INE CCIE VOICE Weekendowa promocja

same nowosci
Wiadomość
Autor
kangu
wannabe
wannabe
Posty: 154
Rejestracja: 06 lut 2006, 01:49
Lokalizacja: W-wa

INE CCIE VOICE Weekendowa promocja

#1

#1 Post autor: kangu »

Jezeli ktos sie przymierza do ciecia z Voice'a, moze go zainteresowac weekendowa promocja INE. 2x CoD (ATC + CCVP) oraz 2 workbooki za niewiele ponad 600$ :!:

http://www.internetworkexpert.com/weekend_specials.htm

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#2

#2 Post autor: Seba »

Trzeba przyznac, ze wszystkie promocje, nie tylko Voice, sa baaardzo przyjazne...
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#3

#3 Post autor: xal »

Zacne, zacne, zadkosc, wiec warto...

Awatar użytkownika
myszasty
wannabe
wannabe
Posty: 175
Rejestracja: 02 lip 2007, 09:16

#4

#4 Post autor: myszasty »

xal pisze:Zacne, zacne, zadkosc, wiec warto...
warto czy nie ?- serio pytam :)

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#5

#5 Post autor: xal »

Ja skorzystalem :-) Niestety VoD sa jeszcze niedostepne, jest informacja ze pierwsza czesc ma sie pojawic juz w tym tyg (od 23.11) czyli w zasadzie dzis ostatni dzien. Druga czesc w przyszlym tyg.

EDIT: Wlasnie sprawdzilem, VoD wciaz nie ma :-( ale mysle ze pojawia sie na dniach.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#6

#6 Post autor: Seba »

@xal - mam oba CCVP i CCIE-V COD, i oba juz sa. CCIE - stara wersja jest pelna, a w nowej jest jedno wideo. CCVP byly dwa filmiki Intro i cos o CUCM.
Sprawdzane w piatek wieczorkiem... Pozniej sprawdze stan na dzisiaj, to wrzuce update.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#7

#7 Post autor: xal »

Seba pisze:@xal - mam oba CCVP i CCIE-V COD, i oba juz sa. CCIE - stara wersja jest pelna, a w nowej jest jedno wideo. CCVP byly dwa filmiki Intro i cos o CUCM.
Sprawdzane w piatek wieczorkiem... Pozniej sprawdze stan na dzisiaj, to wrzuce update.
Hm, no ja mam tylko dostep do wersji nowej, wiec w CCIE mam tylko to Intro, zas w sekcji CCVP wciaz sa tylko te dwa pierwsze filmiki. A ty Seba masz dostep do v.1 po kupieniu tego bundla czy wczesniej juz miales? Moze w tym bundlu z promocji nie ma dostepu do wersji poprzedniej, choc to dziwne, bo np workbook jest zarowno poprzedni jak i nowy. Skrobne dwa zdania do INE, zobaczymy co powiedza. Dzieki za info.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#8

#8 Post autor: Seba »

Ja to kupilem juz jakis czas temu, kiedy CCVP nie bylo wcale, a CCIE bylo w wersji 1 czy 2. Jak najbardziej moze byc tak, ze kupujac teraz masz dodstep tylko do aktualnej wersji + potencjalne update, ktore beda kiedys tam w przyszlosci.
Calosc CCVP i CCIE ma byc dostepna do 20.12, wiec w maks 3 tygodnie powinnismy miec komplet ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#9

#9 Post autor: peper »

Seba pisze:Calosc CCVP i CCIE ma byc dostepna do 20.12, wiec w maks 3 tygodnie powinnismy miec komplet ;)
Cośty się tak na Voice rzucił? Ostatnio ci śmierdział prawie jak Bartkowi :P
Szkoła DevNet: https://szkoladevnet.pl


Facebook: https://www.facebook.com/Piotr.Wojciechowski.CCIE
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peper
Twitter: https://www.twitter.com/PiotrW_CCIE

"Zapomniałem że od kilku lat wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
w stu tysiącach jednakowych miast giną jak psy"

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#10

#10 Post autor: Seba »

peper pisze:Cośty się tak na Voice rzucił? Ostatnio ci śmierdział prawie jak Bartkowi :P
Z nudow ;) A i troche do pracy potrzebuje...
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#11

#11 Post autor: xal »

Seba pisze:
peper pisze:Cośty się tak na Voice rzucił? Ostatnio ci śmierdział prawie jak Bartkowi :P
Z nudow ;) A i troche do pracy potrzebuje...
Rozumiem, ze mozemy wypatrywac Quad CCIE lada dzien :-)

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#12

#12 Post autor: Seba »

xal pisze:Rozumiem, ze mozemy wypatrywac Quad CCIE lada dzien :-)
Raczej nie; moze CCVP w kilka miesiecy, bo cos mi w firmie ostatnio wspominali. Jak narazie planow cieciowych nie ma zadnych.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#13

#13 Post autor: drake »

Seba pisze:moze CCVP w kilka miesiecy, bo cos mi w firmie ostatnio wspominali. Jak narazie planow cieciowych nie ma zadnych.
u mnie podobnie, od VoIP nie uciekniemy, za kilka lat nie bedzie nic innego - a z drugiej strony ten voice calkiem ciekawy jest trzeba przyznac ;)
Never stop exploring :)

https://iverion.de

horac

#14

#14 Post autor: horac »

drake pisze:
Seba pisze:moze CCVP w kilka miesiecy, bo cos mi w firmie ostatnio wspominali. Jak narazie planow cieciowych nie ma zadnych.
u mnie podobnie, od VoIP nie uciekniemy, za kilka lat nie bedzie nic innego - a z drugiej strony ten voice calkiem ciekawy jest trzeba przyznac ;)
Lab do Voice tez wyglada jak wieza kontroli lotow na Heathrow :wink:

mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

#15

#15 Post autor: mihu »

witam,

oferta jest ciagle jeszcze aktualna. Jesli juz cos kupowaliscie z IE i pokrywaja sie Wam pakiety, to polecam wyslac mejla do customer service i napisac im co juz macie i ze jestescie zainteresowani, ale czesc rzeczy sie Wam pokrywa.

Naprawde polceam kontakt , swietna obsluga i mozna zrobic niezlego deal-a ,az sie chce kupic wszystkie pakiety od razu, bo pewnie sie juz nie powtorzy :)

pzdr i powodzenia tym cos sie zdecyduja
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

ODPOWIEDZ