problem z 2503

Wszystkie rozmowy związane z problemem z hardwarem, supportowanymi funkcjonalnościami, wydajnością urządzeń itp.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
krabu
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 30 paź 2007, 11:17
Lokalizacja: Krakow

problem z 2503

#1

#1 Post autor: krabu »

Witam, mam taki problemik z routerkiem 2503 ktory wpadl mi w rece że po wlaczeniu system nie startuje tylko słychać cichy pisk, na konsole nic nie rzuca, uruchamia sie i lekko piszczy, po kilku resetach - wlaczenie i wylaczenie zasilania zaczyna pracowac normalnie, ogolnie czasem wymaga to wlaczenia go 5 razy i wylaczenia czasem to sie zwieksza i wogole nie chce wstać, zabawa w stylu wymiana flasha czy pamieci ram nie pomaga, to samo ciagle, ktos ma jakis pomysl?

Awatar użytkownika
toczyskik
wannabe
wannabe
Posty: 312
Rejestracja: 09 maja 2006, 14:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: problem z 2503

#2

#2 Post autor: toczyskik »

krabu pisze:Witam, mam taki problemik z routerkiem 2503 ktory wpadl mi w rece że po wlaczeniu system nie startuje tylko słychać cichy pisk, na konsole nic nie rzuca, uruchamia sie i lekko piszczy, po kilku resetach - wlaczenie i wylaczenie zasilania zaczyna pracowac normalnie, ogolnie czasem wymaga to wlaczenia go 5 razy i wylaczenia czasem to sie zwieksza i wogole nie chce wstać, zabawa w stylu wymiana flasha czy pamieci ram nie pomaga, to samo ciagle, ktos ma jakis pomysl?
Mialem kiedys podobna sytuacje z 2511. Na 90% wina lezy po stronie zasilacza. Sprobuj wymienic na jakis inny. Mozesz jeszcze probowac wymieniac kondensatory w starym zasilaczu zaczynajac od tych z najmniejszymi wartosciami.
Pozdrawiam
Krzysiek Te.

ODPOWIEDZ