Cisco TAC - webex

Wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach
Wiadomość
Autor
Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

Cisco TAC - webex

#1

#1 Post autor: Seba »

Witam,

Cisco Systems Poland, w osobach Łukasza Bromirskiego, Arkadiusza Mańko i mojej skromnej osoby (Sebastian Pasternacki), bazując na często pojawiających się problemach i pytaniach w ramach Naszego forum, wpadło na pomysł, aby przedstawić Wam informacje na temat jak działa Cisco TAC, jakies są procedury i opcje, co i w jaki sposób można osiągnąć.

Format - sesja Webex
Data/Czas - 06-09-2011, 10-12
Dostępność - sesja będzie dostępna dla wszystkich chętnych (z wcześniejszą rejestracją)
Rejestracja - KLIKNIJ TUTAJ
Prezenterzy - główny prowadzący - Arkadiusz Mańko, Case Study - Tomasz Marciniak; wprowadzenie i dodatkowe wsparcie - Łukasz Bromirski i Sebastian Pasternacki
Agenda:

1. Wstęp
2. Prezentacja prowadzących
3. Rodzaje wsparcia technicznego, które możemy dostać od Cisco (TAC, HTTS, AS, etc)
4. Typy zgłoszeń TAC/priorytety
5. Co robi i tak naprawdę jak pracuje TAC
6. To-Do list przed otwarciem zgłoszenia
7. Praca z otwartym zgłoszeniem – najlepsze praktyki
a. Nie zapomnij o attach@cisco.com
b. Full info, log/config files
c. Eskalacja do duty managera
d. Obowiązki np przy eskalacji do P1/P2 (webex, remote access, on-site support, etc)
e. Zmiana priorytetu
8. Zamykamy zgłoszenie/co robimy dalej
9. Case study
10. Q&A



Mamy nadzieję, że sesja będzie cieszyła się Waszym zainteresowaniem. Wszelkie opinie, pytania, etc mile widziane.

Pozdrawiam,

Seba
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Seba, łącznie zmieniany 4 razy.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Cisco TAC - webex

#2

#2 Post autor: krisiasty »

Seba pisze:Cisco Systems Poland, w osobach Łukasza Bromirskiego, Arkadiusza Mańko i mojej skromnej osoby (Sebastian Pasternacki), bazując na często pojawiających się problemach i pytaniach w ramach Naszego forum, wpadło na pomysł, aby przedstawić Wam informacje na temat jak działa Cisco TAC, jakies są procedury i opcje, co i w jaki sposób można osiągnąć.
Fantastyczny pomysł. Jedna prośba: nagrajcie tą sesję bo pewnie nie wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w webexie na żywo, a z pewnością te informacje będą cenne dla wszystkich którzy kiedykolwiek musieli lub dopiero będą szukać pomocy w TAC-u.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

Re: Cisco TAC - webex

#3

#3 Post autor: Seba »

krisiasty pisze:Fantastyczny pomysł. Jedna prośba: nagrajcie tą sesję bo pewnie nie wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w webexie na żywo, a z pewnością te informacje będą cenne dla wszystkich którzy kiedykolwiek musieli lub dopiero będą szukać pomocy w TAC-u.
Dzieki za mila opinie :)

Z dużą dozą prawdopodobieństwa sesja zostanie zarejestrowana, ale jest to rzecz jeszcze do potwierdzenia.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#4

#4 Post autor: Seba »

Dodany link do rejestracji w pierwszym poscie :!:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#5

#5 Post autor: lbromirs »

Seba pisze:Dodany link do rejestracji w pierwszym poscie :!:
Pamiętajcie proszę, żeby wpisywać pełne imię, nazwisko, tytuł i nazwę firmy. Rejestracje które zawierają losowe informacje lub nie zawierają informacji w ogóle, będą odrzucane.

s2nt0
wannabe
wannabe
Posty: 129
Rejestracja: 10 mar 2011, 23:58
Lokalizacja: London

#6

#6 Post autor: s2nt0 »

Ja bym chętnie zobaczył, ale nie mam możliwości, jakby było to potem gdzieś do ściągnięcia to było by super ;)

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#7

#7 Post autor: Seba »

Witam,

W pierwszym poście dodałem informacje o składzie ekipy odpowiedzialnej za tę sesję oraz o agendzie tego wirtualnego spotkania.

Odpowiadając na pytanie o rejestrację sesji i późniejszą dostępność materiałów, to plan jest taki, że sesja będzie nagrywana, z tym, że ewentualna późniejsza publikacja zależna będzie od jakości nagrania, etc.
Zapraszamy do udziału bezpośredniego, rejestracja jest nadal otwarta.

Pozdrawiam,

Seba
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#8

#8 Post autor: Seba »

Przypominacz
Tak, tak, to juz dzisiaj; zarejestrowani otrzymaja za chwile przypominajke na maila, ktorego podali przy rejestracji, a Ci co sie jeszcze nie zarejestrowali, serdecznie zapraszamy, rejestracja jest nadal otwarta.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#9

#9 Post autor: frontier »

No szkoda ze to przeoczylem :( wedlug mnie takie eventy zasluguja na jakis wiekszy wydzwiek np. na glównej stronie?
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#10

#10 Post autor: lbromirs »

frontier pisze:No szkoda ze to przeoczylem :( wedlug mnie takie eventy zasluguja na jakis wiekszy wydzwiek np. na glównej stronie?
To oczywiście dobry pomysł.

Zarejestrowani Partnerzy otrzymują zaproszenia na webexy które odbywają się regularnie co dwa tygodnie i dotyczą różnych tematów. Od czasu do czasu pozwolimy sobie "upublicznić" sesje dla ogółu ogłaszając to gdzie się da :)

Slajdy a potem nagranie udostępnimy w ciągu paru dni.

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#11

#11 Post autor: dorvin »

lbromirs pisze: Zarejestrowani Partnerzy otrzymują zaproszenia na webexy które odbywają się regularnie co dwa tygodnie i dotyczą różnych tematów.
Patrz Panie, a ja przez rok od Cisco żadnego info nie dostałem. Jakieś dodatkowe warunki trzeba spełnić? Komuś pizzę podesłać? :)

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#12

#12 Post autor: Seba »

dorvin pisze:Patrz Panie, a ja przez rok od Cisco żadnego info nie dostałem. Jakieś dodatkowe warunki trzeba spełnić? Komuś pizzę podesłać? :)
Sprawdz PM :)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
krisator
wannabe
wannabe
Posty: 446
Rejestracja: 06 maja 2005, 18:35

#13

#13 Post autor: krisator »

Czy można prosić o link do nagrania z sesji - podobno była nagrywana?

K

s2nt0
wannabe
wannabe
Posty: 129
Rejestracja: 10 mar 2011, 23:58
Lokalizacja: London

#14

#14 Post autor: s2nt0 »

Przychylam się do pytania krisatora

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#15

#15 Post autor: lbromirs »

s2nt0 pisze:Przychylam się do pytania krisatora
Będzie dostępna na dniach - musimy wykonać nagranie jeszcze raz, niestety jakość nagrania + zakłócenia ze strony uczestników były na tyle duże, że część sesji jest po prostu nieczytelna.

Dajcie nam znać do wtorku, najbliższego wtorku :)

ODPOWIEDZ