Serwis pogwarancyjny

Wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach
Wiadomość
Autor
Janosik
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2007, 20:35

Serwis pogwarancyjny

#1

#1 Post autor: Janosik »

Witam

Chciałem się zorientować w jakich firmach macie wykupiony serwis pogwarancyjny.
Mam ponad 100 urządzań na terenie całej polski z serwisem 4h 8h bądź 24h.

Oczywiście chodzi mi o firmy godne polecenia.

Będę wdzięczny jeżeli ktoś nawet na priv napisze w jaki sposób ma naliczane opłaty serwisowe

pzdr
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 13:01 przez Janosik, łącznie zmieniany 1 raz.

House
wannabe
wannabe
Posty: 317
Rejestracja: 25 lut 2009, 15:13

#2

#2 Post autor: House »

Dzień dobry,
Ale jaki producent? Chyba Wasko coś takiego oferuje.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#3

#3 Post autor: Seba »

Jezeli mowa o Cisco, to zapewne u wszystkich partnerow cos takiego mozna przedyskutowac, z naciskiem na Gold i Silver.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Janosik
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2007, 20:35

#4

#4 Post autor: Janosik »

Chodzi tylko i wyłącznie o sprzęt Cisco

Trochę firm jest.
Aktualnie obsługują nas 2 firmy od których kupowaliśmy sprzęt.
Obydwie sa złotymi partnerami Cisco.

Nie będę ukrywał że chętnie przekazałbym to jednej oby było prościej i taniej :).

Janosik
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2007, 20:35

#5

#5 Post autor: Janosik »

Seba pisze:Jezeli mowa o Cisco, to zapewne u wszystkich partnerow cos takiego mozna przedyskutowac, z naciskiem na Gold i Silver.
Właśnie tego mogłem się spodziewać . Chciałem jakoś ograniczyć liczbę potencjalnych oferentów. Najlepiej do takich którzy na bank to robią i to robią dobrze i w dobrej cenie.

Spodziewałem się ze może ktoś już obniżał opex i zna ten aspekt rynku.
Niestety nie zawsze dostaje się techniczne zadania. :(

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#6

#6 Post autor: Seba »

Goldow w PL jest z dziesieciu, wiec znowu taka wielka ilosc to nie jest... Istotna kwestia jak te urzadzenia sa rozlokowane geograficznie; np. jesli to okolice Wa-wy, to szukasz partnerow z Wa-wy, a jak Krakow, to szukasz takich co operuja (siedziba lub oddzial) w tej okolicy.
DKolejna rzecz, to co w usludze chcesz miec, bo jest duza roznica miedzy support/wymiana zabawek, a pelnym Managed Services.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Janosik
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2007, 20:35

#7

#7 Post autor: Janosik »

Seba pisze:Goldow w PL jest z dziesieciu, wiec znowu taka wielka ilosc to nie jest... Istotna kwestia jak te urzadzenia sa rozlokowane geograficznie; np. jesli to okolice Wa-wy, to szukasz partnerow z Wa-wy, a jak Krakow, to szukasz takich co operuja (siedziba lub oddzial) w tej okolicy.
DKolejna rzecz, to co w usludze chcesz miec, bo jest duza roznica miedzy support/wymiana zabawek, a pelnym Managed Services.
Tak jak pisałem cała Polska.
Chodzi o wymianę uszkodzonych modułów/urządzeń + "usunięcie wad funkcjonalnych i użytkowych oprogramowania".

Jak się nic nie dowiem to prawdopodobnie zapytam właśnie złotych partnerów.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#8

#8 Post autor: Seba »

Faktycznie, napisales, ze cala PL... umknelo mi :oops:
Od kilku lat nie mieszkam w PL i nie wiem kto jest na topie w temacie, wiec zamilkne w tym watku ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

ODPOWIEDZ