wyszedłby z domu godzinę wcześniej...
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

tomaszpl
CCIE
CCIE
Posty: 132
Rejestracja: 30 sie 2005, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

#25

#25 Post autor: tomaszpl »

nie podal

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#26

#26 Post autor: garfield »

A może wyborów nie chciał przegapić :P

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#27

#27 Post autor: bigboss »

to ameryka, tam można pocztą głos wysłać tydzień wcześniej nawet.
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

dr.x
member
member
Posty: 22
Rejestracja: 02 sie 2008, 13:45

#28

#28 Post autor: dr.x »

bigboss pisze: Bo mam wrażenie, że jakby nas tutaj 15 czekało a nie 5 to wyszedłby z domu godzinę wcześniej...
Gdyby czekało 15 osób zapewne tak jak mówisz - wyszedł by godzinę wcześniej. Może musi poczekać jeszcze na kilka odpowiedzi od tych niezdecydowanych aby zwróciły się koszta i przy okazji można było troszkę zarobić. Oczywiście nic nie tłumaczy tego spóźnienia, bo zapewne macie napięty grafik w przygotowaniach. Mam nadzieję że dozbiera kilka osób do grupy, a obecnym będzie na tyle się podobać że odwiedzi ponownie Polskę za kilka miesięcy (tak, tak, jestem wiernym "wyznawcą" Narbika :)

Swoją drogą 4200$ to niezbyt mała suma żeby wyłożyć ze swojej kieszeni i też raczej nie szybko bym na to uzbierał.

Sorry że trzymam troszkę jego stronę, ale dostałem od niego zaproszenie na boot campa za free ;] więc nie mogę złego słowa powiedzieć :)
Everybody was a lamer, before become to elite...

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#29

#29 Post autor: garfield »

Jak trochę poczekamy to tragedii nie będzie ale chciałbym o nowym terminie dowiedzieć się min 2 tygodnie wcześniej

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#30

#30 Post autor: bigboss »

dr.x pisze:
Swoją drogą 4200$ to niezbyt mała suma żeby wyłożyć ze swojej kieszeni i też raczej nie szybko bym na to uzbierał.

Sorry że trzymam troszkę jego stronę, ale dostałem od niego zaproszenie na boot campa za free ;] więc nie mogę złego słowa powiedzieć :)
A te 4200 $$$ to za co, bo nie qmam?
I mówisz, że bootcamp za free? Patrz, a mi nie chciał zrobić takiego prezentu. Mówisz, że jak znajdę mu 10 darmowych uczestników to przyjedzie szybciej?

BTW, zapytałem N. w mailu, kiedy będzie w Polsce. Nie odpowiedział, chociaż w tym czasie zdążył wysłać ok. 5 wiadomości na groupstudy. No comments. Może zapytam na GS?
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

ODPOWIEDZ