PLNOG 16

Forum konferencji PLNOG / CONFIdence / DevOpsDays
Wiadomość
Autor
pszczepek
member
member
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2015, 15:01

PLNOG 16

#1

#1 Post autor: pszczepek »

Zapraszamy do Warszawy!

Już 29 lutego- 1 marca spotykamy się na 16. edycji PLNOGa. Tym razem w klimacie sportowym- co Wy na to? :lol:

Przypominam, że do 16 listopada można zakupić wejściówkę w cenie early bird :D https://rejestracja.proidea.org.pl/regi ... A2CFF2B52E


PS. Jak wrażenia po krakowskiej edycji? :D

mi3t3k
member
member
Posty: 47
Rejestracja: 22 paź 2012, 21:31
Lokalizacja: Warsaw

Re: PLNOG 16

#2

#2 Post autor: mi3t3k »

Macie problem z certyfikatem strony. CN to www.proidea.org.pl zamiast rejestracja.proidea.org.pl.

Pozdr,
Mi3t3k

Awatar użytkownika
jkamienski
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 06 gru 2013, 14:27
Lokalizacja: Kraków

#3

#3 Post autor: jkamienski »

Hej,

Dzięki za informację. Technicy-magicy już patrzą na sprawę i powinno być dobrze w najbliższym czasie.

krojek
fresh
fresh
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2015, 12:12

Filmy z wykładów PLNOG15 już dostępne

#4

#4 Post autor: krojek »

Cześć!

Właśnie udostępniliśmy filmy z PLNOG15, jeśli nie mogliście pojawić się na konferencji lub uczestniczyliście w równoległym wykładzie na innej ścieżce, teraz możecie nadrobić zaległości i obejrzeć interesujące Was wystąpienia :)

Poniżej link do naszego kanału na YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... xSiY4l4KYv

A żeby nie przeoczyć nadchodzącej edycji, zapraszam do rejestracji w cenie EARLY BIRD (do 16 listopada), pamiętajcie, że dla Was cały czas obowiązuje kod zniżkowy 25%, przy rejestracji wystarczy wpisać w polu kod: CCIE lub ccie 8)

pszczepek
member
member
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2015, 15:01

#5

#5 Post autor: pszczepek »

Strasznie tu głucho ostatnio- czyżby zimowa aura? :twisted:

Jeśli śledzicie naszego facebook'a i czytacie mailingi, to na pewno zauważyliście, że na bieżąco publikujemy nowych prelegentów, którzy znajdą się w agendzie PLNOG16!

Jeśli macie pomysł na wystąpienie lub chcielibyście kogoś polecić- CFP stoi przed Wami otworem! http://2016.warszawa.plnog.pl/call-for-papers/

Jeżeli jednak uważacie, że coś powinno się zmienić i powinniśmy pójść w innym kierunku rozwijając PLNOG- Wasze uwagi będą dla mnie bardzo cenne :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

#6

#6 Post autor: kubekk »

Wpadacie na Bitspiration 4 Charity? ( http://charity.bitspiration.com ) Możecie sobie nawet wybrać miasto: Kraków, Warszawa, Gdańsk lub Poznań :) czy widzimy się dopiero na PLNOGu w Warszawie? :)
* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

tohvri
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2011, 09:08
Lokalizacja: Świebodzice

#7

#7 Post autor: tohvri »

kubekk pisze:Możecie sobie nawet wybrać miasto: Kraków, Warszawa, Gdańsk lub Poznań :)
Ciekawe, dlaczego wszyscy szerokim łukiem Wrocław omijają?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#8

#8 Post autor: lbromirs »

tohvri pisze:
kubekk pisze:Możecie sobie nawet wybrać miasto: Kraków, Warszawa, Gdańsk lub Poznań :)
Ciekawe, dlaczego wszyscy szerokim łukiem Wrocław omijają?
Oj tam zaraz 'wszyscy'... ;P

Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

#9

#9 Post autor: kubekk »

tohvri pisze:
kubekk pisze:Możecie sobie nawet wybrać miasto: Kraków, Warszawa, Gdańsk lub Poznań :)
Ciekawe, dlaczego wszyscy szerokim łukiem Wrocław omijają?
My tam coś we Wrocławiu planujemy :) Wstępnie projekt dedykowany developerom :)
* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

pmarta
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2016, 10:22

#10

#10 Post autor: pmarta »

Nocleg w hotelu Marriott podczas PLNOG16

Przypominamy, że specjalna stawka obowiązująca dla uczestników konferencji w przypadku rezerwacji „Call-in” będzie dostępna po podaniu następującego hasła: „PROIDEA” lub „PLNOG”.
Aby dokonać rezerwacji należy zadzwonić albo wysłać faks lub e-mail do Działu Rezerwacji Indywidualnej: +48 22 630 5528, faks: +48 22 830 0050
e-mail: warsaw-reservation@marriotthotels.com.
Należy przy tym podać wspomniane wyżej hasło.

Stawka za standardowy pokój jednoosobowy wynosi 490 PLN NETTO, za pokój standardowy dwuosobowy – 490 PLN NETTO.
Wszystkich rezerwacji należy dokonać nie później niż 28 stycznia 2016, chyba że liczba dostępnych promocyjnych pokoi się skończy.

pszczepek
member
member
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2015, 15:01

#11

#11 Post autor: pszczepek »

Znamy pierwsze tematy wykładów! :mrgreen: Jeśli jesteście ciekawi, kto wystąpi podczas wiosennej edycji, zerknijcie na stronę http://2016.warszawa.plnog.pl/pl/program/schedule/

saiqard
wannabe
wannabe
Posty: 385
Rejestracja: 09 lip 2012, 22:10
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

#12

#12 Post autor: saiqard »

Nie wiem jak Was, ale mnie trochę irytuje to, że marriott nie umei dać jakiejś dobrej ceny za hotel podczas organizacji konferencji. Już drugi raz zauważyłem, że cena zaoferowana dla nas na haslo "plnog" jest ceną wyższą niż zamówienie noclegu przez internet bez zadnego hasła. W tym roku różnica to niecałe pięć złotych netto, ale zawsze coś. A wydaje mi się, ze ładnie było by z ich strony jak byśmy mieli cenę niższą... :(

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#13

#13 Post autor: lbromirs »

saiqard pisze:Nie wiem jak Was, ale mnie trochę irytuje to, że marriott nie umei dać jakiejś dobrej ceny za hotel podczas organizacji konferencji. Już drugi raz zauważyłem, że cena zaoferowana dla nas na haslo "plnog" jest ceną wyższą niż zamówienie noclegu przez internet bez zadnego hasła. W tym roku różnica to niecałe pięć złotych netto, ale zawsze coś. A wydaje mi się, ze ładnie było by z ich strony jak byśmy mieli cenę niższą... :(
To tradycyjny problem.... hotel zwykle organizuje wiele akcji promocyjnych i nie zawsze nawet goście, którzy podpisują (i przygotowują) umowę, wiedzą czy naprawdę oferują najniższą cenę, czy nie do końca.

Widziałem to na własne oczy podczas dyskusji z hotelami.

Swoją drogą... Kuba, może pacnąć kolegów z hotelu kijkiem?

Awatar użytkownika
konradrz
CCIE
CCIE
Posty: 400
Rejestracja: 23 sty 2008, 14:21
Lokalizacja: Singapore, SG
Kontakt:

#14

#14 Post autor: konradrz »

saiqard pisze:Nie wiem jak Was, ale mnie trochę irytuje to, że marriott nie umei dać jakiejś dobrej ceny za hotel podczas organizacji konferencji.
Sztuczka magiczka - użyj kodu firmy (na stronie). Jak weźmiesz kod CIS (Cisco), cena jest ciut niźsza - 452zł. Jak weźmiesz kod IBM, cena to 370zł. Generalnie, pobaw się kodami firm (INL=Intel, DEL=Dell, itd itp).
Oczywiście, zawsze jest (nieduże, ale jest) ryzyko, że pani Cię o kartę (badge) zapyta. Do tej pory tylko w DE mi się to przytrafiło, ale w PL w Marriottcie nie nocowałem - a nuż sprawdzają?

Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

#15

#15 Post autor: kubekk »

lbromirs pisze:Swoją drogą... Kuba, może pacnąć kolegów z hotelu kijkiem?
Niestety jak co roku jest to ciężka dyskusja :/ i finalnie hotel jest średnio chętny do współpracy w tym temacie. Stąd realnie rozważamy zmianę miejscówki w 2017 roku.

Równocześnie w Krakowie PLNOG już nie odbędzie się w Galaxy tylko w innym miejscu :) Będziemy zresztą o tym informować niebawem :)
* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

ODPOWIEDZ