Rejestracja SNT - dostęp do tools Cisco

Wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach
Wiadomość
Autor
jasko
CCIE
CCIE
Posty: 58
Rejestracja: 02 wrz 2004, 17:03

Re: przedłużenie SNT

#16

#16 Post autor: jasko »

radziosz pisze:
trymer pisze:
radziosz pisze:
Upraszczając, jeżeli przesunięcie daty startu serwisu chcesz wykonać zaraz po jego zamówieniu, to wysyłasz mail'a na cs-support-emea@cisco.com (można to zrobić na stronie Cisco: http://tools.cisco.com/csmt/index.jsp) z prośbą o zmianę i podajesz dokładną datę, od której serwis ma startować i na wszelki wypadek, kiedy ma się kończyć. Jak serwis wykupujesz na rok, to na przykład podajesz, że ma wystartować 15 maja 2012 i zakończyć się 14 maja 2013.

Jeżeli przesunięcie daty startu robisz już jakiś czas po zamówieniu (tutaj niestety nie jestem w stanie powiedzieć ile po zamówieniu, bo jest to kwestia wewnętrznych systemów Cisco), to trzeba otworzyć case'a w Cisco Service Contract Center i w nim poprosić o to samo, co powyżej. Ta metoda może być trudniejsza do przejścia, ale ponoć się daje zrobić.

Jest jeszcze jeden sposób, przynajmniej w teorii, bo nie testowany. Przy zamawianiu serwisu należy w polu "Ordering Processing Notes" wpisać prośbę o zmianę terminu startu serwisu (strona 19 dokumentu, który jest tutaj: http://www.cisco.com/web/ordering/cs_in ... rGuide.pdf).

Mam nadzieję, że to pomoże, choć trochę :)


--
T.
To wszystko jest bardzo pomocne i dziękuje za podpowiedzi, ale nie o taka informację mi chodziło.
Postaram się opisać to dokładnie, zgodnie z rzeczywistością.
2-letni SNT8x5xNBD na controller CT5508 na 25 APK-ów kończy się dokładnie 15.10.2012.
Klient dokupił w grudniu 2011 licencję na rozszerzenie o kolejne 25 APK-ów i też chce SNT8x5xNBD na 2 lata.
Żeby to wszystko ogarnąć i uprościć, pasuje wykupić SNT na
25 APK_ów od np. 1.02.2012 do 31.01.2014 i drugi na kolejne
25 APK-ów od 16.10.2012 do 31.01.2014
I właśnie nie wiem jak to ugryźć.
Sorry że tak drążę temat, ale jestem w tym zielony jak trawa na wiosnę.
A weź wejdź do CSCC, stwórz nową quote. Jako device'a wpisz serial kontrolera, tego co ma obecnie support, wybierz rodzaj serwisu. Jak już będzie wpisany, data startu ustawi Ci się automatycznie na dacie zakończenia tego co masz czyli w październiku. Edytuj linie, ustaw datę zakończenia na 31.01 i powinno być ok. Dostaniesz wycenę co do dnia.

Pozdrawiam
Jacek

trymer
member
member
Posty: 27
Rejestracja: 25 sie 2011, 11:15
Lokalizacja: Warszawa, PL

Re: przedłużenie SNT

#17

#17 Post autor: trymer »

jasko pisze: A weź wejdź do CSCC, stwórz nową quote. Jako device'a wpisz serial kontrolera, tego co ma obecnie support, wybierz rodzaj serwisu. Jak już będzie wpisany, data startu ustawi Ci się automatycznie na dacie zakończenia tego co masz czyli w październiku. Edytuj linie, ustaw datę zakończenia na 31.01 i powinno być ok. Dostaniesz wycenę co do dnia.
Dokładnie. Na te dokupione 25 wykup serwis na dwa lata, tak jak sugerowałeś, na przykład od 1 lutego 2012. A na te istniejące wykupujesz serwis od 16.10.2012 na rok i cztery miesiące (nie wiem, czy jest granulacja co do dnia, więc w razie czego będzie o pół miesiąca dłużej).

ODPOWIEDZ