Agenda PLNOG 9

Forum konferencji PLNOG / CONFIdence / DevOpsDays
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

Agenda PLNOG 9

#1

#1 Post autor: kubekk »

Chcielibyśmy poinformować, że zaczynamy publikować agendę PLNOG9 :) Każdy dzień i każda godzina przynoszą nowe wykłady i nowych prelegentów. Mamy nadzieję, że zarówno nazwiska jak i tematy prezentacji zachęcą do udziału w najbliższym spotkaniu PLNOG. Wkrótce zmienia się cena rejestracji na konferencję, dlatego zachęcamy do zapisania się już teraz. Więcej szczegółów można znaleźć na http://plnog.pl/spotkanie-9-pazdziernik/agenda
* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

ouidad
wannabe
wannabe
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2006, 11:09
Lokalizacja: Poland

Re: Agenda PLNOG 9

#2

#2 Post autor: ouidad »

kubekk pisze:Chcielibyśmy poinformować, że zaczynamy publikować agendę PLNOG9 :) Każdy dzień i każda godzina przynoszą nowe wykłady i nowych prelegentów. Mamy nadzieję, że zarówno nazwiska jak i tematy prezentacji zachęcą do udziału w najbliższym spotkaniu PLNOG. Wkrótce zmienia się cena rejestracji na konferencję, dlatego zachęcamy do zapisania się już teraz. Więcej szczegółów można znaleźć na http://plnog.pl/spotkanie-9-pazdziernik/agenda
Nie jestem malkontentem ;) i rozumiem dynamikę procesu organizacyjnego - jednak pokazywania 20% jest mało poważne i myślę, że jest to coś warte poprawy bo tak jest od zawsze i czas to zmienić. 10% agendy mogło być znane na pierwszym stopniu cenowym.
Na dziś osobiście chciałbym znać przynajmniej 60-70%.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: Agenda PLNOG 9

#3

#3 Post autor: lbromirs »

ouidad pisze:Nie jestem malkontentem ;) i rozumiem dynamikę procesu organizacyjnego - jednak pokazywania 20% jest mało poważne
Naprawdę? Nie musisz się zapisywać na niepoważną konferencję.
ouidad pisze:i myślę, że jest to coś warte poprawy bo tak jest od zawsze i czas to zmienić
Nie.
ouidad pisze:Na dziś osobiście chciałbym znać przynajmniej 60-70%.
Jest wiele innych konferencji, na których agenda jest znana zanim jeszcze organizator wpadnie na pomysł, żeby ją zorganizować. Będziesz w pełni usatysfakcjonowany uczestnicząc w nich.

ouidad
wannabe
wannabe
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2006, 11:09
Lokalizacja: Poland

Re: Agenda PLNOG 9

#4

#4 Post autor: ouidad »

lbromirs pisze:
ouidad pisze:Nie jestem malkontentem ;) i rozumiem dynamikę procesu organizacyjnego - jednak pokazywania 20% jest mało poważne
Naprawdę? Nie musisz się zapisywać na niepoważną konferencję.
ouidad pisze:i myślę, że jest to coś warte poprawy bo tak jest od zawsze i czas to zmienić
Nie.
ouidad pisze:Na dziś osobiście chciałbym znać przynajmniej 60-70%.
Jest wiele innych konferencji, na których agenda jest znana zanim jeszcze organizator wpadnie na pomysł, żeby ją zorganizować. Będziesz w pełni usatysfakcjonowany uczestnicząc w nich.
A czy jak to napiszę po konferencji jako moje uwagi po konferencji - to też mi napiszesz, że jak się nie podoba to nie musisz zapisywać się za rok czy pół roku?

Moją uwagą nie oceniam całej konferencji - tylko fakt pokazywania cząstkowej agendy.
Byłem wielokrotnie uczestnikiem Waszej konferencji i uważam, że jest bardzo dobra i doceniam zaangażowanie Wszystkich organizatorów i prelegentów dzięki którym jest ona tak ciekawa i różnorodna.
Nie zmienia to jednak faktu, że można w agendzie można napisać ogólną ( nawet bardzo ogólną) tematykę poszczególnych zajęć. Byłoby to pomocne zwłaszcza dla ludzi, którzy sami opłacają swój wyjazd lub muszą przekonać szefa, że warto jechać.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: Agenda PLNOG 9

#5

#5 Post autor: lbromirs »

ouidad pisze:A czy jak to napiszę po konferencji jako moje uwagi po konferencji - to też mi napiszesz, że jak się nie podoba to nie musisz zapisywać się za rok czy pół roku?
Piszę tylko, że każdy ma wolny wybór. PLNOG ze swoim brakiem profesjonalizmu nie jest dla Ciebie atrakcyjny - na pewno znajdziesz inne konferencje.

Andrzej, Kuba i zespół robią co mogą, żeby zmobilizować potencjalnych zgłaszających się w ramach CfP do jasnego określenia ostatecznego tytułu sesji, opisu i preferowanej daty wystąpienia. Również mnie, Rafała i wiele innych osób - staramy się jak możemy. Znamienne jest również to, że bez agendy, podobnie jak w poprzednich edycjach, na PLNOG zdecydowało się przyjechać ponad 400 osób. To mówi samo za siebie.

Do zobaczenia - jeśli zmienisz zdanie - na kolejnej edycji.

adt
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2007, 11:41

Re: Agenda PLNOG 9

#6

#6 Post autor: adt »

ouidad pisze:
lbromirs pisze:
ouidad pisze:Nie jestem malkontentem ;) i rozumiem dynamikę procesu organizacyjnego - jednak pokazywania 20% jest mało poważne
Naprawdę? Nie musisz się zapisywać na niepoważną konferencję.
ouidad pisze:i myślę, że jest to coś warte poprawy bo tak jest od zawsze i czas to zmienić
Nie.
ouidad pisze:Na dziś osobiście chciałbym znać przynajmniej 60-70%.
Jest wiele innych konferencji, na których agenda jest znana zanim jeszcze organizator wpadnie na pomysł, żeby ją zorganizować. Będziesz w pełni usatysfakcjonowany uczestnicząc w nich.
A czy jak to napiszę po konferencji jako moje uwagi po konferencji - to też mi napiszesz, że jak się nie podoba to nie musisz zapisywać się za rok czy pół roku?

Moją uwagą nie oceniam całej konferencji - tylko fakt pokazywania cząstkowej agendy.
Byłem wielokrotnie uczestnikiem Waszej konferencji i uważam, że jest bardzo dobra i doceniam zaangażowanie Wszystkich organizatorów i prelegentów dzięki którym jest ona tak ciekawa i różnorodna.
Nie zmienia to jednak faktu, że można w agendzie można napisać ogólną ( nawet bardzo ogólną) tematykę poszczególnych zajęć. Byłoby to pomocne zwłaszcza dla ludzi, którzy sami opłacają swój wyjazd lub muszą przekonać szefa, że warto jechać.
Mysle, ze zle to oceniasz. Lukasz odpowiedzial skrotem myslowym, ktory wynika z wiedzy jak wyglada proces wybierania wykladow. Tak wiec jak pewnie zauwazyles do 1 wrzesnia czekalismy na CfP. Pozniej trzeba calosc zgloszen poukladac, poprosic o doslanie wyjasnien co zajmuje min. 7 dni. Po tym okresie czyli w okolicach 8 trzeba wyslac do wszystkich z komitetu zgloszenia i poprosic ich o wygospodarowanie kilku godzin na rozmowe na temat zgloszen- ciezko skoordynowac kilka zapracowanych osob (to nie studenci), a im wiecej opinii tym lepiej dla konferencji. Po okolo 7 dniach mamy sklad wiekszosci agendy, a nad reszta trwaja jeszcze dyskusje. Zaraz, zaraz mamy juz 15 dni...a tu trzeba jeszcze materialy uzupelnic etc, a my nie mamy kompletu agendy i... tak to wlasnie wyglada, wiec ciezko jest zdarzyc w 14 dni z pelna agenda. Staramy sie na biezaco uzupelniac. Jedyne co mozemy polecic to referencje do poprzednich lat i zapewnienie, ze chcemy trzymac poziom.

s2nt0
wannabe
wannabe
Posty: 129
Rejestracja: 10 mar 2011, 23:58
Lokalizacja: London

#7

#7 Post autor: s2nt0 »

Kod: Zaznacz cały

Nie jestem malkontentem ;) i rozumiem dynamikę procesu organizacyjnego - jednak pokazywania 20% jest mało poważne i myślę, że jest to coś warte poprawy bo tak jest od zawsze i czas to zmienić. 10% agendy mogło być znane na pierwszym stopniu cenowym.
Na dziś osobiście chciałbym znać przynajmniej 60-70%.
wiesz. to jest jak z finałem ligi mistrzów.. niby nie wiesz kto będzie grał w finale, ale i tak bilet kupuje się wcześniej.. no bo to w końcu.. final ligi mistrzów :D!
why we doing this ? because LAB told us to..

ODPOWIEDZ