Switch do laba CCNP.

Wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach
Wiadomość
Autor
zangetssu
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2011, 09:29
Lokalizacja: Warszawa

Switch do laba CCNP.

#1

#1 Post autor: zangetssu »

Witam,

To mój pierwszy post więc chciałbym wszystkich przywitać.

Kompletuje sobie sprzęt do laba SWITCH/TSHOOT i brakuje mi już tylko jednego switcha L3. Znalazłem w internecie coś takiego: http://cisco.comel-it.com/index.php?cPath=74_100

Ceny są korzystne. Czy miał ktoś już do czynienia ze sprzętem refarbykowanym? Czy to mi nie wyzionie ducha po 5 minutach? Czy zna ktoś tę firmę "Comel" ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Switch do laba CCNP.

#2

#2 Post autor: Kyniu »

zangetssu pisze: Kompletuje sobie sprzęt do laba SWITCH/TSHOOT i brakuje mi już tylko jednego switcha L3. Znalazłem w internecie coś takiego: http://cisco.comel-it.com/index.php?cPath=74_100
Chyba ktoś/coś im się włamało na stronę bo przy pierwszy wejściu włączyło mi się jakieś gówno sugerujące że mam wirusy i powinienem zainstalować coś tam bla bla. A co do firm - sprawdź w partner lokatorze czy są i jaki mają status i będziesz miał co nieco jaśniejszy obraz sytuacji.

Kyniu

cooli85
wannabe
wannabe
Posty: 53
Rejestracja: 05 paź 2010, 14:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Switch do laba CCNP.

#3

#3 Post autor: cooli85 »

zangetssu pisze: Czy zna ktoś tę firmę "Comel" ?
Tak, znam ich.
Mam mieszane uczucia co do współpracy z tą firmą.

Co prawda brałem tam tylko takie pierdoły jak pamięci flash czy ram,
jednak często bywało tak, że zamawiałem RAM 512 a przychodziły 128 (nawet dość często),
zdarzyło się też otrzymać uszkodzony dysk flash.
Wymieniane wszystko od razu i bez robienia problemow jednak rozumiem że raz czy dwa się może zdarzyć ale w moim przypadku były to nagminne pomyłki. Stąd mieszane uczucia.

Autoryzacji Cisco chyba nie mają,
a jak kupować coś z drugiej ręki do labu to wydaje mi się że cenowo są lepsze oferty na allegro.

sobolaqe1
wannabe
wannabe
Posty: 647
Rejestracja: 15 lut 2008, 11:09

Re: Switch do laba CCNP.

#4

#4 Post autor: sobolaqe1 »

zangetssu pisze: Czy zna ktoś tę firmę "Comel" ?
paczka od nich w drodze :)
jutro powinna dotrzec, wymienilem pare maili, cos tam doradzili.
sprzet do testow/labu wiec cudow nie wymagam, na allegro nic nie znalazlem ciekawego.

przyjdzie to zobacze i napisze co i jak.

sobolaqe1
wannabe
wannabe
Posty: 647
Rejestracja: 15 lut 2008, 11:09

#5

#5 Post autor: sobolaqe1 »

paczka przyszla, poki co sprzet dziala ale nie testowalem dokladnie.

wizualnie stan.... sredni/dobry widzialem wieloletnie sprzety w lepszym stanie :)
w srodku niestety w obu sprzetach cos sobie latalo radosnie wiec musialem je rozebrac.
w jednym plastikowy element zatrzasku w drugim betalowa blaszka(ta przy zaslepkach co jest)

uszy do racka to juz wogole jakas niezla samorobka z blachy :)
fakt faktem ze pasuje ale jakis slusarz chyba to robil


no i z grubsza tyle uwag, reszta sie zgadza z zamowieniem wiec poki co OK jak na sprzet do dobicia w LABie :)

s2nt0
wannabe
wannabe
Posty: 129
Rejestracja: 10 mar 2011, 23:58
Lokalizacja: London

#6

#6 Post autor: s2nt0 »

Też tam kiedyś kupowałem,

W opisie routera było 32 MB pamięci flash, przysłali 16, po wyjaśnieniu sprawy przysłali 48,
Uszy na 5 sprzętów które zamawiałem jedne nie pasowały, a dokładnie jedna strona uszów była wypukła, tak, że nie dało się wsadzić tego do szafy, metal był na tyle podatny, że po kilku uderzeniach młotkiem się wyprostowało, nie mniej jednak obsługa w miarę ok, tylko trochę nie dopatrzeń :P

ODPOWIEDZ