Cisco Forum 2009

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Cisco Forum 2009

#1

#1 Post autor: xal »

Elo,

Jako ze mamy kryzys :-) to szukam wspolokatora na Cisco Forum 2k9 coby zaoszczedzic na cenie pokoju. Bede tez jechal z Wawy samochodem i bede mial wolne miejscowki - jak ktos chce sie zabrac to na PM

Pozdr,
xal

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#2

#2 Post autor: Seba »

Sprawdzam opcje przelotowe; jak znajde cos ciekawego (+sponsoring z firmy), to moze sie wybiore. Maks do polowy przyszlego tygodnia (sroda 4.03) powiniennem wiedziec... Oczywiscie jesli temat jest jest aktualny...
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#3

#3 Post autor: xal »

Wciaz aktualne :-)

Awatar użytkownika
gryglas
wannabe
wannabe
Posty: 1790
Rejestracja: 09 maja 2006, 07:56
Lokalizacja: Warsaw, PL

#4

#4 Post autor: gryglas »

Ale kuszą :mrgreen:

Szanowni Państwo,
Już 25 - 27 marca 2009 w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem rozpoczyna się jedenasta konferencja Cisco Forum!
Informujemy, iż na Państwa prośbę I próg rejestracji został przedłużony do 11.03.2009
Serdecznie zapraszamy do rejestracji.
Każdy uczestnik konferencji otrzyma specjalny upominek - wielofunkcyjny pilot Logitech.

Logitech Harmony 515 - uniwersalny pilot Harmony 515 zastępuje nawet 5 innych skomplikowanych urządzeń, która można włączać pojedynczymi przyciskami, dla których zaprogramowano działania. Pozwala to na łatwiejszy i szybszy dostęp do systemu rozrywki niż w przypadku innych pilotów.
Cisco Forum jest imprezą zorganizowaną i przygotowaną w całości przez inżynierów dla inżynierów. W tym roku program konferencji podzielony został na "słowa kluczowe" pozwalające każdemu dobrać sesje odpowiadające jego zainteresowaniom. Obok tradycyjnych tematów: Bezpieczeństwo, Routing & Switching, Centrum Przetwarzania Danych, Unified Communications i Operatorzy podczas tegorocznej edycji Cisco Forum wyróżniliśmy także Produkty, Zarządzanie i Nowatorskie Technologie.
Cisco Forum to nie tylko bogaty program merytoryczny, a także szereg dodatkowych atrakcji, jak Konkurs na Giewoncie, Olimpiada CisCup czy wieczorny koncert. To kolejne, znane już większości z Państwa zalety zachęcające do spędzenia tych kilku dni na konferencji Cisco Forum 2009.
Zapraszamy do Zakopanego w dniach 25 - 27 marca 2009
i życzymy udanej zabawy!
Więcej informacji na temat warunków rejestracji i uczestnictwa uzyskają Państwo na stronie: www.ciscoforum.pl
Pytania dotyczące rejestracji prosimy kierować na adres:
forum2009@fastline.pl
Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem
na Cisco Forum 2009.
https://vpnonline.pl - Twój prywatny VPN - 61 serwery VPN w 29 lokalizacjach na świecie, 470 adresów IP.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#5

#5 Post autor: Kyniu »

gryglas pisze:Ale kuszą :mrgreen:
Cóż, mogą kusić, co z tego jak dla mojego szefostwa nieporozumieniem jest koszt udziału. Ich punkt widzenia jest taki że to impreza marketingowa i powinna być bezpłatna.

Kyniu

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#6

#6 Post autor: peper »

Dammit, taki fajny gadget będą rozdawali, a coś takiego by mi się bardzo przydało. Tyle, że 27 marca to ja dopiero z urlopu wracam i nie mogę być :( A jak mogłem to były tylko kurteczki jak ostatnim razem.... Eh to moje głupie szczęście.....
Szkoła DevNet: https://szkoladevnet.pl


Facebook: https://www.facebook.com/Piotr.Wojciechowski.CCIE
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peper
Twitter: https://www.twitter.com/PiotrW_CCIE

"Zapomniałem że od kilku lat wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
w stu tysiącach jednakowych miast giną jak psy"

kecif
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 28 lut 2006, 08:42

#7

#7 Post autor: kecif »

peper pisze:Dammit, taki fajny gadget będą rozdawali, a coś takiego by mi się bardzo przydało. Tyle, że 27 marca to ja dopiero z urlopu wracam i nie mogę być :( A jak mogłem to były tylkokurteczki jak ostatnim razem.... Eh to moje głupie szczęście.....
Kurteczki były całkiem fajne ale pilot też by się przydał :-)

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#8

#8 Post autor: marcins »

Kyniu pisze:
gryglas pisze:Ale kuszą :mrgreen:
Cóż, mogą kusić, co z tego jak dla mojego szefostwa nieporozumieniem jest koszt udziału. Ich punkt widzenia jest taki że to impreza marketingowa i powinna być bezpłatna.

Kyniu
jezeli by to trwalo 1 dzien w Warszawie - czemu nie, sa organizowane sesje dla partnerow, klientow ( vide np multicast day ) to sa darmowe. tutaj niestety tak nie jest..

Awatar użytkownika
sebu
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 843
Rejestracja: 03 cze 2005, 02:08
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Kontakt:

#9

#9 Post autor: sebu »

kecif pisze: Kurteczki były całkiem fajne ale pilot też by się przydał :-)...
i to podsumowuje motywacje do uczestnictwa w imprezie... nic dziwnego ze szefowie was puscic nie chca... taniej bedzie gadzet na allegro kupic niz pracownika wysylac po pilota do Zakopca :lol:
Jesteś ambitnym inżynierem i szukasz ciekawych projektów? Zapraszamy do współpracy w ramach NetFormers (stałej i projektowej). Info na PRV.

Work: http://netformers.pl
Linked-in: http://www.linkedin.com/in/strzelak

Awatar użytkownika
gryglas
wannabe
wannabe
Posty: 1790
Rejestracja: 09 maja 2006, 07:56
Lokalizacja: Warsaw, PL

#10

#10 Post autor: gryglas »

Termin XI konferencji Cisco Forum 2009 zbliża się wielkimi krokami!
Tegoroczna edycja Cisco Forum odbędzie się w dniach 25-27 marca 2009 w Hotelu Kasprowy w Zakopanem.

Program konferencji będzie przebiegał pod hasłem: "IP jako Czwarte Medium".

W tym roku na sesję plenarną zaprosiliśmy wyjątkowego gościa. Lloyd Wood - inżynier, profesor, kierownik działu Inicjatyw Kosmicznych w Cisco, podzieli się z Państwem unikatową wiedzą na temat realiów komunikacji w kosmosie. Tą praktyczną wiedzę zdobył w czasie współpracy z NASA i innymi agencjami kosmicznymi przy wystrzeliwaniu w kosmos satelitów korzystających z IPv4 i IPv6.

Cisco Forum to nie tylko bogaty program merytoryczny, ale także szereg dodatkowych atrakcji czekających na Państwa już pierwszego dnia konferencji. Zaraz po uroczystej kolacji zapraszamy na fascynujący pokaz sztuki iluzji, który zaprezentuje Grupa Metamorphosis. Znakomici, młodzi iluzjoniści zamienili klasyczne smokingi i cylindry na żywiołową muzykę i światło, czarując każdą publiczność. Czy zaczarują też Państwa?
Drugiego dnia konferencji czekamy na Państwa na Zakopiańskiej polanie, gdzie miłośnicy rywalizacji na świeżym powietrzu będą mieli okazję spróbować swoich sił w drużynowej walce w ramach CisCup 2009. Wśród wielu konkurencji znajduje się także Zorbing - atrakcja, która podbija świat w coraz szybszym tempie.
Po sportowych zmaganiach czas na kolejne atrakcje, na które zaproszą Państwa hostessy Cisco Forum. Wieczór rozpoczniemy pokazem akrobatycznym. Podczas swojego występu akrobaci przeniosą Państwa w świat niesamowitej siły i sprawności fizycznej.
Gwiazdą wieczoru i ukoronowaniem wieczornych przeżyć będzie występ zespołu Big Cyc, który specjalnie dla Państwa zaprezentuje swoje najnowsze przeboje oraz te, które każdy z nas zna i lubi.
Dalsze muzyczne wrażenia zapewni DJ zapraszając do gorącej zabawy w rytm muzyki.
https://vpnonline.pl - Twój prywatny VPN - 61 serwery VPN w 29 lokalizacjach na świecie, 470 adresów IP.

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#11

#11 Post autor: Slomek. »

Zapowiada się fajnie szkoda, że i tym razem nie będzie mi dane :?
Życzę miłej "nauki" :)
Trecom.pl

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#12

#12 Post autor: xal »

Pytanko, czy ktos z Was ostatnio jechal samochodem z Wawy do Zakopanego? Jak wyglada krakowska i katowicka? Ktoredy lepiej (ktora mniej rozkopana)? Ile trzeba liczyc na przejazd?

Awatar użytkownika
gryglas
wannabe
wannabe
Posty: 1790
Rejestracja: 09 maja 2006, 07:56
Lokalizacja: Warsaw, PL

#13

#13 Post autor: gryglas »

xal pisze:Pytanko, czy ktos z Was ostatnio jechal samochodem z Wawy do Zakopanego? Jak wyglada krakowska i katowicka? Ktoredy lepiej (ktora mniej rozkopana)? Ile trzeba liczyc na przejazd?
My śmigamy pociągiem do Krakowa i dalej samochodem , wiec pewnie spotkamy się w korku na zakopiance :P
https://vpnonline.pl - Twój prywatny VPN - 61 serwery VPN w 29 lokalizacjach na świecie, 470 adresów IP.

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#14

#14 Post autor: xal »

gryglas pisze:My śmigamy pociągiem do Krakowa i dalej samochodem , wiec pewnie spotkamy się w korku na zakopiance :P
Dlatego zdecydowalem, ze jade dzis :-) Planowalem wyruszyc jutro ok 4 rano, ale w polowie dnia bym chyba padl :-) a wieczorkiem impra :-) Mam nadzieje, ze w srodku tygodnia nie bedzie tak strasznie na zakopiance.

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#15

#15 Post autor: mx_krzak »

Ja planuję ruszyć o 7 z Wrocławia. Liczę że do 5 godzin się wyrobię. Nigdy nie jechałem zakopianką więc nie wiem jak będzie ale liczę, że w środku tygodnia nie powinno być źle.

ODPOWIEDZ