Cisco Forum 2014 - Filmy

Wiadomość
Autor
majki
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 30 paź 2011, 02:29

#16

#16 Post autor: majki »

kubekk pisze:
majki pisze:Pamiętamy, pamiętamy :)

Ja z chęcią na początku obejrzałbym to, czego brakuje w materiałach z konferencji, czyli "Metody diagnostyki przełączników Catalyst 2k/3k" made by Jarosław Gawron :)
W takim razie będzie dzisiaj :)

Już jest:

Cisco Forum 2014: "Metody diagnostyki przełączników Catalyst 2k/3k" Jarosław Gawron (Cisco) -> http://youtu.be/PJXKNByobpA
Dziękuję :)

To skoro mamy koncert życzeń, to poproszę jeszcze "Małe jest sexy – mocne strony przełączników Catalyst 2K" i to, czego niestety nie widziałem, bo było o tej samej porze co w/w prelekcja, czyli "Przełączniki Nexus w Data Center - rozwiązania sieciowe dla środowisk serwerowych" :)

Awatar użytkownika
mstan
wannabe
wannabe
Posty: 94
Rejestracja: 18 lip 2013, 18:21

#17

#17 Post autor: mstan »

myszasty pisze:
kubekk pisze:No to lecimy z pierwszymi :)


Cisco Forum 2014: "Rozwiązania bezpieczeństw - przegląd portfolio produktowego Cisco” Michał Kraut (Cisco) -> http://youtu.be/hjBii8WbbS4

Mała uwaga - treśc prezentacji wyświetlana za prelegentami i to o czym mówią ma się ni jak do prezentacji pokazywanej na głównym ekranie.. - trochę ciężko się to ogląda..
Ten sam problem obserwuje w przypadku filmu z "Dobre praktyki implementacji ISE".

Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

#18

#18 Post autor: kubekk »

Poprawiamy asynchro które pojawiło sie w kilku filmach i wrzucimy filmy w lepszej jakości.

Będziemy Was informować :)
* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

Awatar użytkownika
eprom
wannabe
wannabe
Posty: 414
Rejestracja: 17 lis 2003, 11:18
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

#19

#19 Post autor: eprom »

kubekk pisze:Poprawiamy asynchro które pojawiło sie w kilku filmach i wrzucimy filmy w lepszej jakości.

Będziemy Was informować :)
fajnie fajnie :) i czekamy na kolejne, kolejne :-)
--

bart
wannabe
wannabe
Posty: 464
Rejestracja: 09 maja 2005, 10:33
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#20

#20 Post autor: bart »

No dobrze by było jakby ktoś jeszcze raz te już wrzucone filmy przejrzał i zsynchronizował, bo w takiej postaci nie ma sensu i szkoda czasu aby to oglądać.

Tylko "Metody diagnostyki przełączników Catalyst 2k/3k" Jarosław Gawron (Cisco) jest ok.

mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

#21

#21 Post autor: mihu »

bart pisze:No dobrze by było jakby ktoś jeszcze raz te już wrzucone filmy przejrzał i zsynchronizował, bo w takiej postaci nie ma sensu i szkoda czasu aby to oglądać.

Tylko "Metody diagnostyki przełączników Catalyst 2k/3k" Jarosław Gawron (Cisco) jest ok.
potwierdzam, oglądałem : "Dobre praktyki implementacji ISE" i prezentacja w tle jest całkowicie rozsynchronizowana z tym o czym mówią chłopaki, sama prezentacja godna polecenia
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

bart
wannabe
wannabe
Posty: 464
Rejestracja: 09 maja 2005, 10:33
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#22

#22 Post autor: bart »

I co pojawi się coś nowego albo poprawionego?

Oszech

#23

#23 Post autor: Oszech »

Fakt, że po kilku miesiącach, ale ja też się upomnę. Można liczyć na dosynchronizowane materiały video jeżeli na PDFy nie ma szans ?

Awatar użytkownika
eprom
wannabe
wannabe
Posty: 414
Rejestracja: 17 lis 2003, 11:18
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

#24

#24 Post autor: eprom »

bart pisze:I co pojawi się coś nowego albo poprawionego?
Dajcie spokój juz chłopaki ze starym forum, było mineło :-)
Nowe! Na nowe trzeba jechac! ;-)
--

popo
wannabe
wannabe
Posty: 131
Rejestracja: 28 paź 2003, 17:54
Lokalizacja: Katowice Krakow

#25

#25 Post autor: popo »

z tymi materiałami to zawsze jest ciężko po Cisco Forum, nie wiem czy mi się wydaje ale po PLNOGU jest to sprawniej ogarniane, ale może to złudzenie..a organizator chyba ten sam

ODPOWIEDZ