Network Design and Architecture Bootcamp - edycja kwiecień 2020

same nowosci
Wiadomość
Autor
lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Network Design and Architecture Bootcamp - edycja kwiecień 2020

#1

#1 Post autor: lbromirs »

W dobie szkoleń zdalnych, naszą najnowszą edycję Network Design and Architecture Bootcamp postanowiliśmy przenieść do sfery wirtualnej. Dzięki temu możemy przyjąć jeszcze parę osób. Wszystkich aspirujących i obecnych architektów sieci i systemów, oraz kandydatów do certyfikatu CCDE zapraszamy serdecznie do zapisu!

Tradycyjnie zapewniamy (mimo wirtualnej formy) dużo dyskusji, whiteboardingu i m.in. dyskusji o zmienianiu next-hopów w sieci Unified MPLS, a także wpływu topologii leaf&spine w DC na efektywność komunikacji pomiędzy kontenerami fikcyjnej mikrousługi ;)

psles
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 04 sie 2011, 06:09
Lokalizacja: Gdynia

Re: Network Design and Architecture Bootcamp - edycja kwiecień 2020

#2

#2 Post autor: psles »

Przydałaby się aktualizacja treści strony, bo nie ma już CCDA ani CCDP (a bardzo żałuję). Czy coś wiadomo jak długo jeszcze CCDE będzie dostępne?

Niezależnie, bardzo chętnie bym dołączył, choć pewnie godziny zajęć będą w business hours polskiej strefy czasowej, szczególnie, że to live...
.ılı..ılı.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: Network Design and Architecture Bootcamp - edycja kwiecień 2020

#3

#3 Post autor: lbromirs »

Nie ma obecnie żadnych planów co do zmiany CCDE - jako egzamin projektowy i jednak inny niż dotychczasowe, zapewne się zmieni, ale na razie brak takowych planów. Co do bootcampu - coraz bardziej odchodzimy od sztywnej formuły samego egzaminu.

I istotnie, stronę warto odświeżyć, zajmiemy się tym ;)

Awatar użytkownika
toczyskik
wannabe
wannabe
Posty: 312
Rejestracja: 09 maja 2006, 14:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Network Design and Architecture Bootcamp - edycja kwiecień 2020

#4

#4 Post autor: toczyskik »

Odgrzeje starego kotleta.

Czy na ten rok jest coś planowane?
Pozdrawiam
Krzysiek Te.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: Network Design and Architecture Bootcamp - edycja kwiecień 2020

#5

#5 Post autor: lbromirs »

Brywieczór. Tak - obecnie celujemy w czerwiec. Męcz proszę Hector, oni planują daty.

psles
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 04 sie 2011, 06:09
Lokalizacja: Gdynia

Re: Network Design and Architecture Bootcamp - edycja kwiecień 2020

#6

#6 Post autor: psles »

jak aktualny jest program bootcampu w stosunku do CCDEv3? Wiem, ze chcieliście odejść od formuły egzaminu i faktycznie najważniejsza jest wiedza, ale z tego co wiem, to egzamin był aktualizowany pod koniec zeszłego roku i dorzucili tam sporo tematów z automatyzacji, wirtualizacji i cloud.
.ılı..ılı.

Awatar użytkownika
toczyskik
wannabe
wannabe
Posty: 312
Rejestracja: 09 maja 2006, 14:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Network Design and Architecture Bootcamp - edycja kwiecień 2020

#7

#7 Post autor: toczyskik »

lbromirs pisze: 26 mar 2022, 13:33 Brywieczór. Tak - obecnie celujemy w czerwiec. Męcz proszę Hector, oni planują daty.
Pomęczyłem i najbliższy termin jest 30.05-3.06.2022, koszt to 3500USD netto. Ja już jestem wstępnie zapisany, zobaczmy czy zbierze się grupa.
Pozdrawiam
Krzysiek Te.

ODPOWIEDZ