Certyfikaty CE do urzadzeń CISCO po polsku

Wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach
Wiadomość
Autor
stentor
wannabe
wannabe
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2007, 17:58
Lokalizacja: lubuskie

Certyfikaty CE do urzadzeń CISCO po polsku

#1

#1 Post autor: stentor »

witam!
potrzebuję dokmentacji i certyfikatów CE po polsku do urządzeń CISCO np. ASA5520, Catalyst itd.
mam tylko w wersji ang.
skąd takie coś wytrzasnąć?
Nobody's perfect...
...I'm nobody

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#2

#2 Post autor: Seba »

Skontaktuj sie z Cisco Polska, to chyba najszybsza opcja, przy zalozeniu, ze maja takie dokumenty przetlumaczone.
No mozna poszperac tez na stronie Cisco Polska, ale po co sobie utrudniac.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

stentor
wannabe
wannabe
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2007, 17:58
Lokalizacja: lubuskie

#3

#3 Post autor: stentor »

a to nie powinno byc zgodne z przepisami, że każde urządzenie sprzedawane w PL musi mieć instrukcje i te certyfikaty w kartonie po polsku?
Nobody's perfect...
...I'm nobody

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#4

#4 Post autor: lbromirs »

stentor pisze:a to nie powinno byc zgodne z przepisami, że każde urządzenie sprzedawane w PL musi mieć instrukcje i te certyfikaty w kartonie po polsku?
Cisco nie sprzedaje do klienta końcowego a zatem te przepisy nas nie obowiązują, to Partner dostarcza sprzęt do klienta końcowego i z tego co pamiętam z czasów kanałowych, dysponują tłumaczeniami CE tam gdzie są one wymagane przez klienta.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#5

#5 Post autor: Seba »

Dobrze czulem, ze Cisco musi cos wiedziec ;)
A to, ze odpowiedzialnosc jest po stronie partnera, to juz inna bajka
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

stentor
wannabe
wannabe
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2007, 17:58
Lokalizacja: lubuskie

#6

#6 Post autor: stentor »

odpowiedz z dystrybucji
Cisco niestety nie tłumaczy na język polski takich rzeczy.
ja potrzebuję tych dok. po polsku do przetargu.
Nobody's perfect...
...I'm nobody

stentor
wannabe
wannabe
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2007, 17:58
Lokalizacja: lubuskie

#7

#7 Post autor: stentor »

to jak mam wywrzeć nacisk na dystrybutora skoro on twierdzi ze nie tłumacza i nie maja?
Nobody's perfect...
...I'm nobody

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#8

#8 Post autor: lbromirs »

stentor pisze:to jak mam wywrzeć nacisk na dystrybutora skoro on twierdzi ze nie tłumacza i nie maja?
Jeśli jesteś Partnerem - znajdź tłumacza przysięgłego i po prostu niech klepnie że tłumaczenie jest zgodne z oryginałem - robili to już wielokrotnie inni Partnerzy, ale ze zrozumiałych względów (to kosztuje) nie dzielą się tym z innymi i z nami. A jeśli jesteś klientem - zostaw to Partnerowi.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#9

#9 Post autor: Kyniu »

stentor pisze:a to nie powinno byc zgodne z przepisami, że każde urządzenie sprzedawane w PL musi mieć instrukcje i te certyfikaty w kartonie po polsku?
Te przepisy dotyczą relacji B2C - nie mają zastosowania w relacjach B2B. Więc jak długo klient jest indywidualnym konsumentem przepis ma zastosowanie ale gdy klientem jest podmiot gospodarczy czy jakaś inna forma organizacyjna niż indywidualny konsument to przepis nie obowiązuje.

Kyniu

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#10

#10 Post autor: Kyniu »

stentor pisze:ja potrzebuję tych dok. po polsku do przetargu.
To właśnie pobierasz darmową lekcję której kiedyś nauczył mnie IBM "nie traci się sił i energii na przetargi których samemu się nie napisało". A teraz czekam na gromy które spadną na mnie za te gorzkie słowa prawdy.

Kyniu

ODPOWIEDZ