CONFidence 2016 - co nowego i zniżka dla CCIE :)

Moderatorzy: mikrobi, aron, garfield, gangrena, Seba

Wiadomość
Autor
Sylwia Wojtas
member
member
Posty: 48
Rejestracja: 13 mar 2015, 13:17

CONFidence 2016 - co nowego i zniżka dla CCIE :)

#1

#1 Post autor: Sylwia Wojtas » 25 kwie 2016, 17:57

Witajcie,

CONFidence jak zwykle w maju, hotel Forum w Krakowie.

Co w tym roku?

Przygotowaliśmy dla Was aż 3 ścieżki tematyczne:

BASIC - rynek potrzebuje specjalistów, dlatego chcemy pomóc poszerzyć wiedzę osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z security. Polskie gwiazdy bezpieczeństwa IT poruszą podstawowe, lecz bardzo istotne tematy i omówią najważniejsze narzędzia.
EXPERT - tutaj poruszymy tematy bardziej zaawansowane i typowo hackerskie. W ramach tej ścieżki omówimy między innymi zagadnienia z OWASP.
GLOBAL - czyli przede wszystkim hacking. Wystąpią tu zagraniczni eksperci, którzy poruszą problemy o dużej skali, przedstawią bardzo przekrojowe tematy, case studies i ciekawe rozwiązania.

Do tego będzie okazja spotkania zwycięzców Capture the Flag, jak i wzięcia udziału w rozgrywkach:

https://ctf.dragonsector.pl


No i jeszcze mroczny news :>

Na CONFidence, jak i na innych konferencjach hakerskich, pojawiali się nie raz i nie dwa prelegenci, którzy przed wykładem wypędzali fotografów i ekipy filmowe za drzwi. Dzielili się doświadczeniami, o których mówi się wyłącznie w środowisku hakerskim i poza nie nie wychodzą.

To właśnie tacy ludzie wypełnią ścieżkę #haveCONFidence!

Na razie nie zdradzimy ich nazwisk ani ksywek - to będzie prawdziwe podziemne spotkanie z tematami, z których część nie może być nagrywana - na żywo TYLKO na CONFidence.

Zniżki dla CCIE

Jak zwykle dla Waszej społeczności mamy 20% zniżkę - podczas rejestracji podajcie kod "CCIE_hacks" - http://confidence.org.pl

ODPOWIEDZ