polski ccie zza granicy

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
blahu77
wannabe
wannabe
Posty: 211
Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:48
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

polski ccie zza granicy

#1

#1 Post autor: blahu77 »

pogubilem sie w tych wszystkich loginach/profilach
jak i gdzie mam wypelnic zebym byl polskim ccie a nie zagranicznym?
tzn zyje zagranica no ale chcialbym byc polskim ccie (w jakies tam przyszlosci :) )

Wiec ktore to to
cco profile?
ccie profile?
certification tracking profile?

?

dzieki i pozdrawiam,

-mat

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#2

#2 Post autor: Seba »

Przyznam, ze sam do konca nie wiem, bo moglo sie to zmienic :wink:
Kiedys bylo tak, ze jak pracowales np. dla partnera to Twoje konto CCO musialo byc jakos polaczone z firma. A jako dodatkowy element bylo dorzucenie info w profilu o Tym, ze jestem CCIE (sekcja Additional Access) :wink:
Miejmy nadzieje, ze Lukasz, albo kto inny z Cisco tu zazjrzy i moze rozwiaze ta kwestie ostatecznie....
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

blahu77
wannabe
wannabe
Posty: 211
Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:48
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

#3

#3 Post autor: blahu77 »

a jesli nie pracuje u partnera ale moje konto cco jest oczywiscie powiazane z moja firma...
jak narazie mam w ccie profilu zapisany adres w Polsce...
co do cco profilu to niby mam adres irlandzki ale jak sie chcialem zarejestrowac na jakis event to ciagle mi wyskakiwala informacja o adresie z poprzedniego zycia w polsce.. cos tu jest nie tak... :)

dzieki Seba za info,

pozdr,

-mat

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#4

#4 Post autor: Seba »

blahu77 pisze:a jesli nie pracuje u partnera ale moje konto cco jest oczywiscie powiazane z moja firma...
jak narazie mam w ccie profilu zapisany adres w Polsce...
co do cco profilu to niby mam adres irlandzki ale jak sie chcialem zarejestrowac na jakis event to ciagle mi wyskakiwala informacja o adresie z poprzedniego zycia w polsce.. cos tu jest nie tak... :)

dzieki Seba za info,
Tak jak mowie, tu juz musialby ktos sie z Cisco wypowiedziec, albo by trzeba sie podoktoryzowac nad ccie policy i innymi dokumentami. Mozesz w sumie otworzyc case'a i przedstawic sytuacje; powinni wszystko wyjasnic.
A w PL pracowales dla partnera? Wiesz czasami eventy partnerskie to jakby inna sprawa. Moze stara firma ma ciebie ciagle gdzies w rekordach?

A Ty nadal siedzisz w M w Clonshaugh? Znalezli juz team lead'a? ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

blahu77
wannabe
wannabe
Posty: 211
Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:48
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

#5

#5 Post autor: blahu77 »

Seba pisze: Tak jak mowie, tu juz musialby ktos sie z Cisco wypowiedziec, albo by trzeba sie podoktoryzowac nad ccie policy i innymi dokumentami. Mozesz w sumie otworzyc case'a i przedstawic sytuacje; powinni wszystko wyjasnic.
A w PL pracowales dla partnera? Wiesz czasami eventy partnerskie to jakby inna sprawa. Moze stara firma ma ciebie ciagle gdzies w rekordach?
nie nie byl to partner afaik... a co do rekordow to pojecia zielonego nie mam...
Seba pisze: A Ty nadal siedzisz w M w Clonshaugh? Znalezli juz team lead'a? ;)
jeszcze nie... to nie jest latwe, M chce super-duper-wymiatacza, ktory by jeszcze pochodzil na meetingi :) ciezko takiego znalezc.

pzdr,

-mat

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#6

#6 Post autor: Seba »

blahu77 pisze:jeszcze nie... to nie jest latwe, M chce super-duper-wymiatacza, ktory by jeszcze pochodzil na meetingi :) ciezko takiego znalezc.
Hehe, no wymagania sa niezle to prawda; zarowno dla technical i non-technical skills. Nawet wstepnie z jakims HH gadalem, ale potem zawiesilem temat, bo nie chcialem nic robic przed urlopem, bo dopiero na urlopie bedzie czas sie zastanowic czy warto zostac w IE, czy wracac, a moze pojechac do innego kraju :) A ewentualnie zmieniac robote tylka na kilka miechow to mi sie nie oplaca, ani nie chce; az tak zle to teraz nie mam ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

blahu77
wannabe
wannabe
Posty: 211
Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:48
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

#7

#7 Post autor: blahu77 »

Seba pisze:
blahu77 pisze:jeszcze nie... to nie jest latwe, M chce super-duper-wymiatacza, ktory by jeszcze pochodzil na meetingi :) ciezko takiego znalezc.
Hehe, no wymagania sa niezle to prawda; zarowno dla technical i non-technical skills. Nawet wstepnie z jakims HH gadalem, ale potem zawiesilem temat,
no co Ty? Bylbys tym Wybrancem? The One? :D
Seba pisze: bo nie chcialem nic robic przed urlopem, bo dopiero na urlopie bedzie czas sie zastanowic czy warto zostac w IE, czy wracac, a moze pojechac do innego kraju :) A ewentualnie zmieniac robote tylka na kilka miechow to mi sie nie oplaca, ani nie chce; az tak zle to teraz nie mam ;)
dobre pytania... ja mam jeden kraj-marzenie (nie nad wisla) ale na razie plany odkladam na polke i zostaje w ie...

-m

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#8

#8 Post autor: Seba »

blahu77 pisze:dobre pytania... ja mam jeden kraj-marzenie (nie nad wisla) ale na razie plany odkladam na polke i zostaje w ie...
No ja mam powoli dosc IE, ale caly wydaje sie, ze jest to mniejsze zlo, niz powrot do PL, hehe
Na urlopik jade zobaczyc do tych co to chodza do gory nogami i zobaczymy jak tam jest ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

blahu77
wannabe
wannabe
Posty: 211
Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:48
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

#9

#9 Post autor: blahu77 »

Seba pisze:
blahu77 pisze:dobre pytania... ja mam jeden kraj-marzenie (nie nad wisla) ale na razie plany odkladam na polke i zostaje w ie...
No ja mam powoli dosc IE, ale caly wydaje sie, ze jest to mniejsze zlo, niz powrot do PL, hehe
Na urlopik jade zobaczyc do tych co to chodza do gory nogami i zobaczymy jak tam jest ;)
bull's eye :)
poprosze raporcik jak wrocisz :)

-m

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: polski ccie zza granicy

#10

#10 Post autor: lbromirs »

blahu77 pisze:pogubilem sie w tych wszystkich loginach/profilach
jak i gdzie mam wypelnic zebym byl polskim ccie a nie zagranicznym?
tzn zyje zagranica no ale chcialbym byc polskim ccie (w jakies tam przyszlosci :) )

Wiec ktore to to
cco profile?
ccie profile?
certification tracking profile?
....a o co konkretnie chodzi z byciem 'polskim'? Mówisz o możliwości przyjeżdżania na klub CCIE?

Profil dziedziczy ustawienia po firmie do której aktualnie jest dopisany. O tym mówisz?

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#11

#11 Post autor: Seba »

Ja zrozumialem, ze nie chodzi o nic powaznego, a tylko o to do jakiego kraju sie bedzie liczyl CCIE w statystykach.
Czyli, gdyby zdal teraz, to czy zostanie 62gim CCIE w Ireland czy 134 w Polandii... ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

blahu77
wannabe
wannabe
Posty: 211
Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:48
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

#12

#12 Post autor: blahu77 »

Seba pisze:Ja zrozumialem, ze nie chodzi o nic powaznego, a tylko o to do jakiego kraju sie bedzie liczyl CCIE w statystykach.
Czyli, gdyby zdal teraz, to czy zostanie 62gim CCIE w Ireland czy 134 w Polandii... ;)
no dokladnie o to.
nic powaznego ale...

-m

ODPOWIEDZ