Skalowalnośc OTV na ASR 1k

Problemy i dyskusje z zakresu rozwiązań i technologii Data Center
Wiadomość
Autor
abdenago
wannabe
wannabe
Posty: 181
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:19

Skalowalnośc OTV na ASR 1k

#1

#1 Post autor: abdenago »

Pytanie do kolegów z Cisco Polska, jak OTV skaluje sie na platformie ASR 1k. Wiem że na NX-OS był limit 256 vlanów, zwiększony w release 6.2 do 1500. Czy podobne informację są dostepne dla platformy A1k ?
Piotr

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: Skalowalnośc OTV na ASR 1k

#2

#2 Post autor: lbromirs »

abdenago pisze:Pytanie do kolegów z Cisco Polska, jak OTV skaluje sie na platformie ASR 1k. Wiem że na NX-OS był limit 256 vlanów, zwiększony w release 6.2 do 1500. Czy podobne informację są dostepne dla platformy A1k ?
Dane te nie są dostępne publicznie i wymagają podpisanego NDA. ASR1k nie ma limitu VLANów, OTV na 1k konfiguruje się za pomocą EFP.

Zgłoś się proszę do Autoryzowanego Partnera z takim pytaniem, lub z konkretną nazwą klienta dla którego prowadzisz taki projekt do mnie na priv.

abdenago
wannabe
wannabe
Posty: 181
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:19

#3

#3 Post autor: abdenago »

Nie wiedziałem że to takie tajne, Zgłoszę się do Cisco w Diegem, które udziela nam wsparcia pre-sales dla tego BIDu.
Piotr

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#4

#4 Post autor: lbromirs »

abdenago pisze:Nie wiedziałem że to takie tajne, Zgłoszę się do Cisco w Diegem, które udziela nam wsparcia pre-sales dla tego BIDu.
Dzięki i powodzenia :)

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Skalowalnośc OTV na ASR 1k

#5

#5 Post autor: krisiasty »

lbromirs pisze:Dane te nie są dostępne publicznie i wymagają podpisanego NDA. ASR1k nie ma limitu VLANów, OTV na 1k konfiguruje się za pomocą EFP.
swoją drogą czemu nie? takie rzeczy powinny być w normalnej publicznie dostępnej dokumentacji...

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: Skalowalnośc OTV na ASR 1k

#6

#6 Post autor: lbromirs »

Testy skalowalności nie zostały zakończone dla kolejnej generacji oprogramowania i w związku z tym nie ma ich w opublikowanych dokumentach. Są w wersji dla Partnerów, czyli z NDA. Jak zawsze, z czasem pojawią się normalnie na CCO.

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Skalowalnośc OTV na ASR 1k

#7

#7 Post autor: krisiasty »

lbromirs pisze:Testy skalowalności nie zostały zakończone dla kolejnej generacji oprogramowania i w związku z tym nie ma ich w opublikowanych dokumentach[...]
ok, teraz wszystko jasne. zaczynałem się już bać że cisco nagle pójdzie w ślady za innymi vendorami (których nazw tu nie wymienię coby nie robić OT). dzięki za wyjaśnienie.

ODPOWIEDZ