NM-16A w Cisco 2610

Wszystkie rozmowy związane z problemem z hardwarem, supportowanymi funkcjonalnościami, wydajnością urządzeń itp.
Wiadomość
Autor
KaszeL
wannabe
wannabe
Posty: 167
Rejestracja: 02 paź 2006, 14:16

NM-16A w Cisco 2610

#1

#1 Post autor: KaszeL »

Witam wszystkich serdecznie.

Mam kolejne pytanko z serii banalnych. Jest c2610 z zainstalowanym NM-16A, dalej za pomocą kabla octal do modułu podpięte konsole innych routerów/switchy. W sumie standard. Wszystko działa pięknie.

Zauważyłem jednak, że jeśli podepnę kabelek do konsoli switcha c2950T, to LED przy określonym porcie się nie świeci. W przypadku routerów nie mam tego problemu. Co ciekawe, komunikacja działa bez problemu. Po przełączeniu tego portu do innego urządzenia problem znika, led normalnie się zapala. W ten sposób ciekawy sposób zachowują mi się tylko switche c2950T.

Czy ktoś może wyjaśnić od czego to zależy? Pewnie chodzi o ustawienia portów szeregowych na podłączonym urządzeniu, niemniej wszędzie mam konfig domyślny.

KaszeL
wannabe
wannabe
Posty: 167
Rejestracja: 02 paź 2006, 14:16

#2

#2 Post autor: KaszeL »

Nikt nie wie?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#3

#3 Post autor: lbromirs »

KaszeL pisze:Nikt nie wie?
Nie mogę wygrzebać tego nigdzie - skoro działa to nie ma się czym przejmować ( :) ), ale serio mówiąc - nie widzisz różnicy w statusie sygnałów w podłączonym 2950T a innym urządzeniem które LED zapala?

KaszeL
wannabe
wannabe
Posty: 167
Rejestracja: 02 paź 2006, 14:16

#4

#4 Post autor: KaszeL »

Obawiam się, że nie bardzo rozumiem. W jaki sposób to sprawdzić?

ODPOWIEDZ