Cisco Forum 2010

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bombel
wannabe
wannabe
Posty: 102
Rejestracja: 26 lip 2008, 02:57
Lokalizacja: Wroclaw

#151

#151 Post autor: bombel »

eee, jak cokolwiek mozna obejzec via webex?? ze strony osobistej nie ma zadnego odnosnika, cokolwiek sie kliknie trzeba od nowa podawac identyfikator uczestnika, na stronie cisco forum jak klikne obejzyj sesje online dzieki webex to chce jakis kod promocyjny, ktory juz przeciez zostal uzyty przy rejestracji ;/
tylko ja mam taki problem czy cos przeoczylem?
Pozdrowienia z Wrocławia

miki
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2009, 17:27

#152

#152 Post autor: miki »

Niestety, mi również nie działa, albo nie wiem w jaki sposób miałbym uruchomić te sesje...

bombel, też wygrałeś wejściówkę w konkursie?

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#153

#153 Post autor: bugi »

bombel pisze:eee, jak cokolwiek mozna obejzec via webex?? ze strony osobistej nie ma zadnego odnosnika, cokolwiek sie kliknie trzeba od nowa podawac identyfikator uczestnika, na stronie cisco forum jak klikne obejzyj sesje online dzieki webex to chce jakis kod promocyjny, ktory juz przeciez zostal uzyty przy rejestracji ;/
tylko ja mam taki problem czy cos przeoczylem?
Witaj,
na maila powinieneś dostać zaproszenia na konkretne eventy
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

Awatar użytkownika
bombel
wannabe
wannabe
Posty: 102
Rejestracja: 26 lip 2008, 02:57
Lokalizacja: Wroclaw

#154

#154 Post autor: bombel »

ehh, tzreba wbijac przez zaproszenia ktore sie otrzymalo mailem, przynajmniej mi sie tak udalo
Pozdrowienia z Wrocławia

miki
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2009, 17:27

#155

#155 Post autor: miki »

bugi pisze: Witaj,
na maila powinieneś dostać zaproszenia na konkretne eventy
Dzięki! Zaproszenia wylądowały mi w spamie ;)

kameleon
wannabe
wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 22 gru 2008, 18:27

#156

#156 Post autor: kameleon »

A ten identyfikator autoryzacji na event-in.com otrzymaliscie szybko po rejestracji? Ja rejestrowalem sie wczoraj (wczoraj dopiero dostalem kod), zarejestrowalem sie i... nie dostalem zadnego identyfikatora.

Mail na pewno podalem dobry, bo przychodza mi zaproszenia z webExa (choć nie wszystkie, tylko czesc tych co wybralem ;] ), ale linku z id do logowania dalej nie ma...

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#157

#157 Post autor: bugi »

kameleon pisze:A ten identyfikator autoryzacji na event-in.com otrzymaliscie szybko po rejestracji? Ja rejestrowalem sie wczoraj (wczoraj dopiero dostalem kod), zarejestrowalem sie i... nie dostalem zadnego identyfikatora.

Mail na pewno podalem dobry, bo przychodza mi zaproszenia z webExa (choć nie wszystkie, tylko czesc tych co wybralem ;] ), ale linku z id do logowania dalej nie ma...
w zaproszeniu powinien być link i hasło i to wszystko, co jest potrzebne.
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

kameleon
wannabe
wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 22 gru 2008, 18:27

#158

#158 Post autor: kameleon »

Yup, ale nie mam dostępu do komputera podczas niektórych sesji, więc chciałbym je ściąganąc potem. A one pewnie będę udostępnione poprzez osobiste konto... do którego jak na razie nie mam dostępu :)

gertzu
wannabe
wannabe
Posty: 147
Rejestracja: 05 mar 2009, 23:43
Lokalizacja: Kraków

#159

#159 Post autor: gertzu »

Czyżby szlag trafił "S37 - Trafiony - zatopiony..."? :P
Pozdrawiam,
Wojciech Gertz

"Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go"
Konfucjusz, ok. 500 r. p.n.e

http://www.linkedin.com/in/wojciechgertz

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#160

#160 Post autor: lbromirs »

gertzu pisze:Czyżby szlag trafił "S37 - Trafiony - zatopiony..."? :P
Mamy trochę problemów z khm khm... "infrastrukturą". Wszystkie sesje będą dostępne tak jak obiecaliśmy, przepraszamy za niedogodności.

Wolf
wannabe
wannabe
Posty: 297
Rejestracja: 20 cze 2005, 09:44
Lokalizacja: Warszawa

#161

#161 Post autor: Wolf »

gertzu pisze:Czyżby szlag trafił "S37 - Trafiony - zatopiony..."? :P

A fajna sesja była więc się troszke :twisted: jak mi host "uciekł" :P

Ale dzisiejsza S40 też fajna była ;]

mpawel
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2007, 13:51

#162

#162 Post autor: mpawel »

Moim zdaniem sesje webex'a to porażka. Żadna nie obyła się bez problemów z dźwiękiem, a sesja S44 została całkiem przerwana z powodów technicznych. Oh nie popisali się Panowie Inżynierowie Cisco Poland. 200 zl utopione plus zmarnowany czas zarezerwowany na oglądanie. Wielka szkoda :/. Został tylko nie smak. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#163

#163 Post autor: bugi »

mpawel pisze:Moim zdaniem sesje webex'a to porażka. Żadna nie obyła się bez problemów z dźwiękiem, a sesja S44 została całkiem przerwana z powodów technicznych. Oh nie popisali się Panowie Inżynierowie Cisco Poland. 200 zl utopione plus zmarnowany czas zarezerwowany na oglądanie. Wielka szkoda :/. Został tylko nie smak. Pozdrawiam.
Sesję mają być udostępnione , wiec nie jest tak źle . Generalnie mało dopracowany system :>
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

mpawel
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2007, 13:51

#164

#164 Post autor: mpawel »

Wiem, że sesje mają być udostępnione, ale straconego czasu nikt mi nie zwróci. Poza tym sesje na żywo dają możliwość interakcji. Zadawanie pytań itp. A tak zostanie mi tylko do obejrzenia materiał szkoleniowy i w cale bym się nie zdziwił jakby za jakiś czas pojawił się w sieci "nieodpłatnie".

Awatar użytkownika
weis
wannabe
wannabe
Posty: 1450
Rejestracja: 28 cze 2007, 11:15

#165

#165 Post autor: weis »

Prawda, webexy z CF2010 to wielki fail!
Fire, aim, ready!

ODPOWIEDZ