Image upgrade WLC 4402

Wszystko co się wiąże z technologiami bezprzewodowymi
Wiadomość
Autor
mabes
member
member
Posty: 43
Rejestracja: 23 wrz 2012, 09:01

Image upgrade WLC 4402

#1

#1 Post autor: mabes »

Próbowałem ściągnąć nowy Image 7.0.240.0 dla WLC 4402 przez tftp (zarządzanie kontrolerem przez http), niestety na wszystkich 3 kontrolerach otrzymałem komunikat "TFTP Failure while storing in flash!". Wygląda na to, że nie mam wystarczającej ilości miejsca we flashu kontrolera. Trochę poszukałem na necie i okazuje się, iż image backupowy powinien być automatycznie nadpisany przez nowy obraz. Moje pytanie brzmi, czy ten nadpis odbywa się "w locie" czy dopiero jak ściągnie się cały obraz? Jeżeli najpierw muszę ściągnąć cały obraz, to jak manualnie usunąć backupowy image, aby było zwolnić miejsce?

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#2

#2 Post autor: Seba »

Z jakiego softu się migrujesz?
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

mabes
member
member
Posty: 43
Rejestracja: 23 wrz 2012, 09:01

#3

#3 Post autor: mabes »

Soft 7.0.230.0, mamy problem z WebAuthentication, użytkownicy narzekają na to, że nie pojawia się okno do logowania w przeglądarce. Wynika to z długiego czasu odpowiedzi z WLC, przeglądarka wyrzuca timeout po jakimś czasie. Pojawia się raz na 10 odświeżeń w różnych przeglądarkach. Stronę do autentykacji mamy wrzuconą na WLC, nie ma żadnych obciążeń ani dropów pomiędzy użytkownikami a kontrolerem.

fieras1
member
member
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2013, 15:28
Lokalizacja: Trójmiasto

#4

#4 Post autor: fieras1 »

Mały OT:

Przepraszam, że się czepiam, ale w naszym języku nie występuje coś takiego jak "autentykacja".
Authentication to nic innego jak po prostu uwierzytelnienie. Częsty błąd, nawet w materiałach edukacyjnych.

PS. Szkoda, że nie można posta wygasić
Słuchacz Cisco Networking Academy

ODPOWIEDZ