PLNOG 11 - Trailer

Forum konferencji PLNOG / CONFIdence / DevOpsDays
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

PLNOG 11 - Trailer

#1

#1 Post autor: kubekk »

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, mieszkańcy zaczarowanej krainy ICT oczekują na przybycie najodważniejszych i najbardziej dostojnych rycerzy, którzy podążają oto z najdalszych zakątków Polski i spoza jej granic. Choć powody ich przybycia są tak bezkresne, jak droga którą pokonują, wszyscy oni mają wspólny cel: przybyć na PLNOG 11 by zaszczycić swoją obecnością królewski zamek.

Dla niektórych PLNOG jest zgromadzeniem, miejscem spotkania sprzymierzeńców i rywali. Dla innych zaś to okazja by zdobyć mądrość dzięki pouczającym prelekcjom, lub też sposobność do zwabienia nowych klientów, poprzez zmyślne zaprezentowanie swoich wyrobów i produktów. Jeśli pominąłeś tę konferencję w przeszłości, nie pozwól by to się powtórzyło… Za murami zamku bowiem przekazana zostanie tajemnica sukcesu, którą to posiądą uczestnicy jednej z największej konferencji Europy Centralnej - PLNOG11!

Trailer PLNOG11:
http://www.youtube.com/watch?v=-Bju_q8jXnc
* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

#2

#2 Post autor: kubekk »

A tymczasem w Krakowie turniejowe dni zbliżają się wielkimi krokami i jak każdej jesieni dworna służba z największą pieczołowitością przygotowuje zamkowe komnaty i dziedzińce na przywitanie dostojnych rycerzy, którzy już wkrótce przekroczą bramy królewskiego miasta.
Od wieków przybywają, bo nie brak tam miejsca na pole walki czy tajemne obrady.

Kroniki świadczą, że po wartkich dysputach i pełnych napięcia obradach uczestnicy PLNOG 2013 posiądą bezcenną wiedzę, nawiążą szereg owocnych kontaktów i wrócą do swoich królestw z tarczą -- zdobytą tajemnicą sukcesu!

Nim to jednak nastąpi, wszyscy zgromadzą się na Zamku, by zasiąść do wspólnego stołu podczas królewskiej uczty, pełnej wyśmienitej strawy i wybornych trunków. Będzie to okazja do rozmów w miłej atmosferze i pojednania zwaśnionych poglądów. Tu królem będzie Networking, a królową -- dobra zabawa.

Przybądź i głoś po PLNOG11
"ja też tam z rycerzami byłem, miód i wino piłem,
A com umiał i słyszał, w pracy i w życiu użyłem."

http://www.youtube.com/watch?v=nfUdQqlejv4
* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

ODPOWIEDZ