Cisco producent kamer video...w przyszlosci odkurzaczy :P

same nowosci
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Lolek
wannabe
wannabe
Posty: 121
Rejestracja: 19 kwie 2006, 12:25
Lokalizacja: The Hague

Cisco producent kamer video...w przyszlosci odkurzaczy :P

#1

#1 Post autor: Lolek »

http://www.lightreading.com/document.asp?doc_id=173843&

Cisco Systems Inc. (Nasdaq: CSCO) dived deeply into consumer electronics today, announcing a deal to buy Pure Digital Technologies Inc., maker of the Flip line of handheld video cameras, for roughly $590 million in stock.

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#2

#2 Post autor: marcins »

oj zwykle wejsce na rynek konsumenckiego..( jeez ale slowo ) video..
maja proodukt ..hm ktory doceniaja userzy bez wiedz o IP, gatewayach i innych

odkurzacze nie maja IP:) ..jeszcze.. :)

blahu77
wannabe
wannabe
Posty: 211
Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:48
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

#3

#3 Post autor: blahu77 »

w przyszlosci moze Sun???
<spekulacje>
http://gigaom.com/2009/03/18/why-cisco- ... d-buy-sun/
</spekulacje>

Awatar użytkownika
Misiekm
wannabe
wannabe
Posty: 518
Rejestracja: 29 lis 2005, 17:31
Lokalizacja: Londyn

#4

#4 Post autor: Misiekm »

Jak zobacze pierwszy ciscowy odkurzacz IP z kamerą to poczuje niesmak do tej firmy :P

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
z3ll
wannabe
wannabe
Posty: 273
Rejestracja: 02 maja 2008, 14:15
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5

#5 Post autor: z3ll »

Ja w sumie wyobrażam sobie taki sprzęt, Cisco Self-Cleaning Vacuum-Cleaner - nawet brzmi Ciscowo. I dobrze, mogę mieć certyfikat z odkurzacza.
Obrazek

Awatar użytkownika
posiu
wannabe
wannabe
Posty: 234
Rejestracja: 08 kwie 2006, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#6

#6 Post autor: posiu »

Misiekm pisze:Jak zobacze pierwszy ciscowy odkurzacz IP z kamerą to poczuje niesmak do tej firmy :P

Pozdrawiam
... będziesz mógł z pracy sterować zdalnie odkurzaczem :D ...albo śledzić nianie w domu ....
"...co pan myśli, że jeśli nie podbijam karty w fabryce azbestu, o siódmej, albo drutu, albo nie napierdalam z datownikiem, listy na poczcie do szesnastej to nie jestem w pracy?! Kumasz pan to, czy masz pan za daleko do łba?! Ja tutaj właśnie pracuję!..."

mst
member
member
Posty: 46
Rejestracja: 19 lip 2008, 13:50

#7

#7 Post autor: mst »

Ja w sumie wyobrażam sobie taki sprzęt, Cisco Self-Cleaning Vacuum-Cleaner - nawet brzmi Ciscowo. I dobrze, mogę mieć certyfikat z odkurzacza.
Fajnie, a ja certa z tego, że będę mógł się dogadać z ludźmi posiadającymi certa z odkurzacza, widelca i klopa IP.

0o

pzdr
CCNA

horac

#8

#8 Post autor: horac »

moze to element kampanni promocyjnej dla plci pieknej ?

Kamery odkurzacze, zmywarki kuchenki CICSO.. wszystko po to zeby nasze kochane kobiety nie marudzily ze wolisz przecwiczyc kolejny LAB niz isc na spacer :mrgreen:

CISCO chce sklonic nasze piekne kobiety do akceptacji naszych "zboczen" rackowych.

bolekis
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 29 lut 2008, 17:10
Lokalizacja: Wrocław, PL

#9

#9 Post autor: bolekis »

A właśnie w mojej firmie Cisco dopiero co przegrało projekt na modernizację LAN-ów na rzecz HP - mamy kryzys i trzeba było oszczędzać :mrgreen: . Ponadto, biorąc pod uwagę całą korporację, której częścią jesteśmy, będzie to któreś z kolei wdrożenie HP w LAN-ie i najwyraźniej sprzęt tej firmy zostanie nowym "standardem korporacyjnym" (Cisco będzie tylko do obsługi datacenter).
Tymczasem widzę że wydają ponad 0,5 mld USD na producenta kamer (tak jakby nie mogli kupować kamer jakich chcą i od kogo chcą) a ciekaw jestem jakie kroki podejmą aby np. "odzyskać" klientów takich jak my - a ciężko będzie bo, aczkolwiek nikt nie kwestionuje wyższości Cisco, to każdy zakwestionuje sens słonego dopłacania za tę wyższość skoro HP "też działa" a o ile tańsze :mrgreen:.

Mam wrażenie, że ktoś podejmujący decyzje w Cisco coraz bardziej rozmija się z rzeczywistością.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#10

#10 Post autor: Kyniu »

bolekis pisze:Mam wrażenie, że ktoś podejmujący decyzje w Cisco coraz bardziej rozmija się z rzeczywistością.
Pewnie ktoś z Cisco zmyje mi głowę za te wypowiedź przy najbliższej okazji ale ...... Problem polega na tym że Cisco u swoich korzeni było firmą zorientowaną technologicznie. Potem pojawił się inwestor z kapitałem, dał firmie kopa do rozwoju ale w strategi firmy pojawił się nowy element biznesowy. Jeszcze później Cisco weszło na giełdę. I teraz nie liczy się produkt, nie liczy się klient, nie liczy się technologia, ..... liczy się słupek giełdowy i podtrzymanie zainteresowania inwestorów. Bo firma jest warta tyle na ile wyceniane są jej akcje. A te wyceniają laicy w tematach technicznych. Nie ważne jak dobry jest dany produkt i jak dużo nowych rozwiązań firma zaproponuje. Ważne jest by przyciągnąć inwestorów przejęciami. Ważne jest by być "trendy". Ważne jest by sprzedawać wszystko i wszystkim. I tak dalej.

Kyniu

horac

#11

#11 Post autor: horac »

Daewoo nie musialo brac sie za robienie routerow zeby zaliczyc glebe :mrgreen:

ODPOWIEDZ