Cisco Forum 2011

Wiadomość
Autor
lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#61

#61 Post autor: lbromirs »

debianek pisze:Jakoś się znajdziemy na miejscu czy zabarykadujecie się w pokojach?
Haha :) Na CF trwa walka do wczesnych godzin porannych, więc raczej nie, w pokojach się nie zabarykadujemy :D

Natomiast nie wiem czy będziemy mieli czas wyjść z Wami na piwo, zawsze jest coś do zrobienia na dzień przed. Ale pogoda piękna, można spokojnie pospacerować na Krupówki. Tym bardziej, że dzisiaj rano w pokoju hotelowym termometr wskazywał 38*C :D

v2982
wannabe
wannabe
Posty: 81
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:37

#62

#62 Post autor: v2982 »

Panowie jaka jest pogoda w Zakopanem:) oraz atmosfera??;-)
do zobaczenia jutro

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#63

#63 Post autor: lbromirs »

v2982 pisze:Panowie jaka jest pogoda w Zakopanem:) oraz atmosfera??;-)
do zobaczenia jutro
Atmosfera jak zwykle przyjaźni i wzajemnego szacunku, a także oczekiwania na monumentalne dyskusje do 4 nad ranem o wyższości 'wr t' nad 'commit'.

Pogoda - +7*C, w porywach do +13*C, śnieg tylko na stoku, akurat dobrze żeby siedzieć na sesjach.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#64

#64 Post autor: Seba »

Heh, wlasnie koncze pakowanie i za okolo 4h pobudka :D
Mam nadzieje, ze mocna kawa lub jakies inne redbull'e beda dostepne ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

v2982
wannabe
wannabe
Posty: 81
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:37

#65

#65 Post autor: v2982 »

Ja ju| w pociagu do katowic pobudka o 4;58 :(

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#66

#66 Post autor: peper »

v2982 pisze:Ja ju| w pociagu do katowic pobudka o 4;58 :(
Pff, ja tak codziennie wstaje :P
Szkoła DevNet: https://szkoladevnet.pl


Facebook: https://www.facebook.com/Piotr.Wojciechowski.CCIE
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peper
Twitter: https://www.twitter.com/PiotrW_CCIE

"Zapomniałem że od kilku lat wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
w stu tysiącach jednakowych miast giną jak psy"

pio
wannabe
wannabe
Posty: 129
Rejestracja: 29 lip 2004, 11:43
Lokalizacja: Gdańsk

#67

#67 Post autor: pio »

Nasza silna trójmiejska ekipa już od trzynastu godzin w pociągu :) Nie ma to jak PKP.

v2982
wannabe
wannabe
Posty: 81
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:37

#68

#68 Post autor: v2982 »

peper pisze:
v2982 pisze:Ja ju| w pociagu do katowic pobudka o 4;58 :(
Pff, ja tak codziennie wstaje :P
Wspolczuje... Ale mnie ta godzina to kosmos (codziennie wstaje o 7:00)

v2982
wannabe
wannabe
Posty: 81
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:37

#69

#69 Post autor: v2982 »

pio pisze:Nasza silna trójmiejska ekipa już od trzynastu godzin w pociągu :) Nie ma to jak PKP.
Ja tylko 3 godz od 6tychy
Potem co jest najsmieszniejsze z katowic do krk 2h (PKP Intercity) kilometrow 77 wiec jakas porazka takie rzeczy tylko w pl (wyniki czasowy niezly jak na pkp IC pospieszny)

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#70

#70 Post autor: Seba »

Dobrze, jest, mile spotkanka z osobami, ktore sie wzajemnie rozpoznaly, sesje ciekawe (wiecej szczegolow pozniej) :D
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

pakarod
wannabe
wannabe
Posty: 73
Rejestracja: 28 lip 2010, 12:39

#71

#71 Post autor: pakarod »

Chcialbym serdecznie podziekowac firmie Cisco oraz jej partnerom za zorganizowanie Cisco Forum 2011. Jezdze na rozne konferencje w calej Polsce i CF nie ma sobie rownych ;)))
Mam nadzieje, ze wszyscy dojechali cali i zdrowi juz do swoich domow. Majac porownanie
z CF 2010 mam kilka uwag do organizatorow ale to pozniej jak juz wszystkie emocje opadna ;)

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

#72

#72 Post autor: krisiasty »

ja niestety jeszcze w pociągu jakieś 6 godzin, ale korzystając z okazji kilka słów tytułem podsumowania:
po pierwsze, ta edycja była dla mnie podwójnie owocna - ze względu na zastrzyk wiedzy jaki dostałem, jak również fantastyczne gadżety jakie udało mi się "upolować"

większość sesji była naprawdę bardzo dobra, q&a rewelacja (o czym może świadczyć przedłużenie się z 3 do 4 godzin), bardzo dobry pomysł z meldowaniem się do hotelu od razu w momencie odbierania identyfikatorów, świetny i profesjonalnie przygotowany koncert...

szkoda że w ostatniej chwili okazało się że zabraknie Narbika ale jestem pełen podziwu dla organizatorów że w tak krótkim czasie przygotowali i poprowadzili w to miejsce prezentacje zamiast całkowicie odwołać tą sesję (co prawda chyba pierwszy raz w życiu na sesji Łukasza wiedziałem chyba wszystko o czym mówił, ale i tak nie uważam tego czasu za stracony).

druga rzecz której brakowało to konkurs na giewoncie... czyżby zabrakło pomysłów na ciekawe zadania? konkursy organizowane przez partnerów i wystawców to jedno, ale możliwość rywalizacji z kolegami i koleżankami po fachu to zupełnie inne emocje. mam nadzieję że w kolejnych edycjach jednak konkurs powróci...

a skoro już mowa o konkursach wystawców, to niektórzy powinni się poważnie zastanowić jaki wizerunek sobie kreują poprzez nagrody typu latarka czy "zestaw piśmienniczy"...

to tyle jeśli chodzi o wrażenia na gorąco. jak dotrę do domu to napiszę może coś więcej o sesjach które mi się szczególnie podobały.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#73

#73 Post autor: lbromirs »

krisiasty pisze:szkoda że w ostatniej chwili okazało się że zabraknie Narbika ale jestem pełen podziwu dla organizatorów że w tak krótkim czasie przygotowali i poprowadzili w to miejsce prezentacje zamiast całkowicie odwołać tą sesję (co prawda chyba pierwszy raz w życiu na sesji Łukasza wiedziałem chyba wszystko o czym mówił, ale i tak nie uważam tego czasu za stracony).
Ech, tak to jest jak jest mało czasu. Chciałem zrobić sesję z flipchartem, ale jak sobie pomyślałem że będę musiał rysować wszystkie ASICi, głowa mnie rozbolała :)
krisiasty pisze:druga rzecz której brakowało to konkurs na giewoncie... czyżby zabrakło pomysłów na ciekawe zadania? konkursy organizowane przez partnerów i wystawców to jedno, ale możliwość rywalizacji z kolegami i koleżankami po fachu to zupełnie inne emocje. mam nadzieję że w kolejnych edycjach jednak konkurs powróci...
Niestety jesteśmy ograniczeni ilością sal - w tym roku mieliśmy o 2 mniej niż w zeszłym roku. Równocześnie chcieliśmy na masową skalę wprowadzić warsztaty, więc trzeba było wybierać. Konkurs na Giewoncie miał też wielu krytyków - postaramy się wrócić z czymś o wiele lepszym następnym razem.

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#74

#74 Post autor: mx_krzak »

Też żałuję, że nie było Konkursu na Giewoncie. Zatem trzymam kciuki za jego powrót w jeszcze lepszej wersji :) Warsztaty to bardzo dobry pomysł i brawa dla Piotrka za ciekawe zadania. Q&A rewelacja ...
Jeśli chodzi o sesje to najbardziej podobała mi się podwójna sesja Tomka Zięby o troubleshootingu 6500. Bardzo dobre sesje Piotrka Jabłońskiego o IPv6 translations i Łukasza, który zebrał QoS w pigułce oraz Gawła, który opowiedział co się dzieje obecnie w Cisco Security. Szkoda, że nie miał więcej czasu bo w drugiej części prezentacji nie mógł się już rozwodzić nad szczegółami żeby zmieścić się w czasie. Cenna była też prezentacja Roberta Łukomskiego na temat architektur ISR G2 i ASR 1000.
Z każdym upadkiem nabieramy większego doświadczenia.......to nie upadek czyni nas przegranymi, lecz brak chęci do powstania....

Awatar użytkownika
miboo
wannabe
wannabe
Posty: 324
Rejestracja: 12 paź 2008, 12:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#75

#75 Post autor: miboo »

Parę słów o sesjach, na których byłem + cała reszta ogólnie:
Sesje:
ASA/IOS by Piotr Matusiak - Świetne prowadzenie, ala bootcamp. Parę ciekawych technik, blokowanie Skype w wersji live. Miodzio.
Warsztaty N5k by Maciek Koniczny - Fajny lab, ciekawe prowadzenie. Proste wytłumaczenie kilku tematów. Miodzio.
Rozwiązania FCoE by Krzysztof Banel - Temat fajny, ale zawiodłem się, gdyż na dole slajdów pojawił napis BRK. Brak czasu, na przygotowanie własnego materiału?
ASR100 by Krzysztof Mazepa - Również temat i prowadzenie fajne, ale problemy ze zdalnym dostępem do laba spowodowały, że konfiguracji usług szerokopasmowych nie zobaczyliśmy. What a shame.
Optymalizacja sieci by Bartek Anszperger - Kontrowersyjna sesja, słysząc po opiniach ludzi. Dla mnie perełka. Jak działa OSPF każdy wie, albo się dowie, jednak o tym jak pracuje AS i czego używa do pracy... jest ciężej. Genialne prowadzenie i tematyka.
EIGRP by Klaudiusz - Pokazane na przykładzie wdrożenia przez WWSP problemów i obejść związanych z EIGRP na styku PE/CE. O dziwo kilka rzeczy, o których nigdy nie słyszałem jak np. zachownie SoO przy redystrybucji z innego protokołu routingu. Miodzio
IP SLA by Mariusz Trojanowski - Chyba nikt nie ma takiej swobody prowadzenia jak Mariusz. Fajny temat, ciekawie opowiedziany. Sporo humoru.

Podsumowując:
Na Plus
- Sesje techniczne - Poziom przerósł moje oczekiwania
- QA - Przebiło QA z tamtego roku. Dużo pytań, dużo dyskusji. Wszystko przy piwie. Czas zleciał piekielnie szybko. Podział na ścieżki za rok? ;)
- Sztur i Hey
- Hotel, miejsce, pogoda
- Hostessy !!!!!!
Na minus
- Proces rejestracji - 2 godziny w holu hotelu czekając na klucz do pokoju...
- Wyniesienie stoisk do oddzielnego pomieszczenia
- Brak Konkursu na Giewoncie
- Nie było oficjalnego HashTag na Twitterze ;)

Podsumowując podsumowanie:
Miło zostałem zaskoczony. Oby podobny poziom pozostał za rok.

ODPOWIEDZ