Narbik w Polsce

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
jacek_1820
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2009, 08:51

Narbik w Polsce

#1

#1 Post autor: jacek_1820 »

Witam wszystkich,

Jestem w tej chwili na kursie Narbika w Glandale, CA. Dowiedzielam sie ze bedzie kurs R&S w Warszawie pod koniec pazdziernika. Czy ktos sie juz na to pisze? Ja prawdopodobie przyjuade na darmowa powtorke. Jesli macie pytania do Narbika to chetnie przekaze ale moj kurs konczy sie w piatek, 28 sierpnia.

Dla tych co nie znaja Narbika, to chodzi o kurs przygotowawszy to Laba R&S. Narbik jest niedoscigniony, wszystko z pamieci na tablicy, nawet najdluzsze komendy, nie ma projektora. slajdow itp... Dla zainteresowanych : http://www.micronicstraining.com

Pzdr

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#2

#2 Post autor: drake »

Hej,

a mozesz sie przy okazji podpytac o workbook do Service Provider ?? Kiedy i czy w ogole planuje, bo ostatni mialem od niego info ze planuje "za kilka miesiecy" wydac, ale zadnych konkretow. Byloby milo u zrodla podpytac.

Dzieki wielkie z gory!
Pozdruffka!!
Never stop exploring :)

https://iverion.de

Awatar użytkownika
gaph
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 419
Rejestracja: 23 lip 2004, 21:16
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Kontakt:

#3

#3 Post autor: gaph »

Ave,

Bootcamp Narbika znowu w Polsce jesienią, 26-30 października 2009.

Pozycja obowiązkowa

pozdrawiam
| Few people know what actually goes on in the CCIE Lab, it's shrouded in mystery |
| and of course there's the NDA. | Sometimes our friends go to the lab |
| and return CCIEs. | Sometimes they don't return at all. |

jacek_1820
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2009, 08:51

#4

#4 Post autor: jacek_1820 »

Wiadomosc z ostatniej chwili: SP Workbook bedzie gotowy w pazdzierniku. Narbik bedzie dawal 5 dniowy kurs SP gdy tylko skonczy workbook.
drake pisze:Hej,

a mozesz sie przy okazji podpytac o workbook do Service Provider ?? Kiedy i czy w ogole planuje, bo ostatni mialem od niego info ze planuje "za kilka miesiecy" wydac, ale zadnych konkretow. Byloby milo u zrodla podpytac.

Dzieki wielkie z gory!
Pozdruffka!!

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#5

#5 Post autor: drake »

jacek_1820 pisze:Wiadomosc z ostatniej chwili: SP Workbook bedzie gotowy w pazdzierniku. Narbik bedzie dawal 5 dniowy kurs SP gdy tylko skonczy workbook.
Thnx za podpytanie i forward infosa, powodzenia na egzaminie zycze!!

Pozdruffka ;)
Never stop exploring :)

https://iverion.de

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#6

#6 Post autor: mx_krzak »

@Jacek, napisz czy łapiesz się na v3.0 laba :)
Z każdym upadkiem nabieramy większego doświadczenia.......to nie upadek czyni nas przegranymi, lecz brak chęci do powstania....

jacek_1820
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2009, 08:51

#7

#7 Post autor: jacek_1820 »

Na laba 3 pod koniec wrzesnia w RTP. Dopiero teraz no kursie Narbika widze ze wiele mi jeszcze brakuje. :( Jeszcze nie zdecydowalem czy Laba sobie odpuszcze (ze strata 1400USD). Sam wyjazd bedize kosztowal ~450USD (hotel, flight etc), ale moze warto uratowac chociaz tyle...
mx_krzak pisze:@Jacek, napisz czy łapiesz się na v3.0 laba :)

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#8

#8 Post autor: garfield »

jacek_1820 pisze:Na laba 3 pod koniec wrzesnia w RTP. Dopiero teraz no kursie Narbika widze ze wiele mi jeszcze brakuje. :( Jeszcze nie zdecydowalem czy Laba sobie odpuszcze (ze strata 1400USD). Sam wyjazd bedize kosztowal ~450USD (hotel, flight etc), ale moze warto uratowac chociaz tyle...
mx_krzak pisze:@Jacek, napisz czy łapiesz się na v3.0 laba :)
JEDŹŹŹ dla samego doświadczenia i przekonasz się że 90% opinii o tym egzamie to legendy ;)
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#9

#9 Post autor: mx_krzak »

Jedź, jedź, zobaczysz jak to jest. Garfield dobrze gada. No i szkoda 1400$
Z każdym upadkiem nabieramy większego doświadczenia.......to nie upadek czyni nas przegranymi, lecz brak chęci do powstania....

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#10

#10 Post autor: Slomek. »

Dobrze prawią udaj się na ten egzamin i podbij licznik :) Pierwsza i najważniejsza zasada - zachować spokój bo egzamin nie jest jakiś straszny.

Powodzenia :!:
Trecom.pl

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#11

#11 Post autor: garfield »

Dostał ktoś potwierdzenie czy bootcamp się odbędzie?
Ja tylko na 2 ostatnie dni się wybieram ale chciałbym wiedzieć czy mam po co jechać (oczywiście poza piwkiem :) ) :)
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#12

#12 Post autor: lbromirs »

garfield pisze:Dostał ktoś potwierdzenie czy bootcamp się odbędzie?
Ja tylko na 2 ostatnie dni się wybieram ale chciałbym wiedzieć czy mam po co jechać (oczywiście poza piwkiem :) ) :)
Narbik jest już w Polsce. Od poniedziałku jedzie z mięsem.

nowy
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:26
Lokalizacja: Warszawa

#13

#13 Post autor: nowy »

Panowie pochwalcie się jak tam na bootcampie, Narbik nie wyszedł z formy :) ?

sjodlows
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2007, 10:13

#14

#14 Post autor: sjodlows »

Chyba nie wyszedł. Jestem u niego pierwszy raz i widzę, że będę musiał jeszcze ze trzy razy przyjść, aby twierdząco zacząć odpowiadać na jego standardowe pytania:

Are you guys OK with this? Are you with me guys?

W przyszłym roku ma być częściej w Polsce i prawdopodobnie będzie bootcamp dla SP.
Regards,
Seweryn

nowy
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:26
Lokalizacja: Warszawa

#15

#15 Post autor: nowy »

No to dobrze, że dalej jest w formie, zawitam u was w czwartek i będę chciał posłuchać nowych tematów.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ