Cisco Forum 2015

Wiadomość
Autor
Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#31

#31 Post autor: Kyniu »

lbromirs pisze:Piszesz z pozycji klienta
Nie kto inny jak prezes Cisco zaleca partnerom by postawili się w pozycji klienta by lepiej zrozumieć problemy i potrzeby klientów.
lbromirs pisze:a jesteś de facto Partnerem
W filmie "Love Actually" jest taka scena, jak premier Wielkiej Brytanii i prezydent USA mają wspólną konferencję prasową. Polecam zamiast komentarza. O, znalazłem: https://www.youtube.com/watch?v=WITlM2pY_a4

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#32

#32 Post autor: lbromirs »

Kyniu pisze:
lbromirs pisze:Piszesz z pozycji klienta
Nie kto inny jak prezes Cisco zaleca partnerom by postawili się w pozycji klienta by lepiej zrozumieć problemy i potrzeby klientów.
lbromirs pisze:a jesteś de facto Partnerem
W filmie "Love Actually" jest taka scena, jak premier Wielkiej Brytanii i prezydent USA mają wspólną konferencję prasową. Polecam zamiast komentarza. O, znalazłem: https://www.youtube.com/watch?v=WITlM2pY_a4
Kyniu, rozumiem, że odczuwasz frustrację.

Mimo, że dysponujemy małym zespołem w Polsce staramy się dotrzeć do klientów tak szeroko jak możemy - jednak bez utraty jakości przekazu. Nasi Autoryzowani Partnerzy stanowią najliczniejszą na świecie społeczność, która pozwala ten kontakt lepiej dopasować do wzajemnych potrzeb.

Jeśli są jacyś klienci, którym odmówiono bezpośredniego spotkania z Cisco lub Autoryzowanym Partnerem - daj mi proszę znać. Zajmę się tym.

Dzięki!

abdenago
wannabe
wannabe
Posty: 181
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:19

#33

#33 Post autor: abdenago »

Pytanie do kolegów z Cisco

Czy są jeszce wolne miejsca na Cisco Forum 2015? Z kolegą zarejestrowalismy się ale przyszła zwrotka z proidei że jesteśmy na liście rezerwowych pomimo informacji o aktywnej puli 100 biletów na stronie imprezy.
Podobno akceptacja ostanich miejsc jest w gestii Cisco.
Piotr

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#34

#34 Post autor: lbromirs »

abdenago pisze:Pytanie do kolegów z Cisco

Czy są jeszce wolne miejsca na Cisco Forum 2015? Z kolegą zarejestrowalismy się ale przyszła zwrotka z proidei że jesteśmy na liście rezerwowych pomimo informacji o aktywnej puli 100 biletów na stronie imprezy.
Podobno akceptacja ostanich miejsc jest w gestii Cisco.
Istotnie tak jest. W pierwszej kolejności akceptowani są teraz już na ostatnie miejsca klienci. Jeśli jesteście na tej liście i jesteście naszym klientem - będzie dobrze :)

abdenago
wannabe
wannabe
Posty: 181
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:19

#35

#35 Post autor: abdenago »

Chciałbym aby było :), jesteśmy dużym klientem ale nie jako Polski oddział niestety. Większość zakupów robimy za granicą.

Zobaczymy, trzymam kciuki za siebie i kolegę.
Piotr

Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

#36

#36 Post autor: kubekk »

* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

#37

#37 Post autor: kubekk »

Śnieg już jest :)

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/za ... ow-sniegu/

Teraz jeszcze tylko Słoneczko do tego :)
* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

Awatar użytkownika
kubekk
wannabe
wannabe
Posty: 290
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:50

#38

#38 Post autor: kubekk »

Pogoda jest dokładnie taka jak zamawialiście :) Czyli pełne słońce, lekki chłód i śnieg na stokach :)

Czekamy na Was w Zakopanem :) Do zobaczenia wkrótce :)
* Spójrz na swoje posty - one są jak zwykły banan. Spójrz na posty kubekk'a - to jest Chiquita.
* Patrz, mój post jest Sprite, Twój jest pragnienie.
* Twój post - prawie post kubekk'a. Prawie robi różnice.
...

ODPOWIEDZ