Cisco - Bezpieczne Sieci Komputerowe

same nowosci
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#16

#16 Post autor: em_er »

ja akurat bede w łodzi

BTW. w łodzi miejsc nie zabraknie ;)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2006, 10:12 przez em_er, łącznie zmieniany 1 raz.

goopy
wannabe
wannabe
Posty: 289
Rejestracja: 16 sie 2005, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

#17

#17 Post autor: goopy »

Bedzie ktos we Wrocku 19. kwietnia?

Awatar użytkownika
blaki
inner circle
inner circle
Posty: 197
Rejestracja: 22 sty 2004, 00:24
Lokalizacja: Wroclaw

#18

#18 Post autor: blaki »

ja sie planuje wybrac 19 we wroclawiu ale ostatnio strasznie kiepsko z czasem stoje :?
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

goopy
wannabe
wannabe
Posty: 289
Rejestracja: 16 sie 2005, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

#19

#19 Post autor: goopy »

blaki pisze:ja sie planuje wybrac 19 we wroclawiu ale ostatnio strasznie kiepsko z czasem stoje :?
a zapisales sie? bo znajomi z pracy juz wlecieli na liste rezerwowa...
Ostatnio zmieniony 17 mar 2006, 18:37 przez goopy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
blaki
inner circle
inner circle
Posty: 197
Rejestracja: 22 sty 2004, 00:24
Lokalizacja: Wroclaw

#20

#20 Post autor: blaki »

tak zapisalem sie juz wczoraj :wink:
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

Awatar użytkownika
ciku
wannabe
wannabe
Posty: 910
Rejestracja: 09 paź 2005, 21:15
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków

#21

#21 Post autor: ciku »

Zarejestrowalem sie w Rzeszowie :D Teraz tylko musze z szefem zalatwic zebym mogl sie wyrwac na to seminarium :wink:

Galileusz daj znac czy tez sie zarejestrowales :D

Qrcze szkoda ze to w srodku tygodnia :( takze kolego lassak piwko innym razem (ale nie ucieknie hehe :wink: )
################
Nie chce Kasi ani Rity ;o)
lecz chetnie zapoznam
sie z S E C U R I T Y
################

Awatar użytkownika
krisator
wannabe
wannabe
Posty: 446
Rejestracja: 06 maja 2005, 18:35

#22

#22 Post autor: krisator »

wlasnie wrocilem z tego spotkania w Szczecinie...hmmm...merytorycznie - przecietnie (nie dowiedzialem sie zbyt wiele nowosci), widowiskowo - w normie - tzn fajne prezentacje, ale nie do konca fajnie prowadzone. Mianowicie czlowiek mowiacy o ASA zachowywal sie jakby mial problemy z wystepowaniem przed publika :shock:

ogolnie jednak oceniam pozytywnie, zwlaszcza wystapienie przedstawiciela RSA - fajnie poprowadzona prezentacja nt. tokenow

Krzysiek

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#23

#23 Post autor: marcins »

krisator pisze:Mianowicie czlowiek mowiacy o ASA zachowywal sie jakby mial problemy z wystepowaniem przed publika :shock:
Krzysiek
kto prowadzil ?

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#24

#24 Post autor: em_er »

technicznie nikt z cisco niestety...
marketingowo, mimo ze cisco to niestety porazka totalna - handlowcy aka opiekunowie partnerow...

bardzo marny poziom niestety.

kolejny cykl seminariow to integracja CCME i MS CRM, miejmy nadzieje ze bedzie lepiej.

BTW dziwi mnie polityka Cisco, organizowanie wspolnych seminariow z firma ktora prezentuje konkurencyjne rozwiazanie (w stosunku do ASAy), hmmmm czy to dobry pomysl?

EDIT:moja opinia dotyczy seminarium w innym miescie ale z tego co wiem zalozenia i wykonanie byly identyczne.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#25

#25 Post autor: Seba »

E tam, trochę marudzicie koleżkowie :wink:
Takie seminarium za free obarczone jest zawsze pewnymi uproszczeniami, ułomnościami. Nigdy nie należy się spodziewać, że w ciągu właściwie 4h dostaniesz zajefajne info z 3 różnych źródeł i to w szczegółach. Przeważnie seminarium takie skierowane jest dla mniej zaawansowanych, stąd osoby o pewnym poziomie doświadczenia mogą się czasami nudzić. Co nie znaczy, ze nie warto chodzić, bo czasami można się dowiedzieć czegoś ciekawego, ale tak bardziej pod dalsze analizy, poszukiwania, czytanie.
Cisco jest jednym z 4rech organizatorów, jest jeszcze CSS, wymieniony jedynie w mailu potwierdzającym, ale agenda mówi, że impra zaczyna się od występu resellera i kończy się tym samy (pomijam rejestracje i lunch), więc może to oni są tym głównym organizatorem :wink:
BTW dziwi mnie polityka Cisco, organizowanie wspolnych seminariow z firma ktora prezentuje konkurencyjne rozwiazanie (w stosunku do ASAy), hmmmm czy to dobry pomysl?
Pokazywanie konkurencyjnych rozwiązań, w momencie, gdy prezentuje się 3 różnych producentów, może się zdarzyć. To nie jest/było seminarium Cisco, więc nie widzę nic bardzo dziwnego w tym, że McAfee (tak się domyślam) pokazał coś swojego...

Pójdę, zobaczę i ocenię ostatecznie 12.04 w Wa-wie, przełomów nie oczekuję, ale może cos ciekawego uda się jednak wyłowić :)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#26

#26 Post autor: em_er »

seba, oczywiscie nie nalezy oczekiwac powaznych technologicznych prezentacji, natomiast poziom byl zdecydowanie niski.
mam porownanie bo tydzzien wczesniej bylem na innym seminarium, tylko cisco i bylo zdecydowanie lepiej

impreza moze czysto ciscowa nie jest ale inicjatywa jest po ich stronie jesli dorze rozumiem.

CSS jest w warszawie, w innych miastach sa inni partnerzy wybrani przez cisco i faktycznie wspolorganizuja impreze.

pio
wannabe
wannabe
Posty: 129
Rejestracja: 29 lip 2004, 11:43
Lokalizacja: Gdańsk

#27

#27 Post autor: pio »

Kto bedzie jutro w Krakowie? Zawsze to w grupie razniej ;)

Awatar użytkownika
ciku
wannabe
wannabe
Posty: 910
Rejestracja: 09 paź 2005, 21:15
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków

#28

#28 Post autor: ciku »

A kto bedzie w Srode (26.04) w Rzeszowie :wink: :?: :?: :?:
################
Nie chce Kasi ani Rity ;o)
lecz chetnie zapoznam
sie z S E C U R I T Y
################

Galileusz
wannabe
wannabe
Posty: 120
Rejestracja: 20 mar 2005, 20:13
Lokalizacja: Łańcut

#29

#29 Post autor: Galileusz »

ciku pisze:A kto bedzie w Srode (26.04) w Rzeszowie :wink: :?: :?: :?:
Ja :D

Awatar użytkownika
ciku
wannabe
wannabe
Posty: 910
Rejestracja: 09 paź 2005, 21:15
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków

#30

#30 Post autor: ciku »

Galileusz pisze:
ciku pisze:A kto bedzie w Srode (26.04) w Rzeszowie :wink: :?: :?: :?:
Ja :D
Bardzo sie ciesze :D Odpicuje sie w T-Shirt (wiadomo jaki) i smycz (wiadomo jaka) :wink:
W koncu trzeba reklamowac forum - a takie seminaria to chyba dorbe miejsce hehe :lol:
Tak wiec do zobaczenia (zapraszam na kawe :wink: )
################
Nie chce Kasi ani Rity ;o)
lecz chetnie zapoznam
sie z S E C U R I T Y
################

ODPOWIEDZ