PLNOG5 - warsztaty FAQ

Forum konferencji PLNOG / CONFIdence / DevOpsDays
Wiadomość
Autor
adt
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2007, 11:41

PLNOG5 - warsztaty FAQ

#1

#1 Post autor: adt »

Z racji, że pojawiają się pytania na temat warsztatów to będę się starał na bieżąco ogarniać całość przygotowań i odpowiadać na pytania dotyczące spraw merytorycznych, programowych (również konferencji) etc. Pytania, które się pojawiły:

1. Czy to jest pierwsza edycja warsztatów?
Podczas każdego PLNOG staramy się zorganizować serie warsztatów tak więc tradycja jest warsztatów jest już trzy letnia.

2. Rozumiem, że można zarejestrować się wyłącznie na warsztaty (bez udziału w konferencji)?
Tak. Warsztaty z konferencją nie są łączone. Czyli można uczestniczyć w jednym _lub_ drugim niezależnie.

3. Jest zniżka dla ccie.pl, przy rejestracji na konferencję - zniżka na warsztaty nie przewidziana jak się domyślam?
Jeśli społeczność sobie tego życzy i zwiększy to ilość osób/przekona osoby decyzyjne to możemy coś takiego przyznać. Liczymy na szczere postawienie sprawy i krótki mail do organizatorów w stylu: firma nie chce mnie wysłać, a chce się uczyć, czy można liczyć na 10-20% rabatu? Jestem przekonany, że można liczyć wówczas na niespodziankę.

4. Jakaś zniżka przy rejestracji na większą ilość warsztatów?
Tylko indywidualnie. Znaczy na pewno możemy tak zrobić ale prosimy o wcześniejszy mail w tej sprawie.

Z czasem postaram się publikować pozostałe pytania/odpowiedzi, chyba że ktoś pociągnie tutaj wątek;-)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: PLNOG5 - warsztaty FAQ

#2

#2 Post autor: lbromirs »

adt pisze:Z racji, że pojawiają się pytania na temat warsztatów to będę się starał na bieżąco ogarniać całość przygotowań i odpowiadać na pytania dotyczące spraw merytorycznych, programowych (również konferencji) etc. Pytania, które się pojawiły:

[...]
...już było, ale chyba warto przypomnieć coś w stylu:

5. Czy warsztaty będą prowadzone przez firmy prezentujące inny sprzęt/technologie?

Tak, oczywiście - zapraszamy wszystkich którzy chcą takie warsztaty zorganizować, bo oczywiście nie samym Cisco świat żyje. Będziemy jednak chcieli dowiedzieć się więcej o przekazie merytorycznym warsztatów - tak czy inaczej, prosimy o kontakt z Andrzejem w pierwszej kolejności.

Awatar użytkownika
saturnv
wannabe
wannabe
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2009, 14:05
Lokalizacja: Warszawa, Koło
Kontakt:

#3

#3 Post autor: saturnv »

Pytanie 6 ;) Która data jest prawidłowa dla warsztatów "Protokół BGP – wykorzystanie praktyczne w sieciach operatorów" czy 24.10.10 jak jest na głównej stronie PLNOG, czy też 20.10.10 jak jest w szczegółach strony o warsztatach?

adt
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2007, 11:41

#4

#4 Post autor: adt »

saturnv pisze:Pytanie 6 ;) Która data jest prawidłowa dla warsztatów "Protokół BGP – wykorzystanie praktyczne w sieciach operatorów" czy 24.10.10 jak jest na głównej stronie PLNOG, czy też 20.10.10 jak jest w szczegółach strony o warsztatach?
Sorki za opóźnienie ale wyjazdy mnie dobiły. Prawidłowa data to 24.10.10 - już poprawione.

Awatar użytkownika
miboo
wannabe
wannabe
Posty: 324
Rejestracja: 12 paź 2008, 12:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5

#5 Post autor: miboo »

Sorry za pytanie, ale "wzrok mój mylną mgłą zaleciał" :)
Nie mogę znaleźć info gdzie odbywają się warszaty:
Konarskiego 44/6 ????

Awatar użytkownika
gangrena
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 2349
Rejestracja: 08 mar 2004, 12:17
Lokalizacja: Wawa

#6

#6 Post autor: gangrena »

miboo pisze:Sorry za pytanie, ale "wzrok mój mylną mgłą zaleciał" :)
Nie mogę znaleźć info gdzie odbywają się warszaty:
Konarskiego 44/6 ????
Warsztaty będą na Konarskiego. Chyba, że coś się zmieni. Do zobaczenia. :)

ODPOWIEDZ