ASA v9.0.1 & ASDM v7.0.1 released

same nowosci
Wiadomość
Autor
mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

Cisco ASA Series, Version 9.1(x)

#46

#46 Post autor: mihu »

Wyglada na to ze mamy tez juz ASA firmware 9.1, czy ktos jeszcze nadaza?

release notes
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#47

#47 Post autor: mx_krzak »

A z czym tu nienadążać :) Z nowych rzeczy pojawia się Support for the ASA CX SSP for the ASA 5512-X through ASA 5555-X
Z każdym upadkiem nabieramy większego doświadczenia.......to nie upadek czyni nas przegranymi, lecz brak chęci do powstania....

mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

#48

#48 Post autor: mihu »

mx_krzak pisze:A z czym tu nienadążać :) Z nowych rzeczy pojawia się Support for the ASA CX SSP for the ASA 5512-X through ASA 5555-X
zauwazylem ;), po prostu jeszcze sie przyzwyczajam do nowego NATu, ale im wiecej z nim mam do czynienia tym bardziej wyglada sensownie
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#49

#49 Post autor: Slomek. »

Rozumiem że mówisz o twice natcie? Przy czym w wersji 8.6 spotkałem się z dziwnym indeksowaniem natów ( czy raczej się to dziwnie zachowywało) w przypadku użycia object networków, zastąpienie ich object groupą rozwiązywało problem, na 8.4 to nie wystepowało. IMO ten stary nat z możliwością podpięcia ACL był dla mnie bardziej elastyczny i czytelny w konfiguracji ASA.
Z wersją 9 nie miałem przyjemności niestety :)
Trecom.pl

ODPOWIEDZ