Cisco Forum 2009

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#46

#46 Post autor: marcins »

lbromirs pisze:
Piotrek pisze:Znow niestety wyklad Lukasza zostal na ostatni dzien i to o porze gdy zmeczenie materialu jest najwieksze :)
Jest to pewien hint według jakiego klucza układane były prezentacje :)
wow :) no ja mialem ostatnia na forum ;) ciekawe czemu :)

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

prezentacje

#47

#47 Post autor: krisiasty »

Pytanie do organizatorów: kiedy będą dostępne prezentacje do ściągnięcia?

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

Re: prezentacje

#48

#48 Post autor: bugi »

krisiasty pisze:Pytanie do organizatorów: kiedy będą dostępne prezentacje do ściągnięcia?
i skąd je będzie można ściągnąć ??
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: prezentacje

#49

#49 Post autor: lbromirs »

krisiasty pisze:Pytanie do organizatorów: kiedy będą dostępne prezentacje do ściągnięcia?
Już powinny być. W dniu prezentacji każdy oddawał swoją prezentację na kluczyku, opóźnienie jest już teraz tylko kwestią 'strony organizacyjnej'.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: prezentacje

#50

#50 Post autor: lbromirs »

bugi pisze:
krisiasty pisze:Pytanie do organizatorów: kiedy będą dostępne prezentacje do ściągnięcia?
i skąd je będzie można ściągnąć ??
Ze strony konferencyjnej po zalogowaniu się. Przyjdzie jak zwykle mail z taką informacją do wszystkich uczestników.

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#51

#51 Post autor: mx_krzak »

Ponieważ praktycznie, prosto z CF pojechałem na urlop, dopiero teraz podzielę się wrażeniami z Zakopanego.

Sesje. Generalnie było dobrze.
Najlepsza sesja według mnie to (s34) projektowanie sieci wielousługowych wg. Bartka Anszpergera, który opisał bardzo ciekawy projekt. Wielkie dzięki dla Mariusza Ostrowskiego za usystematyzowanie SIPa w CM (s63). Gdybym wiedział to wszystko miesiąc temu, ominęło by mnie dochodzenie do wiedzy metodą prób i błędów ;) Na deser została S81 Władaj routerami lub giń by Gaweł. Ponownie świetne zebranie do kupy wielu różnych aspektów dotyczących zarządzania routerami.
Własciwie nie spodobały mi się 2 z 8 na których byłem tj S21 (jak dla mnie za dużo fizyki) oraz S54.

Imprezy wieczorne jak najbardziej OK i są potrzebne. :P
Konkurs na Giewoncie to super sprawa zwłaszcza, że wyhaczyłem 2 nagrody za R&S oraz Voice :) Od razu uprzedzam że nie miałem nic prekonfigurowane ani nie słyszałem wczesniej jakie były zadania.
CisCup słaba organizacja.
Hotel i jedzenie w porządku. Choć jak ktoś wcześniej zauważył wieczorem brakowało napojów typu woda, herbata czy sok.

ODPOWIEDZ