CiscoSecure 2013

Wiadomość
Autor
lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

CiscoSecure 2013

#1

#1 Post autor: lbromirs »

...zakończone. Trochę zdjęć już znajdziecie na FB i Twitterze, ale podstawowe pytanie brzmi: jak było i co Wam się podobało a co nie?

Awatar użytkownika
art
wannabe
wannabe
Posty: 416
Rejestracja: 04 lip 2011, 10:25

#2

#2 Post autor: art »

Jest ! jestem pierwszy :)

Plusy:
- ciekawe sesje ( świetna Gabriel K. )
- fajna zabawa z otwieraniem zamków :D, niestety tarczy nie ustrzeliłem :-/
- atmosfera
- fajna torba

Minus:
- jak dla mnie średnio z jedzeniem ( kanapki jakieś takie, nie w moim guście )
- wszędobylscy malkontenci...
- mi osobiście podczas słuchania przeszkadzał szumiący nawiew, tak troszeczkę rozpraszał, ale można było się przyzwyczaić
Ups I switched again =)

Awatar użytkownika
wookasch
wannabe
wannabe
Posty: 164
Rejestracja: 03 cze 2009, 16:23
Lokalizacja: Berlin

#3

#3 Post autor: wookasch »

lbromirs pisze:Trochę zdjęć już znajdziecie na FB i Twitterze
Ciemność widzę! ;)
art pisze: Minus:
- wszędobylscy malkontenci...
Moglbyś rozwinąć?

Awatar użytkownika
miboo
wannabe
wannabe
Posty: 324
Rejestracja: 12 paź 2008, 12:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4

#4 Post autor: miboo »

Apropos zdjęć to warto zobaczyć (niestety bardzo mało)
https://twitter.com/search?q=%23ciscosecure&mode=photos
https://twitter.com/search?q=%23ciscose ... ode=photos
https://twitter.com/search?q=%23ciscose ... ode=photos

Niestety jeszcze twitter bardzo powoli w PL się rozwija, ale wszystko jest na dobrej drodze.

Awatar użytkownika
wookasch
wannabe
wannabe
Posty: 164
Rejestracja: 03 cze 2009, 16:23
Lokalizacja: Berlin

#5

#5 Post autor: wookasch »

Ciągle liczę na jakieś dodatkowe wrażenia (podsumowanie z punktu widzenia organizatorów również byłoby nieczego sobie), szczególnie z sesji o ISO27001 i bezpieczeństwie przemysłowym.

Awatar użytkownika
wookasch
wannabe
wannabe
Posty: 164
Rejestracja: 03 cze 2009, 16:23
Lokalizacja: Berlin

#6

#6 Post autor: wookasch »

Wchodze na www.ciscosecure.pl a tu zonk - czyzby koniec CS?

majki
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 30 paź 2011, 02:29

#7

#7 Post autor: majki »


Awatar użytkownika
wookasch
wannabe
wannabe
Posty: 164
Rejestracja: 03 cze 2009, 16:23
Lokalizacja: Berlin

#8

#8 Post autor: wookasch »

Podzial na dwie sciezki (techniczna i konsultingowa) byl dobry, teraz nieco to wszystko zamotane i mgliste, zobaczymy.
W zeszlym roku agenda bardzo mi odpowiadala ale niestety nie moglem byc, mysle ze tym razem sie wybiore :)

Tak na marginesie, w odroznieniu od CF aktywnosc organizatorow CS na forum bliska zera.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#9

#9 Post autor: lbromirs »

wookasch pisze:
Podzial na dwie sciezki (techniczna i konsultingowa) byl dobry, teraz nieco to wszystko zamotane i mgliste, zobaczymy.
W zeszlym roku agenda bardzo mi odpowiadala ale niestety nie moglem byc, mysle ze tym razem sie wybiore :)

Tak na marginesie, w odroznieniu od CF aktywnosc organizatorow CS na forum bliska zera.
Wszyscy organizatorzy Cisco Secure na forum są - poza naszym marketingiem. Zakładam, że nie chcesz mieć do czynienia z marketingiem, tylko z krwią, mięsem i szorowaniem po betonie.

<tadam>

Awatar użytkownika
wookasch
wannabe
wannabe
Posty: 164
Rejestracja: 03 cze 2009, 16:23
Lokalizacja: Berlin

#10

#10 Post autor: wookasch »

lbromirs pisze:
wookasch pisze: Tak na marginesie, w odroznieniu od CF aktywnosc organizatorow CS na forum bliska zera.
Wszyscy organizatorzy Cisco Secure na forum są - poza naszym marketingiem. Zakładam, że nie chcesz mieć do czynienia z marketingiem, tylko z krwią, mięsem i szorowaniem po betonie.

<tadam>
Łukasz z przytupem zobrazował moc rażenia drużyny Cisco Polska :lol:
Miałem na myśli jakiekolwiek wypowiedzi odnosnie CS. Skoro nawet nikt się nie trudził z podaniem informacji o nowej stronie i szczegółach edycji.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#11

#11 Post autor: lbromirs »

wookasch pisze:
lbromirs pisze:
wookasch pisze: Tak na marginesie, w odroznieniu od CF aktywnosc organizatorow CS na forum bliska zera.
Wszyscy organizatorzy Cisco Secure na forum są - poza naszym marketingiem. Zakładam, że nie chcesz mieć do czynienia z marketingiem, tylko z krwią, mięsem i szorowaniem po betonie.

<tadam>
Łukasz z przytupem zobrazował moc rażenia drużyny Cisco Polska :lol:
Miałem na myśli jakiekolwiek wypowiedzi odnosnie CS. Skoro nawet nikt się nie trudził z podaniem informacji o nowej stronie i szczegółach edycji.
Urlopy, koniec roku i pare innych incydentow... Zawiesmy nad nimi zaslone milczenia.

Michal (Kraut) i Gawel koncza agende. Mozliwe, ze bedzie lepiej niz w zeszlym roku. Mozliwe, ze nawet bede mial techniczna prezentacje (haha, dyrektor handlowy prezentacje techniczna ;P). Mozliwe, ze szorowanie po betonie bedzie przed sponiewieraniem oraz krwia i miesem.

A na pewno bedzie przytulniej i ciszej i na pewno bedziemy sie do Was tajemniczo i sugestywnie usmiechac.

Awatar użytkownika
wookasch
wannabe
wannabe
Posty: 164
Rejestracja: 03 cze 2009, 16:23
Lokalizacja: Berlin

#12

#12 Post autor: wookasch »

lbromirs pisze: Mozliwe, ze nawet bede mial techniczna prezentacje (haha, dyrektor handlowy prezentacje techniczna ;P)
Drinki na tarasie w letnie wieczory zdecydowanie Ci służą, Łukaszu :P

edit: Formularz zgłoszeniowy się wykrzacza po zmianie waluty na €. Nie można wybrać kwoty i tym samym ukończyć zgłoszenia.
Trzeba będzie jutro podzwonic :wink:

edit2: formularz bedzie naprawiany. EarlyBird zostal przedluzony do 4 sierpnia, o czym oczywiscie ani na forum ani na stronie informacji nie ma ;)

ODPOWIEDZ