Szkolenie CISCO FIREPOWER - Online - 04-08.11.2019

same nowosci
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

Szkolenie CISCO FIREPOWER - Online - 04-08.11.2019

#1

#1 Post autor: drake »

Cześć forumowicze,

planując końcówkę roku mam przyjemnosc zaprosic na intensywne szkolenie z tematyki Security - Cisco FIREPOWER NGFW/NGIPS, planowane na listopad.
Dla zdecydowanych rodaków, prowadzone po polsku, po promocyjnej i jednorazowej cenie!

Ogólnie i w skrócie:
- min. 3, max. 6 osób (każdy pracuje na swoim POD w labie)
- 5 dni intensywnego szkolenia (ok. 9h dziennie) w jez. polskim
- multi-platform (ASA z SFR / FTD / FDM i FMC), z licencjami IPS/URL/AMP (bo jeśli labować, to na serio!)
- 18 labow (realne sprawdzanie filtrowania DNS/URL, file control/malware protection, edycja/tworzenie/testowanie sygnatur SNORT, etc.)
- laby z fizycznymi FW (ASA+SFR) oraz zwirtualizowanymi FTDv/FMCv
- ASA na kodzie 9.9 i FPWR 6.2.3.14, natomiast FTDv/FMCv na 6.4.0.4
- materiały szkoleniowe (study guide & lab guide) po angielsku, w formie elektronicznej (cyfrowo podpisany, spersonalizowany PDF).
- dla sieciowców, administratorów IT, pracowników NOC i SOC, architektów IT oraz wdrożeniowców (np. pracujących u integratorów)
- trener: 2x CCIE z solidnym doświadczeniem (zakres MSP oraz enterprise), również w prowadzeniu szkoleń

Termin: 04-08 listopad 2019
Lokalizacja: Online, przez Webex
Cena: 1690 EUR netto (wystawiam rachunek DE, więc będzie obowiązywać zasada odwróconego VATu - firma/uczestnik sam musi odprowadzić VAT do US w PL).

Zapisy: bezpośrednio u mnie, lub mailowo na info _at_ iverion.de

Zapraszam serdecznie! A w razie pytań -> ślijcie PW.
Dla zainteresowanych podesle szczegółowe informacje nt. kursu mailowo (btw. są też do podejrzenia online na mojej stronie).
A jeśli słyszeliście, że ktoś gdzieś szuka takiego właśnie szkolenia, to podajcie prosze dalej. Będę wdzięczny i zobowiązany!

Pozdruffka!
Piotrek
Never stop exploring :)

https://iverion.de

ODPOWIEDZ