LISTA: GADZETY: Koszulki

same nowosci
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
gonte
CCIE
CCIE
Posty: 590
Rejestracja: 24 sty 2004, 10:19
Lokalizacja: Warszawa

#211

#211 Post autor: gonte »

Dlaczego czarnym ?? Ja wolalbym z kolei jakis zywszy kolor niz szarosc czy czern ;-) I oczywiscie tez chetnie sie dopisze do nastepnej parti.

Awatar użytkownika
pkamyk
inner circle
inner circle
Posty: 433
Rejestracja: 23 mar 2005, 21:54
Lokalizacja: Warszawa

#212

#212 Post autor: pkamyk »

gonte pisze:Dlaczego czarnym ?? Ja wolalbym z kolei jakis zywszy kolor niz szarosc czy czern ;-) I oczywiscie tez chetnie sie dopisze do nastepnej parti.
nad kolorystka zastanowimy sie z czasem...ja jeszcze nie mialem okazji wyprac tej co teraz dostalem :wink:

mysle ze musi troche czasu uplynac nim bedziemy sie deklarowac na nastepne zamowienie - pewnie nowi uzytkownicy forum zobacza zdjecia koszulek i tez zapragna takowa posiadac :D
Patrzę i milczę - to wystarczy za komentarz

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#213

#213 Post autor: marcins »

pkamyk pisze:
mysle ze musi troche czasu uplynac nim bedziemy sie deklarowac na nastepne zamowienie - pewnie nowi uzytkownicy forum zobacza zdjecia koszulek i tez zapragna takowa posiadac :D
ewentualnie promowac na Cisco EXPO :)

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#214

#214 Post autor: em_er »

biznesmen ;)

Awatar użytkownika
glowas
wannabe
wannabe
Posty: 320
Rejestracja: 28 lip 2005, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#215

#215 Post autor: glowas »

lukas_da pisze:Witam,
doszly mnie sluchy od 2 userow ze nie dostali jeszcze paczki z koszulkami to dziwne bo juz dawno powinny byc u nich :!: wysylalem w wtorek i srode tydzien temu.

PYTANIE WIEC KTO JESZCZE NIE DOSTAL :?:
No ja niestety do dnia dzisiejszego przesyłki nie uświadczyłem ...
Ale w radiu dziś słyszałem, że gdzieś w Łodzi pracownicy okradali paczki więc zaczynam się niepokoić ... :)
A tak poważnie to nawet jak na zwykłą paczkę ponad tydzień to jest przesada, zaszedłbym pieszo po nią i wrócił ... Ech. Poczta.
Żeby tylko się nie okazało, że "zaginęły w akcji" ...
Marcin

Awatar użytkownika
lukas_da
inner circle
inner circle
Posty: 442
Rejestracja: 07 lut 2005, 13:15
Lokalizacja: Katowice

#216

#216 Post autor: lukas_da »

HI,

Bardzo mi przykro, ze 2 z was nie otrzymalo przesylki. Bylem dzis na poczcie z ktorej wysylalem owe koszulki i pani z okienka zrobila glupia mine i powiedziala: no coz tak bywa trzeba bylo poleconym albo ubezpieczyc...wkurwilem sie ostro. :evil:

Tak czy owak trzeba jakos to zalatwic. Poniewaz czuje sie odpowiedzialny, mam 2 wyjscia albo porozumiec sie z firma i niech dorobia te 2 koszulki, albo oddac wam kase.

a poczte polska niech wysadza...jebane zlodzieje...pewnie jakis burak smiga teraz w...

aby nie robic burdelu i zlej opini zainteresowani na PW.

Awatar użytkownika
pkamyk
inner circle
inner circle
Posty: 433
Rejestracja: 23 mar 2005, 21:54
Lokalizacja: Warszawa

#217

#217 Post autor: pkamyk »

lukas_da pisze:HI,

Tak czy owak trzeba jakos to zalatwic. Poniewaz czuje sie odpowiedzialny, mam 2 wyjscia albo porozumiec sie z firma i niech dorobia te 2 koszulki, albo oddac wam kase.
a moze chlopaki zaczekaja "chwile" i zamowimy kolejna partie... jest kilku nowych chetnych... a moze ktos chce jedna wiecej :) tak tylko pytam :twisted:
Patrzę i milczę - to wystarczy za komentarz

Awatar użytkownika
michal
wannabe
wannabe
Posty: 131
Rejestracja: 01 mar 2004, 21:58
Lokalizacja: ok. Gliwice

#218

#218 Post autor: michal »

gonte pisze:Dlaczego czarnym ?? Ja wolalbym z kolei jakis zywszy kolor niz szarosc czy czern ;-)
Na czarnym mniej brud widać - chodzi o małe plamki, które często powstają jak człowiek grzebie w szafie (racku), oczywiście kolory żywe też wchodzą w grę.

Awatar użytkownika
krzysiek
inner circle
inner circle
Posty: 493
Rejestracja: 28 maja 2004, 23:23
Kontakt:

#219

#219 Post autor: krzysiek »

lukas_da pisze:Bardzo mi przykro, ze 2 z was nie otrzymalo przesylki. Bylem dzis na poczcie z ktorej wysylalem owe koszulki i pani z okienka zrobila glupia mine i powiedziala: no coz tak bywa trzeba bylo poleconym albo ubezpieczyc...wkurwilem sie ostro. :evil:
dziekowalem Ci juz via PW, ale zrobie to teraz ponownie publicznie :).

przesylka, ktora dotarla do mnie byla rozerwana. na mojej poczcie zostala obklejona nalepkami, ze dotarla zniszczona.

koszulki byly w srodku, ale oznacza to, ze najprawdopodobniej ktos sprawdzal co jest w srodku.

jeszcze raz dziekuje!!!!

koziet
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 11 mar 2005, 08:09

#220

#220 Post autor: koziet »

Do dziś nie dostałem koszulki. Zamawiałem (i zapłaciłem) 1 szt. XL

Awatar użytkownika
mavpft
member
member
Posty: 23
Rejestracja: 25 lis 2003, 11:33

#221

#221 Post autor: mavpft »

Ja takze, 2 szt. XL

Awatar użytkownika
glowas
wannabe
wannabe
Posty: 320
Rejestracja: 28 lip 2005, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#222

#222 Post autor: glowas »

mavpft pisze:Ja takze, 2 szt. XL
No i ja, nadal czekam choć wątpię ...
Ale chodzi mi po głowie jeden eksperyment ...
lukas_da, podeślij mi na PW dane z jakimi wysyłałeś przesyłkę (Imię i nazwisko + adres), jeśli podpisywałes kwit jakiś na to gdzieś powinien być ślad po tych paczkach no i ja sobie podzwonię tu i ówdzie, może coś się wyjaśni. Jeśli nie było kwitu żadnego to pewnie marne szanse....
Marcin

Awatar użytkownika
ciku
wannabe
wannabe
Posty: 910
Rejestracja: 09 paź 2005, 21:15
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków

Czy beda nowe zamowienia ???

#223

#223 Post autor: ciku »

Qrcze dopiero teraz zobaczylem temat (od niedawna jestem na forum) w zwiazku z tym mam pytanko ... czy sa szanse ze w NAJBLIZSZEJ przyszlosci bedzie mozna skladac nowe zamowienia na smycze i koszulki :?: :oops:

Z gory dziekuje za info.

:P

Awatar użytkownika
pkamyk
inner circle
inner circle
Posty: 433
Rejestracja: 23 mar 2005, 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy beda nowe zamowienia ???

#224

#224 Post autor: pkamyk »

Ciku pisze:Qrcze dopiero teraz zobaczylem temat (od niedawna jestem na forum) w zwiazku z tym mam pytanko ... czy sa szanse ze w NAJBLIZSZEJ przyszlosci bedzie mozna skladac nowe zamowienia na smycze i koszulki :?: :oops:
czy w takiej najblizszej smiem watpic - ale bedzie zamowienie z pewnoscia :D
Patrzę i milczę - to wystarczy za komentarz

Awatar użytkownika
ciku
wannabe
wannabe
Posty: 910
Rejestracja: 09 paź 2005, 21:15
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków

Zima idzie :oD

#225

#225 Post autor: ciku »

Zima nadchodzi ...pomyslcie o nowych kolegach z forum ze cieplutko by sie im zrobilo na serduszku jakby taka koszulke mogli zalozyc na siebie :wink:

A tak na serio to ciesze sie ze to nie byla jednorazowa akcja i czekam z niecierpliwoscia na kolejna taka akcje - JA JUZ SIE NA TO PISZE :!: :!: :!: :P

Zablokowany