ksiazki CISCOPRESS

kupie, sprzedam itp
Wiadomość
Autor
stefan.1984
member
member
Posty: 18
Rejestracja: 16 lut 2007, 18:00

#61

#61 Post autor: stefan.1984 »

z tego co widze to na amazonie jest przecena takze tez bym sie dolaczyl do zamowienia, bo za ta cene to naprawde warto, tylko wlasnie ile przesylka bedzie kosztowac ??

Awatar użytkownika
bpiotrek
wannabe
wannabe
Posty: 195
Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:55
Lokalizacja: Warszawa

#62

#62 Post autor: bpiotrek »

Zeby sprawdzic ile bedzie kosztowala przesylka w Amazonie wystarczy wybrac forme platnosci "Pay by check" i przejsc jeden formularz dalej. Oczywisice nie zatwierdzamy takiej transakcji.
Dla Odoma bedzie kosztowalo kolo $9.

stefan.1984
member
member
Posty: 18
Rejestracja: 16 lut 2007, 18:00

#63

#63 Post autor: stefan.1984 »

witam wszystkich, mam maly problem przy zakupie ksiazki z amazon.com, a mianowicie posiadam karte Intelligo i jak sie domyslam przy payment trzeba wybrac opcje " Pay with new Bank Account " i teraz nie wiem co dokladnie wpisac w pola " Bank Routing Number" " Bank Account Number" itd. i skad mam wziasc te numerki ;/, czy moze ktos kupowal w amazon karta inteligo i wie co i jak trzeba tam wklepac? jezeli ktos wie, to prosze aby mi na pma napisal co trzeba zrobic aby zaplacic ta karta.

Pozdrawam

Awatar użytkownika
bpiotrek
wannabe
wannabe
Posty: 195
Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:55
Lokalizacja: Warszawa

#64

#64 Post autor: bpiotrek »

stefan.1984 pisze:witam wszystkich, mam maly problem przy zakupie ksiazki z amazon.com, a mianowicie posiadam karte Intelligo i jak sie domyslam przy payment trzeba wybrac opcje " Pay with new Bank Account "
Proponowalbym jednak Pay with new card.

jdr
wannabe
wannabe
Posty: 116
Rejestracja: 04 cze 2007, 19:58

#65

#65 Post autor: jdr »

Chciałbym kupić CCNP Official Exam Certification Library, 5th Edition
Z tego co sprawdzałem, to książki dotyczą najnowszych materiałów do CCNP. Może mi to ktoś potwierdzić?

W cisco mam zniżkę 40% i wychodzi $107.99 + przesyłka
Na Amazon.com kosztuje $113.39 + przesyłka

Trochę się już pogubiłem czytając posty związane z podatkami i shippingiem. Skąd się bardziej oplaca ściągać? Oczywiście do PL.
Jeśli jest taniej jak się zamawia grupowo, to chętnie się pod kogoś podepnę.

No i pytanie dla tych, co już zakupili te książki - jak je oceniacie?

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#66

#66 Post autor: peper »

Search ci pomoże, praktycznie o wszystkich ksiązkach z poziomu CCNP była dyskusja na forum a i zestawienie skąd się opłaca i jakie problemy były też.
Szkoła DevNet: https://szkoladevnet.pl


Facebook: https://www.facebook.com/Piotr.Wojciechowski.CCIE
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peper
Twitter: https://www.twitter.com/PiotrW_CCIE

"Zapomniałem że od kilku lat wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
w stu tysiącach jednakowych miast giną jak psy"

tmk5252
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:08

Re: ksiazki CISCOPRESS

#67

#67 Post autor: tmk5252 »

digit pisze:Witam wszystkich grupowiczow.
Otoz z powodu brakow jakiejkolwiek sensownej ksiegarni z ksiazkami CP (a moze przeoczylem?) postanowilem, ze a sprobuje ;). Jakis tam popyt w koncu jest, a tu nie ma skad ksiazek zalatwic.
No wiec tak postanowilem, ze bede sprowadzal ksiazki CP. Nie wiem czy to dobry pomysl, czy nie, ale sprobowac mozna.
No wiec tak, oglaszam WIELKIE zamowienie na ksiazki CP, kazdy kto chce cokolwiek z CP niech sie wpisuje tutaj w formie hmmm: ( NICK : link(i)DoKsiazkiWCP, sztuk: x). Na koncu zrobimy zbiorcza tabelke.
Co do platnosci to jeszcze mysle, jak to zrobic.
------------------------------------------------------------------------------------edit------------
jedna taka akcje juz koordynowalem http://ccie.pl/viewtopic.php?t=1168&hig ... thonypanda
Mozna mnie rowniez znalezc na allegro pod tym samym nickiem co tutaj czyli DIGIT.
To tak w kwestii zaufania.
-------------------------edit---------------------------------------------------------------------
jezeli nie bedzie popytu to trudno, jezeli bedzie to hmm.. prosba do adminow? Jakos wyroznic ten watek albo cus ;).
--------------------------------------------------------------------------------------------------



Jestem zainteresowany kupnem tej pozycji na amazon.com czy jeszcze ktos sie pisze na to ?

CCNA Official Exam Certification Library (CCNA Exam 640-802) (Paperback)

linklink

Z tego co czytalem do Polski przesylka kosztuje 4,5 $.

lisek1981
rookie
rookie
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2007, 12:27

Re: ksiazki CISCOPRESS

#68

#68 Post autor: lisek1981 »

tmk5252 pisze: Jestem zainteresowany kupnem tej pozycji na amazon.com czy jeszcze ktos sie pisze na to ?

CCNA Official Exam Certification Library (CCNA Exam 640-802) (Paperback)

linklink

Z tego co czytalem do Polski przesylka kosztuje 4,5 $.
ja jestem zainteresowany, tylko ze raczej zamowie przez znajomego, ktory sprowadza ksiazki z zagranicy i ma spory upust na amazonie, ewent. sam zamowie i zaplace kredytowa. Chyba, ze pojawi sie tu ciekawa oferta, konieczne dwa warunki - dobra cena i rachunek za ksiazke na moje nazwisko.

--
Pozdrawiam
Grzesiek

Zablokowany