HWIC-2FE EOL ?

Wszystkie rozmowy związane z problemem z hardwarem, supportowanymi funkcjonalnościami, wydajnością urządzeń itp.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Szutor
wannabe
wannabe
Posty: 70
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:33

HWIC-2FE EOL ?

#1

#1 Post autor: Szutor »

Cześć, czy HWIC-2FE jest już EOL? Nie mogę nic na ten temat znaleźć, a dostaliśmy informację, że ta karta jest już niemożliwa w kupnie (i podobno jest jakiś zamiennik), a przecież informacje na tej stronie http://www.cisco.com/en/US/products/ps1 ... dules.html sugerują, że jest to jedyna karta ethernetowa na miedź L3 do ISRów G2 ?
CCNP
#12269928

Awatar użytkownika
Grzegorz
wannabe
wannabe
Posty: 161
Rejestracja: 27 paź 2003, 12:01
Lokalizacja: PL

#2

#2 Post autor: Grzegorz »

w konfiguratorze cisco dzisiaj dla routera 2911 jest jeszcze dostępny czyli zakładam, że jest do kupienia.
Pozdrawiam
Grzegorz

Awatar użytkownika
grze
wannabe
wannabe
Posty: 419
Rejestracja: 09 cze 2008, 23:15
Lokalizacja: Warsaw

#3

#3 Post autor: grze »

Powinien być dostępny. 1-FE i 4ESW są EOL i mają następców ale nie doszukałem się info o 2FE.
It doesn't matter how many certs you've got... it's really all about the pure knowledge behind them...

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

Re: HWIC-2FE EOL ?

#4

#4 Post autor: Seba »

Szutor pisze:...informacje na tej stronie http://www.cisco.com/en/US/products/ps1 ... dules.html sugerują, że jest to jedyna karta ethernetowa na miedź L3 do ISRów G2 ?
No chyba nie do końca, ponieważ karta EHWIC-1GE-SFP-CU jak najbardziej jest obsługiwana na platformach ISR G2 i jest wymieniona na liście.

Karta HWIC-2FE jest jak najbardziej występuje w bieżącym cenniku i NIE jest obecnie w fazie EoS/EoL.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
Szutor
wannabe
wannabe
Posty: 70
Rejestracja: 05 wrz 2011, 12:33

#5

#5 Post autor: Szutor »

Dziękuję za rzetelną odpowiedź.

Co do karty EHWIC-1GE-SFP-CU to mój błąd, zasugerowałem się SFP i nawet nie sprawdziłem jak ta karta wygląda :(

Jeszcze raz dzięki.
CCNP
#12269928

ODPOWIEDZ