Cisco Secure 2016

Wiadomość
Autor
Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

Re: Cisco Secure 2016

#16

#16 Post autor: Seba »

bart pisze: ...Być może trochę się bez sensu czepiam ale za dużo tego jak na jeden raz i jak dla mnie wyglądało to wszystko jakby zrobione na siłę, na ostatnią chwilę, bez pomysłu, bez ładu i składu byle odfajkować i ok tak też można ale chyba nie za takie pieniądze.
...
Dzięki za feedback; zawsze jest przydatny i mile widziany. Większość osób, z którymi rozmawiałem, i daleki jestem od podejrzenia, że mi ściemniali, wyrażała pozytywne opinie, co oczywiście nie znaczy, że wszystko było pięknie i cudownie, i że zawartość musiała być satysfakcjonująca dla każdego.

Spodziewam się, że jest to po części związane z tym czego uczestnik X czy Y oczekuje na takiej konferencji i zgaduję, że tak mogło też, przynajmniej częściowo, być w Twoim przypadku. Pomijam ankietkę końcową czy używanie dedykowanej aplikacji zamiast papierowych ankiet (poniekąd częściowo na życzenie uczestników poprzednich edycji), a, że piszesz dość ogólnie, napisz proszę precyzyjniej czego Ci zabrakło w agendzie czy też ogólnie na konferencji?

Albo zdefiniuj czego oczekujesz od konferencji Security i jak wyglądałaby (albo wyglądała) idealna konferencja z tego obszaru dla Ciebie.

Sam byłem na kilku konferencjach z obszaru bezpieczeństwa w tym roku i każda była inna, zarówno poz względem poziomu organizacyjnego, jak i zawartości merytorycznej. Wszystkie miały wyraźne plusy, ale i też każda miała swoje wyraziste minusy.

@Cisco Live - odbywa się jako pierwsza chronologicznie, i jest postrzegana jako atrakcyjniejsza niż jakakolwiek konferencja krajowa, więc to raczej pozytywne, że taką wejściówkę można była wygrać.
@CiscoForum - stay tuned
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

ODPOWIEDZ