Cisco Secure 2014

Wiadomość
Autor
mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

#31

#31 Post autor: mihu »

gangrena pisze: Możesz zainstalować trial 45-dniowy na ASA, możesz na serwerze w opcji standalone. Dostępne są wszystkie licencje IPS, URL, AMP. Tryb monitor-only pozwoli Ci zebrać dane o sieci i sprawdzić, jak działają poszczególne moduły funkcjonalne. Dostępna jest też wirtualka Cisco FireSIGHT Management Center do zarządzania Firepower.
Udalo mi sie sciagnac FirePower dla ASY, ale nie mam dostepu do FireSIGHT VM. Czy tak jak dla CXa da sie odpalic modul zarzadzajacy bezposrednio z modulu SFR czy konieczny jest FS MGMT?
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

Awatar użytkownika
grze
wannabe
wannabe
Posty: 419
Rejestracja: 09 cze 2008, 23:15
Lokalizacja: Warsaw

#32

#32 Post autor: grze »

Musisz mieć wirtualkę do zarządzania SF.
It doesn't matter how many certs you've got... it's really all about the pure knowledge behind them...

Normalny
member
member
Posty: 30
Rejestracja: 03 sie 2013, 10:37

#33

#33 Post autor: Normalny »

Pozwolicie że wrócę do tematu, bo nie widziałem nigdzie informacji
Czy będą gdzieś do pobrania prezentacje z CS? Widziałem że obsługa z Proidea zgrywała je na pendrive, ale skąd (o ile się da) to pobrać?

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#34

#34 Post autor: Seba »

Hej, rozumiem, że byłeś uczestnikiem konferencji i nie dostałeś powiadomienia o dostępności materiałów.
Czy też może jednak nie byłeś uczestnikiem i po prostu takich materiałów poszukujesz?

Pytam, bo odpowiedzi mogą być różne.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Normalny
member
member
Posty: 30
Rejestracja: 03 sie 2013, 10:37

#35

#35 Post autor: Normalny »

Byłem uczestnikiem, ba - byłem na Twojej prelekcji :)
No właśnie nie dostałem żadnego powiadomienia

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#36

#36 Post autor: Seba »

Normalny pisze:Byłem uczestnikiem, ba - byłem na Twojej prelekcji :)
Miło mi, mam nadzieję, że się podobało :)
No właśnie nie dostałem żadnego powiadomienia
Wyjaśniam co się dzieje w temacie. Odezwę się wkrótce.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#37

#37 Post autor: Seba »

Chwilkę to trwało, ale chciałem mieć pewność jak wygląda sytuacja. Informacja z namiarami na materiały z prelekcji była rozsyłana do wszystkich uczestników. Jeśli ktoś z uczestników takiej wiadomości nie otrzymał, to prośba od organizatora o wysłanie email na adres info@ciscosecure.pl, po czym otrzymacie namiary na materiały.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Normalny
member
member
Posty: 30
Rejestracja: 03 sie 2013, 10:37

#38

#38 Post autor: Normalny »

Dziękuję

ODPOWIEDZ