Cisco forum 2013

Wiadomość
Autor
lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: Dlaczego Cisco dyskryminuje niskie brunetki?

#61

#61 Post autor: lbromirs »

ChC pisze:
lbromirs pisze:Hostessy obsługujące Cisco Forum ProIdea czyli Partner organizujący dla nas konferencję ma. To ogłoszenie jednego z Partnerów/Sponsorów konferencji - nie będę go komentował.
Oczywiście, domyślam się jak to wygląda. Swojego posta pisałem w żartobliwym tonie i tak proszę go potraktować. :wink:
Tak, ale są tony żartobliwe i żartobliwe. A zapis w ogłoszeniu jest w pewnym sensie znakiem czasów, w jakich żyjemy - nie chcę tego dalej rozwijać.
ChC pisze:A pisząc o "rzeczniku Cisco do spraw dyskryminacji ze względu na wzrost i kolor włosów", w żadnym razie nie miałem na myśli Pana. :oops: :wink:
Nie zamierzam nawet tak o tym myśleć. Ale jestem odpowiedzialny za Cisco Forum 2013, wątek dotyczy Cisco Forum 2013 więc odpowiedziałem.

Mam nadzieję, że wrócimy do merytoryki.

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#62

#62 Post autor: asp »

Post został usunięty.

Naruszenie regulaminu forum.

Administracja
Ostatnio zmieniony 10 lip 2013, 17:02 przez asp, łącznie zmieniany 3 razy.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#63

#63 Post autor: lbromirs »

Rozumiem, że nieetyczność firmy oceniasz przez swoje personalne doświadczenia. Nie znam ich i nie zamierzam nawet się nimi interesować.

Jeśli oczywiście dojdzie do skandalu czy innych rażących naruszeń prawa, etc - a czasami takie zdarzenia mają miejsce - są odpowiednie procedury żeby przeprowadzić np. decertyfikację Partnera. Formalnie nikt nas o tym nie powiadomił, nie widzę też nigdzie takich doniesień.

Z Twojego osobistego dramatu i posługując się swoimi doświadczeniami próbujesz zbudować krucjatę przeciwko jednej z firm działającej w Polsce - będącej zresztą nie tylko Partnerem Cisco ale paru innych marek. Każdy z nas ma swoje prywatne przemyślenia, doświadczenia prywatne i firmowe - i ma prawo je posiadać. Szanuje Twoje. Mam również swoje.

Zwracam tylko uwagę na to, że forum jest raczej skoncentrowane na kwestiach technicznych dotyczących rozwiązań Cisco, a nie wylewaniu żali przez rozczarowanych byłych pracowników firm. Jest do tego osobny zakątek na tym forum i tam polecam przenieść się z tego typu komentarzami.

Dziękuje z góry.

ODPOWIEDZ