Official CCIE count - 2.03.2013

same nowosci
Wiadomość
Autor
santo
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 22 maja 2008, 11:43

#31

#31 Post autor: santo »

lbromirs pisze: Niedawno szukaliśmy prawie przez rok stażystów na rok. Do Krakowa zatrudniamy prawie non-stop. Nic, tylko się postarać.
No wysyłam od 2 tygodni CV a z Cisco to tylko CCNP albo CCIE z czteroletnim doświadczeniem w sieciach, chociaż w zeszłym tygodniu znalazłem coś dla osób bez doświadczenia ale jak następnego dnia chciałem wysłać aplikację to już było niedostępne jak na złość. :cry:

I takie pytanie ile tacy stażyści mogą dostać na rękę około (pytam się bo mam rodzinę)?
Ostatnio zmieniony 01 lip 2013, 11:36 przez santo, łącznie zmieniany 1 raz.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#32

#32 Post autor: lbromirs »

santo pisze:
lbromirs pisze: Niedawno szukaliśmy prawie przez rok stażystów na rok. Do Krakowa zatrudniamy prawie non-stop. Nic, tylko się postarać.
No wysyłam od 2 tygodni CV a z Cisco to tylko CCNP albo CCIE z czteroletnim doświadczeniem, chociaż w zeszłym tygodniu znalazłem coś dla osób bez doświadczenia ale jak następnego dnia chciałem wysłać aplikację to już było niedostępne jak na złość. :cry:

I takie pytanie ile tacy stażyści mogą dostać na rękę około (pytam się bo mam rodzinę)?
Pisałem w innym wątku. Będziemy szukali stażystów w czerwcu przyszłego roku.

santo
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 22 maja 2008, 11:43

#33

#33 Post autor: santo »

Tyle to raczej nie mogę czekać ale dzięki za info. Jeśli coś znajdzie się dla stażystów albo coś dla entry -level to daj znać (jeśli to nie będzie problem) na priva to wyślę aplikację :D

ODPOWIEDZ