co po ccna? Temat rozwiązany

Wszystko co nie mieści się w pozostałych kategoriach
Wiadomość
Autor
slimak

co po ccna?

#1

#1 Post autor: slimak »

Witam!
Zaczalem studiowanie do ccna w jednej z warszawskich akademii, zrobilem sobie przerwe w nauce i tak mi sie nasunela taka mysl co po ccna? Jaka dalej sciezka? Interesuje mnie bardzo bezpieczenstwo sieci :twisted:

Awatar użytkownika
blaki
inner circle
inner circle
Posty: 197
Rejestracja: 22 sty 2004, 00:24
Lokalizacja: Wroclaw

#2

#2 Post autor: blaki »

zawsze mozesz isc potem sciezka CCSP :)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

Awatar użytkownika
Mike
wannabe
wannabe
Posty: 273
Rejestracja: 30 sie 2004, 18:31

#3

#3 Post autor: Mike »

Po CCNA lepiej niech podlapie jakąs robote potem bedzie myslał dalej...

slimak

#4

#4 Post autor: slimak »

generalnie jak wyglada sytuacja z praca po ccna? Mozna znalesc cos aby sie dalej rozwijac? Bo jakby na to nie patrzec to bardzo podstawowy cert a zarazem wiedza.

Tak skoro juz zaczalem pytac to - macie moze jakies swistki czyt. certy z linuxa/unixa etc ?

Awatar użytkownika
Mike
wannabe
wannabe
Posty: 273
Rejestracja: 30 sie 2004, 18:31

#5

#5 Post autor: Mike »

prace po CCNA jet latwiej znaleźć :lol: , ogolnie warto miec ale uwazam ze wyzsze poziomy sa dla praktyków (zdecydowanie!)
jak zmienilem robote ,majac CCNA i praktyke latwiej mi sie bylo odnaleźć

A jescze wroce do Akademii, pamietam jak kiedys jedna z Warszawkisch Akademii (TK) gwarantowała 99% znalezienia pracy po kursie, hi..hi :wink:
A gdzie sie zapisales (tak z czystej ciekawości pytam)

Pozdrawiam

slimak

#6

#6 Post autor: slimak »

do akademi na uczelni PWSBiA wawa oczywiscie :)

Tia gwarantowac prace to oni sobie moga... :lol: jakos w to nie wierze :lol:

slimak

#7

#7 Post autor: slimak »

a tak aby was nie rozdraznic* pytaniem jak dluga jest droga do Security CCIE? W sensie ile to mniej wiecej latek nauki no i oczywiscie jak sadzicie warto? Bo mi sie wydaje ze tak poczytalem troche i wydaje sie to baardzo ciekawe :twisted:


* bo nie mam jeszcze ccna a pytam o ccie :lol:

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#8

#8 Post autor: marcins »

u mnie od praktycznie zerowej wiedzy do labu troche trwalo...2..3 lata..zalezy jak sie streszczasz...czy masz sprzet i czy w robocie masz luz w projektach

ODPOWIEDZ