Poszukuję kontaktu do kogoś z UPC

Wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach

Moderatorzy: mikrobi, aron, garfield, gangrena, Seba

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
judge dredd
wannabe
wannabe
Posty: 199
Rejestracja: 02 sie 2009, 15:23

Poszukuję kontaktu do kogoś z UPC

#1

#1 Post autor: judge dredd » 10 gru 2019, 17:54

Cześć,

Czy ktoś z szanownych kolegów pracuje może obecnie w UPC? Albo ma jakieś dojścia? Chciałbym pogadać z kimś technicznym i wyjaśnić u źródła kwestię związaną z przeprowadzaną przez nich aktualnie akcją promocyjną podnoszenia prędkości internetu dawnym abonentom.

Chodzi o to, że dostałem maila, że za to, że jestem z nimi już dużo lat, to absolutnie za darmo w prezencie podniosą mi prędkość internetu z 250 do 300Mbit. Fajnie, tylko od razu zacząłem się obawiać, czy przy tej okazji nie będą chcieli mi zabrać publicznego adresu IPv4, który szczęśliwie posiadam. Kiedyś dawali prywatnym abonentom bez gadania, a teraz publiczne IP są tylko na umowy firmowe, więc nie śpię po nocach i się boję, że mi też odbiorą :-D. Infolinia twierdzi, że na pewno wszystko zostanie po staremu, tylko prędkość podniosą, ale nie wiem na ile można jej ufać...

Ze 2 lata temu też miałem akcję, że na moim modemie raptem pojawiła się nowa wersja softu i adres IPv6 na brzegu, ale na szczęście dało się to wtedy odkręcić. Znów się boję, że będzie to podobna akcja.

Pomoże ktoś wyjaśnić moje wątpliwości u źródła?

Pozdrawiam!

JD

Awatar użytkownika
judge dredd
wannabe
wannabe
Posty: 199
Rejestracja: 02 sie 2009, 15:23

Re: Poszukuję kontaktu do kogoś z UPC

#2

#2 Post autor: judge dredd » 10 gru 2019, 19:35

Może dodam jeszcze, że jak ktoś z różnych przyczyn nie chce się ujawniać na forum ogólnym, to chętnie przyjmę PW i gwarantuję anonimowość.

Pozdrawiam!

JD

ODPOWIEDZ