Cisco Forum 2015

Wiadomość
Autor
Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Cisco Forum 2015

#1

#1 Post autor: Kyniu »

Czas biegnie a tu ciągle cisza. Czyżby w tym roku nikt nie jechał?

saiqard
wannabe
wannabe
Posty: 385
Rejestracja: 09 lip 2012, 22:10
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

#2

#2 Post autor: saiqard »

Ja jadę :)

Awatar użytkownika
dzogurt
CCIE
CCIE
Posty: 412
Rejestracja: 07 maja 2008, 11:58
Lokalizacja: Ostrava CZ

#3

#3 Post autor: dzogurt »

pytasz o Cisco Live w Milanie?
All men by nature desire knowledge
http://www.linkedin.com/in/marcinduma

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#4

#4 Post autor: Kyniu »

dzogurt pisze:pytasz o Cisco Live w Milanie?
Wydaje mi się, że nazwa wyraźnie identyfikuje Cisco Forum w Zakopanym w Hotelu Kasprowym.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#5

#5 Post autor: Seba »

Może na zachętę rzućcie okiem na agendę opublikowaną jakąś chwilę temu - http://www.cisco.com/web/PL/events/2015 ... da-content
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#6

#6 Post autor: Kyniu »

Agenda oczywiście wygląda atrakcyjnie ale ..... cena Early Birds - 1790,00 PLN netto a potem tylko drożej. Tymczasem jak nie pracuję, to nie zarabiam - poświęcenie trzech dni to dla mnie już duże wyrzeczenie. Ponadto do kosztów uczestnictwa muszę dodać koszty dojazdu, noclegu, etc. Co mam w zamian? Marketing. Bo prawda o Forum jest taka, że to spotkanie marketingowe. Owszem, doceniam aspekt towarzyski i chętnie spotkałbym się z kolegami i koleżankami. Tak, da się z forum wynieść jakiś (nie oceniam jak duży) zasób wiedzy ale z drugiej strony jako partner oczekuję, że ta wiedza i tak zostanie mi przekazana (w postaci webex'ów, bootcamp'ów, etc.). Więc jak na razie ja mówię pass. Tym bardziej, że przy całej mojej sympatii do Cisco, nie jest to jedyny vendor z jakim współpracuję i gdybym chciał płacić każdemu za marketing to nie zostałoby na nic innego. A czemu piszę o tym publicznie? Bo cały czas mam nadzieję, że Cisco zmieni swoją politykę, zostawi marketing, koncerty, imprezy na Cisco Expo, albo po prostu powoła do życia inne, inżynierskie spotkanie, bez gadżetów, prezentów, wieczornych zabaw, za to bez opłat innych niż pokrycie kosztów noclegi i wyżywienia.

saiqard
wannabe
wannabe
Posty: 385
Rejestracja: 09 lip 2012, 22:10
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

#7

#7 Post autor: saiqard »

Kyniu, ale CISCO przecież organizuje też spotkania inżynierskie o których piszesz. Najbliższe na jakim będę będzie dotyczyć UCSów :)

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#8

#8 Post autor: Kyniu »

saiqard pisze:Kyniu, ale CISCO przecież organizuje też spotkania inżynierskie o których piszesz. Najbliższe na jakim będę będzie dotyczyć UCSów :)
A czy ja zarzucam Cisco, że ich nie organizuje? Tylko jest tego mało. na przykład kiedyś webexy były regularnie.

kanar
member
member
Posty: 39
Rejestracja: 10 lut 2014, 21:51

#9

#9 Post autor: kanar »

Kyniu pisze:
saiqard pisze:Kyniu, ale CISCO przecież organizuje też spotkania inżynierskie o których piszesz. Najbliższe na jakim będę będzie dotyczyć UCSów :)
A czy ja zarzucam Cisco, że ich nie organizuje? Tylko jest tego mało. na przykład kiedyś webexy były regularnie.
....są co każdy wtorek...dość regularnie... :D

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#10

#10 Post autor: Kyniu »

kanar pisze:....są co każdy wtorek...dość regularnie... :D
To widać przestałem być zapraszany :(
Ciekawe za co ta kara.

kasuj
member
member
Posty: 45
Rejestracja: 06 kwie 2011, 11:24
Lokalizacja: wawa

#11

#11 Post autor: kasuj »

A co trzeba zrobić żeby być zapraszanym na takie webexowe sesje?

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#12

#12 Post autor: Kyniu »

kasuj pisze:A co trzeba zrobić żeby być zapraszanym na takie webexowe sesje?
Być partnerem, napisać maila do CAM'a.

kasuj
member
member
Posty: 45
Rejestracja: 06 kwie 2011, 11:24
Lokalizacja: wawa

#13

#13 Post autor: kasuj »

A jako klient końcowy nie da rady?

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe
Posty: 1026
Rejestracja: 28 mar 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

#14

#14 Post autor: Sofcik »

saiqard pisze:Kyniu, ale CISCO przecież organizuje też spotkania inżynierskie o których piszesz. Najbliższe na jakim będę będzie dotyczyć UCSów :)
A kiedy i gdzie takie spotkanie się odbędzie? A może to tajemnica dla wybranych?

--
Piotrek

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#15

#15 Post autor: lbromirs »

"Za moich czasów" były webexy we wtorki, Partner SE Club co miesiąc (też zwykle wtorek), oraz rzadziej dedykowane spotkania tematyczne/technologiczne (np. klubu CCIE).

Seba miał BTW reaktywować obiady/piwo czwartkowe. Seba?

Koledzy inżynierowie mogą podpowiedzieć jak jest teraz... strach się przyznać, ale ostatnio na 1 piętrze w trakcie seslji technicznej byłem parę miesięcy temu na chwilę :)

ODPOWIEDZ